Vyrazili jsme na SNOWBOARD ZEZULA Winter Opening 2023

Po strop napěchovaný brněnský krám Snowboard Zezula odstartoval prodej zimního gearu velkolepou akcí s názvem “Winter Opening”. Jak to na místě vypadalo, a co bylo programem, se dozvíš v tomto event reportu. Tak nikam nechoď a rovnou se začti do těchto slov a zkoukni video!

Neděle 5.listopadu nebyla pro obchod Snowboard Zezula tak úplně obyčejný den. Kdo po 11 hodině dopolední zavítal v Brně na Palackého třídu do krámu “Zezuly”, mohl se těšit nejen z plného obchodu zimního gearu od prověřených značek, ale i z nabitého programu po celý den. Navíc si zákazník mohl zakoupit letošní nové kolekce se slevou 15 %, nebo se štěstím vyhrát hodnotné ceny od partnerů akce v rámci Battlu v zatloukání hřebíků, či v účtové slosovačce, která proběhla hned druhý den po akci.

Kdo přijel do Zezuly na nákupy, tak měl opravdu z čeho vybírat. V regálech se blýskaly letošní i minulé kolekce Nidecker, Gravity, Arbor, Nitro, Horsefeathers, Burton, Smith, K2 a další. Každému kdo potřeboval s výběrem poradit hned přispěchal na pomoc proškolený zezulácký specialista. Největší pozornost si vysloužila novinka od Nidecker. Rychloupínací vázaní Supermatic, které šetří čas na kopci každému, kdo se nechce ohýbat ke strapům. Zkrátka jen našlápneš a jedeš!

V druhém patře obchodu probíhal Gravity Snowboards Custom t-shirt workshop, kde si každý mohl natisknout na tričko design dle své libosti a výběru. Hned vedle probíhala další zajímavost event - tattoo session by Nafurt, kde si každý s nákupem přes 3000 Kč mohl ozdobit tělo stylovou kérkou.

Program neprobíhal jen ve vnitřních prostorách obchodu, ale i hned vedle, kde byl stál oblíbený Riglet Park, kde parta z českého zastoupení Burton, předávala dětem nejlepší feeling na světě - jízdu bokem! Radost pohledět na dětský smích a nadšenost ze snowboardingu. Radost nám dělaly i holky s vaflemi u VANS stánku, usměvavý týpek u kávoraru, plná lednice vychlazených Bernardů nebo DJ Mehdi, který do nás sypal jeden legendární snowboardový track za druhým a ten pravý snowboardový vibe plynul celým brněnským Snowboard Zezula krámem. 

V odpoledních hodinách proběhl Battle v zatloukání hřebíku. Ten kdo trefil špičatou stranou kladívka hřebík s řádnou garancí a zatlouk hlavičku jako první, mohl se těšit z postupu do dalšího kola, nebo rovnou vyhrát celý battle a odnést si hodnotné ceny od partnerů akce. Oblíbená zábava rakouských ApresSki baru bavila i všechny zde v Brně. 

Ve večerních hodinách čekala návštěvníky pomyslná třešnička na dortu v podobě snowboardového filmu od Nidecker Snowboards s názvem "Left Right", kde jsme mohli sledovat umění jízdy od Nidecker riderů z celého světa. Film nás zavedl na svahy Švýcarska, Francie nebo třeba Japonska. 

Konec filmu podtrhl letošní Winter Opening v obchodě Snowboard Zezula a rozehnal domů všechny zúčastněné. Někdo vybaven novým zimním gearem, někdo s novou kérkou, někdo s pěti Bernardy pod kůží, ale pocit s dobře stráveného dne už nikdy nezmizí. Děkujeme celé Snowboard Zezula crew za vyvedenou akci!

Budeme se těšit opět za rok!

Natočil

Martin Ludvík
Další články autora

Nafotil

Vašek Čajka
Další články autora

Sepsal a moderoval

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Akce Horsefeathers Sneak The Tweak otevřela snowpark na Mölltalu!

Nový snowpark na rakouském ledovci Mölltaler Gletscher slavnostně otevřela akce Horsefeathers Sneak the Tweak!

O víkendu proběhne Horsefeathers Sneak the Tweak na Mölltalu!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 11. května! Vidíme se tam!!!