Fynn Bullock a jeho Lost Files!

Fynn Bullock posílá do světa našlápnutý edit Lost Files, kde předvádí jeden nesmysl za druhým! Tenhle multitalentovaný mlaďák se na prkně pomalu narodil a nezklame tě ani v dnešním videu, tak si ho nenech ujít!

Fynn Bullock o sobě dal hodně nahlas vědět minulý rok, kdy natočil edit “Who Is Fynn Bullock?” s legendou Shanem Bonifay. Jestli jsi tenhle skvost ještě neviděl nebo si edit chceš dát znovu, tak vřele doporučuji! Najdeš ho pod tímto odkazem. Rozhodně si ale vychutnej i jeho zbrusu nové video "Lost Files", kde Fynn dokazuje, že to má v nohách a sype tam jeden trik za druhým! Nevím jak vy, ale já jsem rozhodně takhle v 16 letech nelítal. Když si k tomu přidáme, jak Fynn dává na snowboardu, tak máme hodně dobrý materiál na další roky!

Seslal na svět

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

To nejlepší z roku 2021 Dominika Gührse

Dominik Gührs toho v minulém roce stihnul hodně a těšit se tak můžeš na výběr jenom toho nejlepšího! Podíváme se na několik závodů, eventů, hafo parků a připomeneme si, že rok 2021 přece jenom zase tak hrozný nebyl.

Parkové porno v editu "VACATION" od Enza Asserafa

Dneska si dáme hodně povedený edit od Enza z 313 Cable Parku. Jmenuje se "VACATION", ale pohodičku a odpočinek od toho rozhodně nečekej. Čeká tě totiž 4,5 minuty totálního jibbovacího a obecně překážkového porna.

Novoroční palba wake editů

Po vánoční pauze jsme zpátky a doháníme co jsme do té doby neřešili. Dneska pro tebe máme rovnou 3 různé edity, takže si vybere opravdu každý! Joe Battleday je po zraní zpátky, koukneme na winch edit od Johna Dreilinga a nevynecháme ani season edit Daniela Granta! Bude to velký, tak si nachystej chuťové pohárky a jdeme na to.