Vyhlášení a pokračování Freeride.cz Insta Challenge vol.5

Další soutěžní týden naší instagramové soutěže je za námi a my vám přinášíme výsledky a novou výzvu na následující týden. Minulou středu jsme vám zadali trikovou výzvu a jako trik jsme tentokrát vybrali ''Cab 270 do''. Vypadá to, že Jib triky asi úplně nejoblíbenější nebudou, protože se soutěže zúčastnili jen tří jezdci. Všem třem zúčastněným děkujeme za pěkné ''Cab dvojky do'' a jdeme se teda podívat, kdo je králem jibů mezi zúčastněnýma.

Freeride.cz Insta Challenge vol.4

Jako první na Instagram trik přidal čtrnáctiletý Kuba Hroneš aka @kuba_snb , který v rakouském Penkenparku vrátil pěknou ''Cab dva do dva ven''. Dále se zúčastnil @littlesmurf_ , kterého jsme mohli vidět i v minulém soutěžním kole a jako poslední to zabil ''young gun'' @matenatimon. Klukům děkujeme za super videa a doufáme, že je ještě v následujících výzvách uvidíme.
A kdo teda udělal ''Cab dvojku'' nejlépe?
V redakci jsme jako vítěze zvolili mlaďáka původem ze ''Špindlu''. Ano, je řeč o Kubovi Hronešovi aka @kuba_snb. Kuba si teda ''odnáší'' balíček Freeride.cz s trikem, kulichem a kšiltovkou dle vlastního výběru z našeho e-​shopu
Odkaz na Freeride.cz e-​​shop zde.

Triková výzva pro tento týden je...

#FRInstaChallenge

Opět se přesuneme do vzduchu a jako trik si dáme frontflip. Je zcela na vás zda frontflip uděláte ve snowparku, v backcountry, na svahu, nebo třeba ven z railu, protože frontflip je jedním z triků, které se dají udělat skoro všude. Hlavní je to poslat přes hlavu a užít si ten nádherný pocit. Čas na přidání videa na Instagram máte do příští středy 13.3.2019 do 12:00. My vám držíme palce ať se vám na kopci nic nestane a užijete si zbývající část zimy.
Pravidla soutěže najdete zde.

Opět se soutěží o balíček triko, kulich a kšiltovka od Freeride.cz dle vlastního výběru.

Frontflip vám dnes zadá @vasek_cajka.

Na Instagramu nás můžete sledovat zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Třetí epizoda DC Transitors je plná solidního backcountry snowboardingu

Třetí epizoda z letošní série DC Transitors je opět pořádná pecka! Sestava ve složení Torstein Horgmo, Iikka Backstrom, Sebbe De Buck a Mons Roisland se společně vydala do Kanady na backcountry misi a jako vždy zpět dovezli hromadu kvalitních záběrů, které si určitě udrží vaší pozornost.

FreerideTV: Mikýřův Prkenný Přehled - 3. díl

Mikýř je zpět a jeho Prkenný Přehled s ním! Tentokrát v májovém láskyplném vydání opět nahlédneme pod pokličku české snowboardové scény a dokonce zabrousíme o kus dál, a to i do českého světa skateboardingu a freeskiingu.

Zeb Powell se kroutí do včech směrů v novém videu E.A.S.T

Koukněte na nový edit z východního pobřeží USA, ve kterém se vám představí talentovaný Zeb Powell. Tohoto mladého snowboardistu můžete v poslední době vidět víc a víc a zcela jistě za to může jeho nezvyklý styl kroucení triků. No přesvědčte se sami.