One Shot: Surfing na Lofotech by Prouzič

V dalším dílu rubriky One Shot se vypravíme díky Michalovi Prouzovi aka Prouzičovi na norské Lofoty, kde se mu podařilo nafotit spoustu parádních fotek, a my jsme pro vaše oči vybrali právě tuhle.

Prouzič: 

Minulý podzim jsme se s Kryštofem a Petrem vydali zasurfovat si až na Lofoty za Severní polární kruh. Na Lofotech jsme plánovali zůstat 6 dní. První den jsme objeli spoty a vypadalo to spíš jak na rybníku někde za Prahou, vlny nikde. Hned druhý den ale příšel swell, který vrcholil den po našem odjezdu. Přes den nám počasí moc nepřálo, ale na podvečer nám párkrát vysvitlo zpoza mraku sluníčko. Fotka je pořízena na Unstadt Beach, asi nejznámějším lofotském spotu. Celý týden se ve vodě plácalo pár desítek surfařů všech kvalit. Já čekal na kamenech co nejblíže u vody. V Německu zrovna napouštěli moře, hladina se rychle zvedala, a já se proto musel posouvat blíže a blíže břehu. Zvláštní, ráno už tam voda nebyla. Surfaře na fotce bohužel neznám. Tak ahooooj!

fotoaparát: Canon EOS 5D Mark IV
objektiv: Canon 70-200  125mm
clona: f3.2
expozice: 1/2 500
ISO: 160

Sleduj Prouziče na jeho profilech:

Další zajímavé články

Red Bull Feel The Wheel 2020 už tenhle víkend v Benátkách!

Longboardová akce Red Bull Feel The Wheel se sice napřímo netýká "našich" sportů, které na Freeride.cz sledujeme, ale rozhodně nás moc zajímá, stejně jako jistě většinu z vás. Proto vám dnes přinášíme základní info k letošnímu ročníku, který se uskuteční už tuhle sobotu v Benátkách nad Jizerou a my čekáme, že se tu sejde slušně početná snb/freeski/wake/surf komunita!

MasterCraft Wakesurf Tour pokračuje tuhle sobotu v Třebouticích!

Letošní série závodů ve wakesurfingu MasterCraft Wakesurf Tour pokračuje už tento víkend v areálu Wake&Fun v Třebouticích u Litoměřic a my vás na ní jako mediální partneři samozřejmě zveme!

Rozjeli jsme další kolo prodeje SUPPORTING COMMUNITY merche!

Díky velkému zájmu o náš merch z kolekce SUPPORTING COMMUNITY, který nás obrovsky těší a za který všem moc děkujeme, jsme se rozhodli přidat druhé kolo. Opět jedeme formou předobjednávek a máme pro vás i několik novinek!