Fynn Bullock a jeho Lost Files!

Fynn Bullock posílá do světa našlápnutý edit Lost Files, kde předvádí jeden nesmysl za druhým! Tenhle multitalentovaný mlaďák se na prkně pomalu narodil a nezklame tě ani v dnešním videu, tak si ho nenech ujít!

Fynn Bullock o sobě dal hodně nahlas vědět minulý rok, kdy natočil edit “Who Is Fynn Bullock?” s legendou Shanem Bonifay. Jestli jsi tenhle skvost ještě neviděl nebo si edit chceš dát znovu, tak vřele doporučuji! Najdeš ho pod tímto odkazem. Rozhodně si ale vychutnej i jeho zbrusu nové video "Lost Files", kde Fynn dokazuje, že to má v nohách a sype tam jeden trik za druhým! Nevím jak vy, ale já jsem rozhodně takhle v 16 letech nelítal. Když si k tomu přidáme, jak Fynn dává na snowboardu, tak máme hodně dobrý materiál na další roky!

Seslal na svět

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

V Německu se jel indoorový závod Pooltastic!

Wakeboardové závody v lednu jsou luxus, který se zatím u nás nekoná, ale něco o tom vědí sousedi v Německu. Možná si teď někdo říká, že tam to taky teď nejsou úplné tropy a má svatou pravdu. Právě tam se ale minulý víkend jel závod, a to hezky pod střechou a nesl název Pooltastic. V dnešním článku si ho představíme, tak čti dál.

Hlasuj v Cable Mekka Awards a vyhraj!

Asi nikoho nezaskočím s novinkou, že už tady máme rok 2023. Moc dobře si uvědomuji, že na to jsem 14 dní pozadu a taky se to dá hezky přepokládat, žejo... Co by ti ale mohlo uniknout, je anketa Cable Mekka Awards ve které můžeš hlasovat o ty nejlepší z nejlepších a zároveň se přihlásit do slosování o ceny! No a na to už bude slyšet zaručeně každý, tak na nic nečekej a hlasuj!