Vyhlášení a pokračování Freeride.cz Insta Challenge vol.5

Další soutěžní týden naší instagramové soutěže je za námi a my vám přinášíme výsledky a novou výzvu na následující týden. Minulou středu jsme vám zadali trikovou výzvu a jako trik jsme tentokrát vybrali ''Cab 270 do''. Vypadá to, že Jib triky asi úplně nejoblíbenější nebudou, protože se soutěže zúčastnili jen tří jezdci. Všem třem zúčastněným děkujeme za pěkné ''Cab dvojky do'' a jdeme se teda podívat, kdo je králem jibů mezi zúčastněnýma.

Freeride.cz Insta Challenge vol.4

Jako první na Instagram trik přidal čtrnáctiletý Kuba Hroneš aka @kuba_snb , který v rakouském Penkenparku vrátil pěknou ''Cab dva do dva ven''. Dále se zúčastnil @littlesmurf_ , kterého jsme mohli vidět i v minulém soutěžním kole a jako poslední to zabil ''young gun'' @matenatimon. Klukům děkujeme za super videa a doufáme, že je ještě v následujících výzvách uvidíme.
A kdo teda udělal ''Cab dvojku'' nejlépe?
V redakci jsme jako vítěze zvolili mlaďáka původem ze ''Špindlu''. Ano, je řeč o Kubovi Hronešovi aka @kuba_snb. Kuba si teda ''odnáší'' balíček Freeride.cz s trikem, kulichem a kšiltovkou dle vlastního výběru z našeho e-​shopu
Odkaz na Freeride.cz e-​​shop zde.

Triková výzva pro tento týden je...

#FRInstaChallenge

Opět se přesuneme do vzduchu a jako trik si dáme frontflip. Je zcela na vás zda frontflip uděláte ve snowparku, v backcountry, na svahu, nebo třeba ven z railu, protože frontflip je jedním z triků, které se dají udělat skoro všude. Hlavní je to poslat přes hlavu a užít si ten nádherný pocit. Čas na přidání videa na Instagram máte do příští středy 13.3.2019 do 12:00. My vám držíme palce ať se vám na kopci nic nestane a užijete si zbývající část zimy.
Pravidla soutěže najdete zde.

Opět se soutěží o balíček triko, kulich a kšiltovka od Freeride.cz dle vlastního výběru.

Frontflip vám dnes zadá @vasek_cajka.

Na Instagramu nás můžete sledovat zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

PARTYLAPS 3.0 od Brage Richenberga je neskutečná podívaná!

Brage Richenberg a jeho parťáci nás na konci každé sezóny zásobují kvalitním editem, který má trochu delší stopáž, a který se vyznačuje tím, že v něm možná najdete víc pádů, než odjetých triků a víc party záběrů, než byste možná čekali. Je to každopádně neskutečná podívaná, kterou doporučujeme každému fandovi snowboardové filmografie!

Hotzone.tv Park Opening Hintertux slaví letos patnácté výročí

Už se nám to pomalu blíží! Je tady začátek srpna a za dva měsíce už se můžeme těšit na známý snowpark opening na rakouském ledovci Hintertux. Letos však nebude jen tak ledajaký, jelikož se bude slavit patnácté výročí od vůbec prvního Hintertux snowpark openingu! Pojďme se tedy společně podívat, na co se můžeme těšit letos.

Aurora - Riding North aneb luxusní kombinace snowboardingu a surfingu

Letos v lednu se snowboarder Mathieu Crepel a surfař Damien Castera vydali na boardridingovou expedici daleko na sever Norska, do srdce arktické zimy. Z jejich putování vznikl krátký film, ve kterém si můžete vychutnat luxusní kombinaci snowboardingu a surfingu.