Vyhlášení a pokračování Freeride.cz Insta Challenge vol.5

Další soutěžní týden naší instagramové soutěže je za námi a my vám přinášíme výsledky a novou výzvu na následující týden. Minulou středu jsme vám zadali trikovou výzvu a jako trik jsme tentokrát vybrali ''Cab 270 do''. Vypadá to, že Jib triky asi úplně nejoblíbenější nebudou, protože se soutěže zúčastnili jen tří jezdci. Všem třem zúčastněným děkujeme za pěkné ''Cab dvojky do'' a jdeme se teda podívat, kdo je králem jibů mezi zúčastněnýma.

Freeride.cz Insta Challenge vol.4

Jako první na Instagram trik přidal čtrnáctiletý Kuba Hroneš aka @kuba_snb , který v rakouském Penkenparku vrátil pěknou ''Cab dva do dva ven''. Dále se zúčastnil @littlesmurf_ , kterého jsme mohli vidět i v minulém soutěžním kole a jako poslední to zabil ''young gun'' @matenatimon. Klukům děkujeme za super videa a doufáme, že je ještě v následujících výzvách uvidíme.
A kdo teda udělal ''Cab dvojku'' nejlépe?
V redakci jsme jako vítěze zvolili mlaďáka původem ze ''Špindlu''. Ano, je řeč o Kubovi Hronešovi aka @kuba_snb. Kuba si teda ''odnáší'' balíček Freeride.cz s trikem, kulichem a kšiltovkou dle vlastního výběru z našeho e-​shopu
Odkaz na Freeride.cz e-​​shop zde.

Triková výzva pro tento týden je...

#FRInstaChallenge

Opět se přesuneme do vzduchu a jako trik si dáme frontflip. Je zcela na vás zda frontflip uděláte ve snowparku, v backcountry, na svahu, nebo třeba ven z railu, protože frontflip je jedním z triků, které se dají udělat skoro všude. Hlavní je to poslat přes hlavu a užít si ten nádherný pocit. Čas na přidání videa na Instagram máte do příští středy 13.3.2019 do 12:00. My vám držíme palce ať se vám na kopci nic nestane a užijete si zbývající část zimy.
Pravidla soutěže najdete zde.

Opět se soutěží o balíček triko, kulich a kšiltovka od Freeride.cz dle vlastního výběru.

Frontflip vám dnes zadá @vasek_cajka.

Na Instagramu nás můžete sledovat zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Nový StaleLIFE - SPRING BATTLE ABSOLUT PARK

Ståle Sandbech se vydal do rakouského Flachau, kde se v uplynulých dnech odjel letošní závod Spring Battle, ve kterém riders závodí v neobvyklém stylu, protože vyhrává ten, kdo natočí nejlepší parkovou lajnu. Ståle se nakonec umístil až na osmém místě, ale i tak to svou jízdou solidně zabil. Koukněte na to.

Na ledovci Kaunertal vyroste nejdelší evropský park o délce 2km

Z Rakouská k nám dorazila nová zpráva, že na ledovci Kaunertal má letos na jaře vyrůst nejdelší evropská snowparková lajna #NATURERUN o neskutečné délce celých dvou kilometrů. Pojďme se teď společně podívat na předběžnou animaci tohohle evropského unikátu a přiblížit si celkový setup snowparku.

Report: Snickers Europa Cup & MČR v rámci SNOWBOARD ZEZULA Tour 2019

O minulém víkendu proběhl v Peci pod Sněžkou Snickers Europa Cup 2019 a následně Mistrovství ČR v podobně posledního závodu Snowboard Zezula Tour 2019. Po prvních dvou závodech ve Vítkovicích a Deštném v Orlických horách, se tak závodní dění přesunulo do Pece pod Sněžkou.