Guenther Oka posílá edit Homemade!

Kolem nás roste čím dál tím víc nových, nablýskaných parků, kde máme profi překážky a zázemí, o kterém se nám dříve zdálo jenom ve snu. Wakeboarding má ale pořád v sobě i tu surovou krásu, kdy nám stačí jeden po domácky vyrobený rail, cokoliv, co nás po vodě potáhne a rozzáříme se jako malá děcka! Teď si představ něco takového, ale přidej si nesmyslný skill co má Guenther Oka, natoč to a máš z toho parádní edit Homemade!

Guenther Oka je krásným přírodním úkazem, který jezdí na wakeu snad za vším. Hlavní habitat je pro něj určitě loď, ale občas si dojde zařádit i do parku. Proto asi jednoho krásného dne přišel Guenther s nápadem tyto dva světy spojit. Vznikl z toho homemade wake park za jeho barákem a nás to hrozně baví! Přesně to ukazuje to nejhezčí na boardových sportech a to, že i s "obyčejnou" trubkou, hřebíky, kladivem a kusem dřeva se toho dá vmyslet vážně hodně! Co si budeme, wakeování v Česku a homemade překážky k sobě neoddělitelně patří. Sebevíc slintáme nad celoplasty od Unitu, tak v srdci stejně máme nejradši ty pořádně sketchy nesmysly! Edit "Homemade" tě prostě bude bavit hned na několika rovinách najednou, takže ho rozhodně nevynechávej a radši si ho vychutnávej.

"After a long year of building, filming, tearing down, and repeating, I bring you "Homemade". A full on DIY rail riding project that was a blast to create. I hope this can inspire you to get out on the water and build something for yourself!"
Guenther Oka

Z výhonků přesliček, kartonu a lepenky vytvořil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

To nejlepší z roku 2021 Dominika Gührse

Dominik Gührs toho v minulém roce stihnul hodně a těšit se tak můžeš na výběr jenom toho nejlepšího! Podíváme se na několik závodů, eventů, hafo parků a připomeneme si, že rok 2021 přece jenom zase tak hrozný nebyl.

Parkové porno v editu "VACATION" od Enza Asserafa

Dneska si dáme hodně povedený edit od Enza z 313 Cable Parku. Jmenuje se "VACATION", ale pohodičku a odpočinek od toho rozhodně nečekej. Čeká tě totiž 4,5 minuty totálního jibbovacího a obecně překážkového porna.

Novoroční palba wake editů

Po vánoční pauze jsme zpátky a doháníme co jsme do té doby neřešili. Dneska pro tebe máme rovnou 3 různé edity, takže si vybere opravdu každý! Joe Battleday je po zraní zpátky, koukneme na winch edit od Johna Dreilinga a nevynecháme ani season edit Daniela Granta! Bude to velký, tak si nachystej chuťové pohárky a jdeme na to.