Guenther Oka posílá edit Homemade!

Kolem nás roste čím dál tím víc nových, nablýskaných parků, kde máme profi překážky a zázemí, o kterém se nám dříve zdálo jenom ve snu. Wakeboarding má ale pořád v sobě i tu surovou krásu, kdy nám stačí jeden po domácky vyrobený rail, cokoliv, co nás po vodě potáhne a rozzáříme se jako malá děcka! Teď si představ něco takového, ale přidej si nesmyslný skill co má Guenther Oka, natoč to a máš z toho parádní edit Homemade!

Guenther Oka je krásným přírodním úkazem, který jezdí na wakeu snad za vším. Hlavní habitat je pro něj určitě loď, ale občas si dojde zařádit i do parku. Proto asi jednoho krásného dne přišel Guenther s nápadem tyto dva světy spojit. Vznikl z toho homemade wake park za jeho barákem a nás to hrozně baví! Přesně to ukazuje to nejhezčí na boardových sportech a to, že i s "obyčejnou" trubkou, hřebíky, kladivem a kusem dřeva se toho dá vmyslet vážně hodně! Co si budeme, wakeování v Česku a homemade překážky k sobě neoddělitelně patří. Sebevíc slintáme nad celoplasty od Unitu, tak v srdci stejně máme nejradši ty pořádně sketchy nesmysly! Edit "Homemade" tě prostě bude bavit hned na několika rovinách najednou, takže ho rozhodně nevynechávej a radši si ho vychutnávej.

"After a long year of building, filming, tearing down, and repeating, I bring you "Homemade". A full on DIY rail riding project that was a blast to create. I hope this can inspire you to get out on the water and build something for yourself!"
Guenther Oka

Z výhonků přesliček, kartonu a lepenky vytvořil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Jak na wake: 12. Ukončení jízdy na velkém vleku

V našem zatím posledním díle série Jak na wake jsme sice už zvládli to nejdůležitější, ale ještě nevíme, jak správně svou jízdu ukončit. Navíc wakeboarding není sport, kde by učení někdy skončilo. Vždycky je v čem se zlepšovat a to je na tom to hezké.

Jak na wake: 11. Zatáčka na velkém vleku

Máme za sebou rozjezd na velkém vleku, ale před námi se rychle blíží další záludnost. Tou je zatáčka, na kterou si musíme dobře najet, nenechat si prověsit lano ani se zbytečně nechat vynést. Zkrátka a dobře, je na čase si v 11 díle říct pár tipů k zatáčkám na velkém vleku.

Jak na wake: 10. Jízda a start na velkém vleku

Jde do tuhého. Čeká nás první jízda na velkém vleku, a to znamená i první start. Velký vlek nám v tomhle neodpustí tolik jako ten malý, protože se rozjíždíme rovnou na 30km/h, ale i tak to není žádná věda, tak se na to pojďme podívat.