SLEDUJ: Jordy Smith pokračuje v krasojízdě v sérii Silver Linings

Série Silver Linings popisuje život Jordyho Smithe v době posledních 18ti měsíců, tedy v době globální pandemie. Mapuje Jordyho výhry a prohry. V dnešní epizodě se Jordy prohání v tubách na své domácí půdě, v Durbanu v Jihoafrické republice. Paradoxně právě na vlně, na které vyrůstal a která ho zformovala do podoby v jaké ho známe a obdivujeme dnes, přišel k vážnému zranění kolene. Toto zranění ho připravilo o účast na Olympiádě v Tokiu.

O sérii Silver Linings jsme už psali, a to přesně tady. První epizoda ukazuje, jak "těžký" měl Jordy život, když ho pandemie uvěznila na Havaji. Epizoda druhá nás zase provede Jordyho návratem do rodné vlasti, a ukáže nám Jordyho v nádherné kompozici se stolovou horou a Kapským městem v pozadí! Epizoda třetí zatím vede, v ní se Jordy prohání na vlně, která je s ním neodmyslitelně spojená... J-Bay.

Dnes dal Jordy a O'Neill světu ke shlédnutí epizodu čtyři. V ní se Smith schovává před teplým rovníkovým UV zářením do stínu nekonečných tub na městském beachbreaku ve městě Durban! Ke konci epizody dochází k dějové zápletce, při které si Jordy přivodí zranění. Dnes už víme, že mu právě toto zranění znemožnilo účast na Olympiádě v Tokiu... no ale to bych předbíhal. Pusťte a posuďte sami.

Jordyho neopren by si chtěl nasadit

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články