Honza Kaňůrek si užívá poslední teplo na Džbánu

Honza Kaňůrek měl v létě napilno s učením ostatních, tak na ježdění moc času nezbývalo. Teď je ale všechno jinak a na vodu se konečně dostal i on!

Kam si šel zajezdit, když je teď skoro všechno zavřené? Jeden z mála vleků, který jel do poslední možné chvíle, byl Wake Park Džbán. Pro Honzu to tam navíc byla premiéra, ale počasí vyšlo, voda se ještě dala a o dobrou náladu taky nebyla nouze! Ještě aby ne, když se člověk jde v téhle době ještě na chvíli sklouznout. Dostalo se na wake i skate a máme tady tak další skvělé video, u kterého můžeme na chvíli vypnout.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Sladká odplata po 20 letech

Ne vždy vyjde trik na první dobrou. Někdy to trvá i dlouhou dobu. Skoro nikdy to ale není celých 20 let. Jenže to přesně se povedlo v projektu Unfinished Business s Brianem Grubbem.

Nová série Cable Carnival ukazuje wake trochu jinak!

Wakeboarding rozhodně není jenom o samotném ježdění. Hodně velkou roli tam hraje i samotná komunita a banda kamarádů kolem toho. Přesně to se povedlo zachytit v novém projektu Cable Carnival!

Meagan Ethell bere zlato v závodě Moxie Pro!

Další mezinárodní video contest je u konce! Tentokrát dostaly v závodě Moxie Pro prostor slečny a neskutečně zabíjely! Pojďme se podívat, jak to nakonec dopadnulo.