Vyhlášení a pokračování Freeride.cz Insta Challenge vol.6

Další soutěžní týden je za námi a my se dnes koukneme na to, kdo vyhrál uplynulou výzvu o nejlepší frontflip a jaký trik jsem zvolili do následující výzvy. Účast v uplynulé výzvě nebyla zas tak špatná, protože se vás dohromady zúčastnilo osm. Všem zúčastněným děkujeme za sdílené videa s hashtagem a jdeme se teda podívat, kdo to přes hlavu poslal nejlépe.

Freeride.cz Insta Challenge vol.5

Tentokrát se zúčastnilo docela dost mlaďáků, což nám udělalo velkou radost. Jako nejmladší účastník frontflip udělal jen dvanáctiletý @matenatimon. Dalé se zúčastnili @rejzak88 , @petervrabel9 , @fischer.dominik , @legendarypaji , @andyybro , @pabloescobar259 a na staré kolena vrátil frontflip i @dr._juras.
A kdo teda první trikovou výzvu vyhrál?
Vybrat vítěze opět nebylo vůbec jednoduché, ale mezi všemi frtontflipy byl jeden, který nás docela ohromil a to byl frontflip z PVC roury v podání pardubického mlaďáka Adama Rejdy aka @rejzak88. Adam teda vyhrává balíček Freeride.cz s trikem, kulichem a kšiltovkou dle vlastního výběru z našeho e-shopu.
Odkaz na Freeride.cz e-​​​shop zde.

Triková výzva pro tento týden je...

#FRInstaChallenge

Jelikož nám zima v Česku pomalu končí a na skákání už nejsou nejlepší podmínky, tak si tentokrát dáme opět jibový trik. Vybrali jsme teda jibové kombo 50-​50 Fs nebo Bs 360 ven. Vašim úkolem tak je udělat klasické fifty a odpálit z něj trojku ven, ale jestli to bude frontside nebo backside už je zcela na vás. Tentokrát pravidla necháme dosti volné, takže můžete udělat klidně i rotaci do railu, dopadnout do fifty a poté, ale ještě musíte odpálit tu trojku ven. Čas na přidání videa na Instagram máte do příští středy 20.3.2019 do 12:00. Hodně zdaru na kopci a užívejte si zbývající dny na horách.
Pravidla soutěže najdete zde.

Opět se soutěží o balíček triko, kulich a kšiltovka od Freeride.cz dle vlastního výběru.

Novou výzvu vám dnes zadá @vasek_cajka.

Na Instagramu nás můžete sledovat zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Marošiho Red Bull Feel The Wheel bude letos v Praze!

Z Red Bullu nám dorazila zajímavá zpráva o legendárním závodu Feel The Wheel, který se opět nezadržitelně blíží! Márošák už mlátí do bubnů a svolává na svůj tradičně netradiční longboardový závod Red Bull Feel The Wheel, kterého se každoročně účastní i Eva Samková. Tento longboardový svátek se letos uskuteční na zcela novém místě. Políbenou lokalitou bude závodní bikroska v pražských Bohnicích. Dnem kdy se roztočí všechna rychlá ložiska v okolí Psychiatrické léčebny pak bude sobota 10. srpna 2019. Tak na nic nečekejte a kroužkujte v kalendáři!

Stacks and Scraps III od Odd Folks crew je doslova plné ''Partyboardingu''

Divoké večery na párty a šílený snowboarding na druhý den? Shredbots partě to asi nebude dělat moc velký problém! V nejnovějším videu ''Stacks and Scraps III'' vám shrnou jejich uplynulý rok do jednoho videa, u kterého se nebudete ani jedinou vteřinu nudit!

Fridays at Fonna - S6 EP4

Vypadá to, že po spoustě dnech špatného počasí se na norském ledovci Folgefonna vyčasilo a dalo se tak začít jezdit a natáčet. V téhle epizodě Fridays at Fonna tak uvidíte tyhle ridery: Markus Rustad, Kelso, Emil Fossheim, Haakon Eilertsen, Alexander Klerud, Zebbe Landmark, Kristoffer Lerånd, Nils Arvidsson, Bendik Gjerdalen, Isak Ulstein, Alva, Håvard Roald, Øyvind Mister Shaids a sposuty dalších.