MasterCraft Wakesurf Tour pokračuje tuhle sobotu v Třebouticích!

Letošní série závodů ve wakesurfingu MasterCraft Wakesurf Tour pokračuje už tento víkend v areálu Wake&Fun v Třebouticích u Litoměřic a my vás na ní jako mediální partneři samozřejmě zveme!

Druhý závod série MasterCraft Wakesurf Tour 2020 se po prvním závodě na Rozkoši uskuteční o tomhle víkendu v areálu Wake&Fun Třeboutice na Labi nedaleko Litoměřic a program bude opět nabitý! Pojede se opět v kategoriích Surf a Skim za nejlepšími MasterCraft wakesurf loděmi, které brázdí české vodní plochy.

Samotný závod ale zdaleka nebude jedinou náplní akce. Návštěvníky čeká například živá hudební produkce na pojízdné stagi v podání vytuněného Fordu Raptoru od Big Shocku, ze kterého zahrají Dj Evryday, Dj Katcha, Dj Scarface, Dj Bodymovin. Spíkovat akci bude česká wake legenda Mates Blahovec společně s beatboxererem Tiny Beatem. Dále si budete moci prohlédnout streetwear oblečení od značek #furtplnej a Nandej.cz, nebudou chybět ani zástupci surfových značek jako Lib Technologies nebo Demon Surfboards.

A co dál? Surfskate original - půjčovna a promo, vodní sporty, světelná show, fotostěna od CBD420 a jejich produkty, balance boardy, paddleboardy, relaxační a dýchací meditace s Honzou Smíčou, surfový trénik od Jakuba Michny ze Surfr.cz, zástupci surfhousů Playground travel na Bali a Endless Summer ze Srí Lanky, skvělé ceny pro závodníky, přístup pro karavany a obytné vozy a mnohem víc.

Takže jestli zatím nemáte plány na víkend, doražte do Třeboutic!

GOOD VIBES ONLY!

Aktuální informace od organizátorů se spoustou updatů k programu hledejte na facebookové události.

Další zajímavé články