Banda z Hyperlite Wake a jejich SUNSET

Hyperlite Wakeboards nám přináší našlapaný třídílný vlog od jejich brazilské party! V ní jsou jména jako Nicolas Leduc, Daniel Castro, Luiz Batista nebo Pedro Caldas. Všem už je teď asi jasný, že to bude pecka, tak jdeme rovnou na věc.

Slyšet tyhle jména pro nás není nic zvláštního. Vždyť přece nedávno bylo dost slyšet o Pedrovi, který dodělal jeho projekt s RedBullem. Teď už má na triku další počin a nebyl na to sám! V tomto se kluci rozhodli udělat 3 díly vlogu ze Sunset Wakeparku v Brazíli. Tam to je hotový ráj pro wakaře a když si navíc můžete uplácat obrovský up-rail na přání, tak není co řešit!

Každý díl je trochu jiný, ale pokud bychom museli jeden vypíchnout, tak určitě koukněte na třetí díl. Není to sice úplně vlog, ale to není vůbec na škodu! Jedná se totiž o dost narvaný a skvěle zpracovaný edit, po kterém budete mít sakra chuť trefit nějaký rail na wakeu!

Když už jsme začali odzadu, tak v tom budeme pokračovat a koukneme se na díl druhý. Ten se neodehrává v Sunset wakeparku, ale ve Wake Parku Brothers JaóNic Leduc tam oslavil své narozeniny po svém, takže se těžte na flyboard a double flip session na wakeu!

První díl je ze všech nejdelší a dočkáte se jak wakeboaringu, tak livestyle záběrů, které asi od vlogu čekáte. Je vidět, že kluci to mají v nohách a je radost se dívat, co všechno předvádějí v Sunsetu!

Ep. 3 - Závěrečný edit

Ep. 2 - Double flip session a flyboard

Ep.1 - Sunset Wakepark shred

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Wakeskate šílenství v podání dvou editů

Doháníme video resty a proto ti dneska přinášíme hned dva wakeskate edity! První se podíváme na edit Apricot Season – Dan Milstein z půlky dubna a jako druhý si přestavíme video Always Keen: Wakeskating in Kwazulu-Natal!

Wake Sport Park Česká Lípa roztočil kola

Další český areál, který hlásí zelenou je Wake sport park Česká Lípa. O víkendu jsme se tam byli podívat a přinášíme report o tom, jak to tam vypadá a jaké novinky nás čekají na letošní sezónu!

Odpal sezonu ve Wakeparku Jedovnice!

České vleky pomalu roztáčejí svá kola a pozadu není ani Wakeareál Jedovnice. Jak to tam vypadá a co chystají na letošní sezónu si ukážeme v dnešním článku.