SLEDUJ: Reef Haezelwood rebeluje proti gravitaci za zvuků RATM!

Jednou se dočkám! Jednoho dne bude můj surfing tak gnarly, že k němu budu moct pustit takovou sypačku, jako Rage Against the Machine a nebude to působit satiricky. Reef Haezlewood tohle dělá už dnes. Jeho našlapaný edit Testify je sekec, mazec, blázinec! Po shlédnutí budete mít možná chuť někoho pokousat a jít si trochu zaprotestovat na náměstí proti autoritám. Pokud tahle chuť do hodiny neodezní, vyhledejte odbornou pomoc.

Reef Heazlewood (v mateřštině Útes Leštitdřevo) je démon z pekel. Pokud ho chcete lépe poznat, pusťte si Stag Highway. Útes v téhle parádní sérii (mimo jiné) vyhraje zpěváckou soutěž o nejlepší ztvárnění písně "Life is a Highway". Dále si nechá na hlavě vystříhat něco, v čem by se nebál zahnízdit dospělý pterodaktyl. Hlavně ale jako jediný odjede Wade Goodall signature floater to 180 air! Také tam nejspíš zjistíte, že byste vyměnili 40 vašich blízkých kamarádů za jednoho Reefa. Hodnotit vaše kamarády mi ale nepřísluší. To co mi přísluší, je zkusit vám naservírovat ty největší surfový laskominy. Nechť dnes váš hlad po shredu uhasí edit Testify.

Reef Heazelwood má 22 let a je to klenot. Loni skončil 65 v kvalifikační soutěži a už dvakrát nastoupil na závody v CT. Poprvé v roce 2019 a to na Snapper rock. Dostal wildcard a vyřadil Juliana Wilsona. Následně si loni zasurfoval na Rottnest  Island, kde byla WSL kvůli Covidu poprvé. Tam si opět jako wildcard podal rodáka Ryana Callinana! Jsem fanouškem Reefa Heazelwooda, a vy budete po shlédnutí Testify také.

Těžko si dovedu představit lepší hudební doprovod než Rage Against the Machine. Kluci proti-rasistický Tom MorreloZach de la Rocca se začli hněvat na stroj v roce 1991. Zachův politické rap zapůsobil na fanoušky a Morrelo je doteď jedním z nejlepších kytaristů světa. Koncerty Rage Against the Machine většinou přerostli v davové demonstrace proti rasismu a utlačování menšin v americké společnosti. RATM a její filosofie ztělesňuje to, z čeho se surfing zrodil. Kontrakultura v opozici proti stroji, tedy mainstreamu. Bůh žehnej spojení Reefova progresivního, agresivního stylu a distorted zvuku jedné z nejdůležitějších kapel mého dospívání! Moje oblíbená je Freedom!

Na stroj se rozhněval

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články