Vyhlášení a pokračování Freeride.cz Insta Challenge vol.6

Další soutěžní týden je za námi a my se dnes koukneme na to, kdo vyhrál uplynulou výzvu o nejlepší frontflip a jaký trik jsem zvolili do následující výzvy. Účast v uplynulé výzvě nebyla zas tak špatná, protože se vás dohromady zúčastnilo osm. Všem zúčastněným děkujeme za sdílené videa s hashtagem a jdeme se teda podívat, kdo to přes hlavu poslal nejlépe.

Freeride.cz Insta Challenge vol.5

Tentokrát se zúčastnilo docela dost mlaďáků, což nám udělalo velkou radost. Jako nejmladší účastník frontflip udělal jen dvanáctiletý @matenatimon. Dalé se zúčastnili @rejzak88 , @petervrabel9 , @fischer.dominik , @legendarypaji , @andyybro , @pabloescobar259 a na staré kolena vrátil frontflip i @dr._juras.
A kdo teda první trikovou výzvu vyhrál?
Vybrat vítěze opět nebylo vůbec jednoduché, ale mezi všemi frtontflipy byl jeden, který nás docela ohromil a to byl frontflip z PVC roury v podání pardubického mlaďáka Adama Rejdy aka @rejzak88. Adam teda vyhrává balíček Freeride.cz s trikem, kulichem a kšiltovkou dle vlastního výběru z našeho e-shopu.
Odkaz na Freeride.cz e-​​​shop zde.

Triková výzva pro tento týden je...

#FRInstaChallenge

Jelikož nám zima v Česku pomalu končí a na skákání už nejsou nejlepší podmínky, tak si tentokrát dáme opět jibový trik. Vybrali jsme teda jibové kombo 50-​50 Fs nebo Bs 360 ven. Vašim úkolem tak je udělat klasické fifty a odpálit z něj trojku ven, ale jestli to bude frontside nebo backside už je zcela na vás. Tentokrát pravidla necháme dosti volné, takže můžete udělat klidně i rotaci do railu, dopadnout do fifty a poté, ale ještě musíte odpálit tu trojku ven. Čas na přidání videa na Instagram máte do příští středy 20.3.2019 do 12:00. Hodně zdaru na kopci a užívejte si zbývající dny na horách.
Pravidla soutěže najdete zde.

Opět se soutěží o balíček triko, kulich a kšiltovka od Freeride.cz dle vlastního výběru.

Novou výzvu vám dnes zadá @vasek_cajka.

Na Instagramu nás můžete sledovat zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Dominik Veselka: Private Quarantine Session na Moravský boudě

Dominik Veselka se během pandemických dní vyrazil izolovat do Špindlu na Moravskou boudu, kde až do pozdních jarních dní stál geniální snowpark, jak to tam na jaře bývá. Dejte si krátkej, ale zábavnej edit!

Vylaď se na léto Tie&Dye kousky z naší merch kolekce

Deadline předobjednávek Freeride.cz merch kolekce SUPPORTING COMMUNITY se rychle blíží, čas máš jen do 31. května! Dneska ti ukážeme pár kousků z naší kolekce, které si zaslouží extra pozornost... Tie&Dye summer is coming!

Sims Snowboards je zpátky! Nabitý team se představuje ve videu PROMO ONE

Legendární snowboardová firma Sims Snowboards, která stála na úplném počátku snowboardingu, a kterou v roce 1976 založil Tom Sims je zpátky! Značka vystupuje jako Sims Collective a součástí teamu jsou John Jackson, Keegan Valaika, Tadashi Fuse, Scott Blum, Shuhei Sato, Cody Warble a Nik Baden. No není tohle dream team? Mrkejte na jejich první video PROMO ONE.