MasterCraft Wakesurf Tour pokračuje tuhle sobotu v Třebouticích!

Letošní série závodů ve wakesurfingu MasterCraft Wakesurf Tour pokračuje už tento víkend v areálu Wake&Fun v Třebouticích u Litoměřic a my vás na ní jako mediální partneři samozřejmě zveme!

Druhý závod série MasterCraft Wakesurf Tour 2020 se po prvním závodě na Rozkoši uskuteční o tomhle víkendu v areálu Wake&Fun Třeboutice na Labi nedaleko Litoměřic a program bude opět nabitý! Pojede se opět v kategoriích Surf a Skim za nejlepšími MasterCraft wakesurf loděmi, které brázdí české vodní plochy.

Samotný závod ale zdaleka nebude jedinou náplní akce. Návštěvníky čeká například živá hudební produkce na pojízdné stagi v podání vytuněného Fordu Raptoru od Big Shocku, ze kterého zahrají Dj Evryday, Dj Katcha, Dj Scarface, Dj Bodymovin. Spíkovat akci bude česká wake legenda Mates Blahovec společně s beatboxererem Tiny Beatem. Dále si budete moci prohlédnout streetwear oblečení od značek #furtplnej a Nandej.cz, nebudou chybět ani zástupci surfových značek jako Lib Technologies nebo Demon Surfboards.

A co dál? Surfskate original - půjčovna a promo, vodní sporty, světelná show, fotostěna od CBD420 a jejich produkty, balance boardy, paddleboardy, relaxační a dýchací meditace s Honzou Smíčou, surfový trénik od Jakuba Michny ze Surfr.cz, zástupci surfhousů Playground travel na Bali a Endless Summer ze Srí Lanky, skvělé ceny pro závodníky, přístup pro karavany a obytné vozy a mnohem víc.

Takže jestli zatím nemáte plány na víkend, doražte do Třeboutic!

GOOD VIBES ONLY!

Aktuální informace od organizátorů se spoustou updatů k programu hledejte na facebookové události.

Další zajímavé články

Mikey February v novém surf filmu Sonic Souvenirs

Mikey February a Kai Neville vydali první z řady krátkých surf filmů s názvem Sonic Souvenirs. Mikey ve snímku hypnoticky klouže po right-hand pointbreacích jeho domoviny - JAR.

Zítra začíná třetí zastávka WSL: 2021 Rip Curl Narrabeen Classic

Přidání Narrabeenu jako zastávky do letošní tour nikoho nepřekvapilo. Pro mladší surfaře, odkojené na high-resolution WSL contentu, může být Narrabeen lehkou záhadou. Pro starší střelce, kteří zažili ještě IPS (International Proffesional Surfing) nebo ASP (Association of Surfing Pros) má Narrabeen nepostradatelnou nutriční hodnotu! Mezi lety 1974 a 1999 se v Narrabeenu děly věci mezi crestem a troughem (nejvyšší a nejnižší body amplitudy oceánské vlnění), nad kterými zůstává rozum stát!

Carissa Moore a Italo Ferreira zvítězili v Newcastlu

Druhá zastávka letošní WSL tour v Newcastlu, jejíž organizátoři (nepříznivým pandemickým podmínkám navzdory) zprostředkovali neuvěřitelnou podívanou, před pár dny skončila. Žlutý trikot vítězů převezme Carrissa Moore a Italo Ferreira, kteří v Newcastlu zlikvidovali konkurenci! Závidím těm z vás, co tento týden makali na noční a event v Newcastlu shlédli v jeho celistvosti. Pro nás ostatní jsme připravili krátké úderné shrnutí nejdůležitějších okamžiků závodu!