Fynn Bullock a jeho Lost Files!

Fynn Bullock posílá do světa našlápnutý edit Lost Files, kde předvádí jeden nesmysl za druhým! Tenhle multitalentovaný mlaďák se na prkně pomalu narodil a nezklame tě ani v dnešním videu, tak si ho nenech ujít!

Fynn Bullock o sobě dal hodně nahlas vědět minulý rok, kdy natočil edit “Who Is Fynn Bullock?” s legendou Shanem Bonifay. Jestli jsi tenhle skvost ještě neviděl nebo si edit chceš dát znovu, tak vřele doporučuji! Najdeš ho pod tímto odkazem. Rozhodně si ale vychutnej i jeho zbrusu nové video "Lost Files", kde Fynn dokazuje, že to má v nohách a sype tam jeden trik za druhým! Nevím jak vy, ale já jsem rozhodně takhle v 16 letech nelítal. Když si k tomu přidáme, jak Fynn dává na snowboardu, tak máme hodně dobrý materiál na další roky!

Seslal na svět

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Podpoř FREERIDE.CZ zakoupením nového merche!

Po dvou letech přinášíme novou kolekci FREERIDE.CZ MERCHE! Ten si můžete objednávat v již spuštěném předprodeji až do neděle 26.11. 2023 a my garantujeme, že vám ho domů doručíme do Vánoc! Nákupem podpoříte 100% fungování magazínu a my díky toho budeme i do budoucna vytvářet kvalitní obsah ze světa akčních sportů!