Hyperlite má nového teamového jezdce

Zabiják ze sousedního Německa Dominik Gührs doplňuje už takhle nabitý line-up wakeového teamu značky Hyperlite. Tahle novinka samozřejmě nemohla přijít jen tak, a proto si pro nás Dom připravil krátký welcome edit.

Je to oficiální! Dominik Gührs je členem teamu Hyperlite vedle jezdců jako je Alex Aulbach nebo Graeme Burress. Za posledních 10 let profesionální kariéry si Dom vybudoval slušné jméno, takže uvítačka nesměla být jen tak. To se taky povedlo a je vidět, že Dom rozhodně ještě nepatří do důchoďáku. Na svém Wishboneu posílá neskutečná pekla ve 313 Cable Parku a nudit se tak rozhodně nebudete!

I’m super stoked to join team hyperlite since this was always a brand i looked up to since i started wakeboarding.
Dominik Gührs

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Space Tapes jsou konečně venku!

Je to tady. Dlouho očekávané "vesmírné pásky" konečně spatřily světlo světa. Jak takovou věc předvést nejlépe? No přece společnou viewing party v podání SpaceMob týmu!

Graeme Burress vydává neskutečný edit "Landlocked"!

Graeme Burress nás všechny udivuje už delší dobu, ale teď se snad úplně p*sral! Graeme sbíral záběry posledních 12 měsíců a je to vidět. Edit "Landlocked" nasazuje vysokou laťku a ta se bude hodně těžko shazovat! Pojďme se na samotný edit podívat.

HARD WORK PAYS OFF - Travis Doran

Travis Doran je ostřílený borec z Bradentonu, Floridy, kterého málokdy uvidíte jinak než na wakeskateu. Jak název napovídá, tak tvrdá práce se vyplácí a u Travise je to rozhodně vidět. Pomalu se zdá, jako by se na skateu narodil a jeho nový edit to jenom potvrzuje!