Vyhlášení a pokračování Freeride.cz Insta Challenge vol.6

Další soutěžní týden je za námi a my se dnes koukneme na to, kdo vyhrál uplynulou výzvu o nejlepší frontflip a jaký trik jsem zvolili do následující výzvy. Účast v uplynulé výzvě nebyla zas tak špatná, protože se vás dohromady zúčastnilo osm. Všem zúčastněným děkujeme za sdílené videa s hashtagem a jdeme se teda podívat, kdo to přes hlavu poslal nejlépe.

Freeride.cz Insta Challenge vol.5

Tentokrát se zúčastnilo docela dost mlaďáků, což nám udělalo velkou radost. Jako nejmladší účastník frontflip udělal jen dvanáctiletý @matenatimon. Dalé se zúčastnili @rejzak88 , @petervrabel9 , @fischer.dominik , @legendarypaji , @andyybro , @pabloescobar259 a na staré kolena vrátil frontflip i @dr._juras.
A kdo teda první trikovou výzvu vyhrál?
Vybrat vítěze opět nebylo vůbec jednoduché, ale mezi všemi frtontflipy byl jeden, který nás docela ohromil a to byl frontflip z PVC roury v podání pardubického mlaďáka Adama Rejdy aka @rejzak88. Adam teda vyhrává balíček Freeride.cz s trikem, kulichem a kšiltovkou dle vlastního výběru z našeho e-shopu.
Odkaz na Freeride.cz e-​​​shop zde.

Triková výzva pro tento týden je...

#FRInstaChallenge

Jelikož nám zima v Česku pomalu končí a na skákání už nejsou nejlepší podmínky, tak si tentokrát dáme opět jibový trik. Vybrali jsme teda jibové kombo 50-​50 Fs nebo Bs 360 ven. Vašim úkolem tak je udělat klasické fifty a odpálit z něj trojku ven, ale jestli to bude frontside nebo backside už je zcela na vás. Tentokrát pravidla necháme dosti volné, takže můžete udělat klidně i rotaci do railu, dopadnout do fifty a poté, ale ještě musíte odpálit tu trojku ven. Čas na přidání videa na Instagram máte do příští středy 20.3.2019 do 12:00. Hodně zdaru na kopci a užívejte si zbývající dny na horách.
Pravidla soutěže najdete zde.

Opět se soutěží o balíček triko, kulich a kšiltovka od Freeride.cz dle vlastního výběru.

Novou výzvu vám dnes zadá @vasek_cajka.

Na Instagramu nás můžete sledovat zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Michi Schatz a jeho solidní remix part z letošní Sane Spring Break Session

Lokál z Innsbrucku Michi Schatz sice není zrovna vzrůstem největší, ale triky dokáže odpálit dost vysoko. Podívejte se na jeho poslední edit z rakouského snowparku v resortu Nordkette. Ve videu se objeví i riders jako Max Glatzl, Peter Walchhofer, Steve Grumser a Sparrow Knox.

Luxusní edit z Audi Nines 2019

Je tady mixtape z letošního neskutečného ročníku Audi Nines v rakouském resortu Sölden, který má na svědomí Theo Acworth. Pohodlně se tak usaďte a užijte si tuhle neuvěřitelnou show!

Report: Jarní Projekt Kaprun 2019 s Českou Snowboardovou Školou

Jeden z nejlepších snowparků v Evropě, program nabitý snowboardingem a aktivitami po ježdění, spoustu namotivovaných riderů a skvělá atmosféra. Asi takhle by se dal v několika bodech popsat letošní Freestyle Camp, který proběhl v rámci projektu Kaprun 2019 od České Snowboardové Školy. Pojďme se na celý průběh podívat blíže.