Guenther Oka posílá edit Homemade!

Kolem nás roste čím dál tím víc nových, nablýskaných parků, kde máme profi překážky a zázemí, o kterém se nám dříve zdálo jenom ve snu. Wakeboarding má ale pořád v sobě i tu surovou krásu, kdy nám stačí jeden po domácky vyrobený rail, cokoliv, co nás po vodě potáhne a rozzáříme se jako malá děcka! Teď si představ něco takového, ale přidej si nesmyslný skill co má Guenther Oka, natoč to a máš z toho parádní edit Homemade!

Guenther Oka je krásným přírodním úkazem, který jezdí na wakeu snad za vším. Hlavní habitat je pro něj určitě loď, ale občas si dojde zařádit i do parku. Proto asi jednoho krásného dne přišel Guenther s nápadem tyto dva světy spojit. Vznikl z toho homemade wake park za jeho barákem a nás to hrozně baví! Přesně to ukazuje to nejhezčí na boardových sportech a to, že i s "obyčejnou" trubkou, hřebíky, kladivem a kusem dřeva se toho dá vmyslet vážně hodně! Co si budeme, wakeování v Česku a homemade překážky k sobě neoddělitelně patří. Sebevíc slintáme nad celoplasty od Unitu, tak v srdci stejně máme nejradši ty pořádně sketchy nesmysly! Edit "Homemade" tě prostě bude bavit hned na několika rovinách najednou, takže ho rozhodně nevynechávej a radši si ho vychutnávej.

"After a long year of building, filming, tearing down, and repeating, I bring you "Homemade". A full on DIY rail riding project that was a blast to create. I hope this can inspire you to get out on the water and build something for yourself!"
Guenther Oka

Z výhonků přesliček, kartonu a lepenky vytvořil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Riders Meeting jde v neděli online!

Riders Meeting THE MOVIE má za sebou 4 vydařené premiéry a už tento víkend půjde online! Internetová premiéra proběhne v neděli 9. 6. ve 20h večer na YouTube kanálu Freeride.cz. Celý nejnovější český wake film si tak budeš moct pustit z klidu tvého gauče. Takže to můžou dohnat všichni, co to ještě nestihli nebo si můžeš znovu pustit tvojí oblíbenou část!