Banda z Hyperlite Wake a jejich SUNSET

Hyperlite Wakeboards nám přináší našlapaný třídílný vlog od jejich brazilské party! V ní jsou jména jako Nicolas Leduc, Daniel Castro, Luiz Batista nebo Pedro Caldas. Všem už je teď asi jasný, že to bude pecka, tak jdeme rovnou na věc.

Slyšet tyhle jména pro nás není nic zvláštního. Vždyť přece nedávno bylo dost slyšet o Pedrovi, který dodělal jeho projekt s RedBullem. Teď už má na triku další počin a nebyl na to sám! V tomto se kluci rozhodli udělat 3 díly vlogu ze Sunset Wakeparku v Brazíli. Tam to je hotový ráj pro wakaře a když si navíc můžete uplácat obrovský up-rail na přání, tak není co řešit!

Každý díl je trochu jiný, ale pokud bychom museli jeden vypíchnout, tak určitě koukněte na třetí díl. Není to sice úplně vlog, ale to není vůbec na škodu! Jedná se totiž o dost narvaný a skvěle zpracovaný edit, po kterém budete mít sakra chuť trefit nějaký rail na wakeu!

Když už jsme začali odzadu, tak v tom budeme pokračovat a koukneme se na díl druhý. Ten se neodehrává v Sunset wakeparku, ale ve Wake Parku Brothers JaóNic Leduc tam oslavil své narozeniny po svém, takže se těžte na flyboard a double flip session na wakeu!

První díl je ze všech nejdelší a dočkáte se jak wakeboaringu, tak livestyle záběrů, které asi od vlogu čekáte. Je vidět, že kluci to mají v nohách a je radost se dívat, co všechno předvádějí v Sunsetu!

Ep. 3 - Závěrečný edit

Ep. 2 - Double flip session a flyboard

Ep.1 - Sunset Wakepark shred

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Slingshot France představuje svůj team!

Slingshot už je dlouho jedna z velkých světových wake značek. Teď se do toho ale obuli ještě víc a ukazují první edit SLINGSHOT GLOBAL, kde představují svůj našlapaný francouzský team.

OFF-SEASON: Rozhovor se Shaunem o výhodách balance boardu!

V dalším článku ze série OFF-SEASON si dáme rozhovor se Shaunem Wolfem. Kdo jiný by nám totiž měl něco říct o balance boardu než tenhle freestyler srdcem i duší!

Marko Gačić a jeho sezónní edit Border Control!

Marko Gačić celou sezónu na tajňáka makal na jeho sezónním editu Border Control a konečně ho máme tady! Za nás se jeho poctivá práce rozhodně vyplatila, tak se na samotný edit pojďme podívat.