Vyhlášení a pokračování Freeride.cz Insta Challenge vol.6

Další soutěžní týden je za námi a my se dnes koukneme na to, kdo vyhrál uplynulou výzvu o nejlepší frontflip a jaký trik jsem zvolili do následující výzvy. Účast v uplynulé výzvě nebyla zas tak špatná, protože se vás dohromady zúčastnilo osm. Všem zúčastněným děkujeme za sdílené videa s hashtagem a jdeme se teda podívat, kdo to přes hlavu poslal nejlépe.

Freeride.cz Insta Challenge vol.5

Tentokrát se zúčastnilo docela dost mlaďáků, což nám udělalo velkou radost. Jako nejmladší účastník frontflip udělal jen dvanáctiletý @matenatimon. Dalé se zúčastnili @rejzak88 , @petervrabel9 , @fischer.dominik , @legendarypaji , @andyybro , @pabloescobar259 a na staré kolena vrátil frontflip i @dr._juras.
A kdo teda první trikovou výzvu vyhrál?
Vybrat vítěze opět nebylo vůbec jednoduché, ale mezi všemi frtontflipy byl jeden, který nás docela ohromil a to byl frontflip z PVC roury v podání pardubického mlaďáka Adama Rejdy aka @rejzak88. Adam teda vyhrává balíček Freeride.cz s trikem, kulichem a kšiltovkou dle vlastního výběru z našeho e-shopu.
Odkaz na Freeride.cz e-​​​shop zde.

Triková výzva pro tento týden je...

#FRInstaChallenge

Jelikož nám zima v Česku pomalu končí a na skákání už nejsou nejlepší podmínky, tak si tentokrát dáme opět jibový trik. Vybrali jsme teda jibové kombo 50-​50 Fs nebo Bs 360 ven. Vašim úkolem tak je udělat klasické fifty a odpálit z něj trojku ven, ale jestli to bude frontside nebo backside už je zcela na vás. Tentokrát pravidla necháme dosti volné, takže můžete udělat klidně i rotaci do railu, dopadnout do fifty a poté, ale ještě musíte odpálit tu trojku ven. Čas na přidání videa na Instagram máte do příští středy 20.3.2019 do 12:00. Hodně zdaru na kopci a užívejte si zbývající dny na horách.
Pravidla soutěže najdete zde.

Opět se soutěží o balíček triko, kulich a kšiltovka od Freeride.cz dle vlastního výběru.

Novou výzvu vám dnes zadá @vasek_cajka.

Na Instagramu nás můžete sledovat zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Nový StaleLIFE - SPRING BATTLE ABSOLUT PARK

Ståle Sandbech se vydal do rakouského Flachau, kde se v uplynulých dnech odjel letošní závod Spring Battle, ve kterém riders závodí v neobvyklém stylu, protože vyhrává ten, kdo natočí nejlepší parkovou lajnu. Ståle se nakonec umístil až na osmém místě, ale i tak to svou jízdou solidně zabil. Koukněte na to.

Na ledovci Kaunertal vyroste nejdelší evropský park o délce 2km

Z Rakouská k nám dorazila nová zpráva, že na ledovci Kaunertal má letos na jaře vyrůst nejdelší evropská snowparková lajna #NATURERUN o neskutečné délce celých dvou kilometrů. Pojďme se teď společně podívat na předběžnou animaci tohohle evropského unikátu a přiblížit si celkový setup snowparku.

Report: Snickers Europa Cup & MČR v rámci SNOWBOARD ZEZULA Tour 2019

O minulém víkendu proběhl v Peci pod Sněžkou Snickers Europa Cup 2019 a následně Mistrovství ČR v podobně posledního závodu Snowboard Zezula Tour 2019. Po prvních dvou závodech ve Vítkovicích a Deštném v Orlických horách, se tak závodní dění přesunulo do Pece pod Sněžkou.