Fynn Bullock a jeho Lost Files!

Fynn Bullock posílá do světa našlápnutý edit Lost Files, kde předvádí jeden nesmysl za druhým! Tenhle multitalentovaný mlaďák se na prkně pomalu narodil a nezklame tě ani v dnešním videu, tak si ho nenech ujít!

Fynn Bullock o sobě dal hodně nahlas vědět minulý rok, kdy natočil edit “Who Is Fynn Bullock?” s legendou Shanem Bonifay. Jestli jsi tenhle skvost ještě neviděl nebo si edit chceš dát znovu, tak vřele doporučuji! Najdeš ho pod tímto odkazem. Rozhodně si ale vychutnej i jeho zbrusu nové video "Lost Files", kde Fynn dokazuje, že to má v nohách a sype tam jeden trik za druhým! Nevím jak vy, ale já jsem rozhodně takhle v 16 letech nelítal. Když si k tomu přidáme, jak Fynn dává na snowboardu, tak máme hodně dobrý materiál na další roky!

Seslal na svět

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Jak na wake: 12. Ukončení jízdy na velkém vleku

V našem zatím posledním díle série Jak na wake jsme sice už zvládli to nejdůležitější, ale ještě nevíme, jak správně svou jízdu ukončit. Navíc wakeboarding není sport, kde by učení někdy skončilo. Vždycky je v čem se zlepšovat a to je na tom to hezké.

Jak na wake: 11. Zatáčka na velkém vleku

Máme za sebou rozjezd na velkém vleku, ale před námi se rychle blíží další záludnost. Tou je zatáčka, na kterou si musíme dobře najet, nenechat si prověsit lano ani se zbytečně nechat vynést. Zkrátka a dobře, je na čase si v 11 díle říct pár tipů k zatáčkám na velkém vleku.

Jak na wake: 10. Jízda a start na velkém vleku

Jde do tuhého. Čeká nás první jízda na velkém vleku, a to znamená i první start. Velký vlek nám v tomhle neodpustí tolik jako ten malý, protože se rozjíždíme rovnou na 30km/h, ale i tak to není žádná věda, tak se na to pojďme podívat.