Honza Kaňůrek si užívá poslední teplo na Džbánu

Honza Kaňůrek měl v létě napilno s učením ostatních, tak na ježdění moc času nezbývalo. Teď je ale všechno jinak a na vodu se konečně dostal i on!

Kam si šel zajezdit, když je teď skoro všechno zavřené? Jeden z mála vleků, který jel do poslední možné chvíle, byl Wake Park Džbán. Pro Honzu to tam navíc byla premiéra, ale počasí vyšlo, voda se ještě dala a o dobrou náladu taky nebyla nouze! Ještě aby ne, když se člověk jde v téhle době ještě na chvíli sklouznout. Dostalo se na wake i skate a máme tady tak další skvělé video, u kterého můžeme na chvíli vypnout.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Slingshot France představuje svůj team!

Slingshot už je dlouho jedna z velkých světových wake značek. Teď se do toho ale obuli ještě víc a ukazují první edit SLINGSHOT GLOBAL, kde představují svůj našlapaný francouzský team.

Banda z Hyperlite Wake a jejich SUNSET

Hyperlite Wakeboards nám přináší našlapaný třídílný vlog od jejich brazilské party! V ní jsou jména jako Nicolas Leduc, Daniel Castro, Luiz Batista nebo Pedro Caldas. Všem už je teď asi jasný, že to bude pecka, tak jdeme rovnou na věc.

OFF-SEASON: Rozhovor se Shaunem o výhodách balance boardu!

V dalším článku ze série OFF-SEASON si dáme rozhovor se Shaunem Wolfem. Kdo jiný by nám totiž měl něco říct o balance boardu než tenhle freestyler srdcem i duší!