Hyperlite má nového teamového jezdce

Zabiják ze sousedního Německa Dominik Gührs doplňuje už takhle nabitý line-up wakeového teamu značky Hyperlite. Tahle novinka samozřejmě nemohla přijít jen tak, a proto si pro nás Dom připravil krátký welcome edit.

Je to oficiální! Dominik Gührs je členem teamu Hyperlite vedle jezdců jako je Alex Aulbach nebo Graeme Burress. Za posledních 10 let profesionální kariéry si Dom vybudoval slušné jméno, takže uvítačka nesměla být jen tak. To se taky povedlo a je vidět, že Dom rozhodně ještě nepatří do důchoďáku. Na svém Wishboneu posílá neskutečná pekla ve 313 Cable Parku a nudit se tak rozhodně nebudete!

I’m super stoked to join team hyperlite since this was always a brand i looked up to since i started wakeboarding.
Dominik Gührs

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Liam Brearly je nové žlízko v ohni Liquid Force

Liam Brearly se stal zaslouženě novým členem světového Liquid Force teamu! Nebylo by to správné uvítání bez pořádného welcome editu, tak se na něj pojďme podívat.

Pedro Caldas ničí UK wakeparky v editu "Cream Tea”

Pedro Caldas má na svědomí další vraždu. Tentokrát zabíjel v jeho novém editu "Cream Tea” - a Dave AV joint od Hyperlite Wakeboards. Pedro si tentokrát zajezdil ve třech anglických wakeparcích a právem získal novou přezdívku “The Brazilian Cowboy”!

Mikayo Mundy a jeho Fancy Footwork

Mikayo Mundy vydává nový edit s názvem Fancy Footwork. Do něho nasázel všechny klipy, co se mu povedlo natočit ještě před tím, než si šel od doktorů opravit rameno. Čekají na nás krásné tři minuty pure wakeboardingu, tak se na to pojďme podívat!