Hyperlite má nového teamového jezdce

Zabiják ze sousedního Německa Dominik Gührs doplňuje už takhle nabitý line-up wakeového teamu značky Hyperlite. Tahle novinka samozřejmě nemohla přijít jen tak, a proto si pro nás Dom připravil krátký welcome edit.

Je to oficiální! Dominik Gührs je členem teamu Hyperlite vedle jezdců jako je Alex Aulbach nebo Graeme Burress. Za posledních 10 let profesionální kariéry si Dom vybudoval slušné jméno, takže uvítačka nesměla být jen tak. To se taky povedlo a je vidět, že Dom rozhodně ještě nepatří do důchoďáku. Na svém Wishboneu posílá neskutečná pekla ve 313 Cable Parku a nudit se tak rozhodně nebudete!

I’m super stoked to join team hyperlite since this was always a brand i looked up to since i started wakeboarding.
Dominik Gührs

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Závod Red Bull WakeDuel nás čeká už zítra!

Zítra proběhne jeden z prvních velkých závodů tuhle sezónu. Řeč samozřejmě není o ničem jiném než o akci Red Bull WakeDuel! Dnes si o ni řekneme všechno, co musíš vědět.

Již brzy otevře nový wakepark v blízkosti Prahy!

V minulosti museli Pražané a Středočeši jezdit za wakem mimo své kraje, ale to se zanedlouho změní. Vzniká totiž nový areál WakePort v Brandýse nad Labem, kde si už za chvíli bude moc zajezdit úplně každý. Pojďme se podívat, co nás všechno na vleku čeká.

Lisa Baloo a její wake vlog z Ruska

To, že holky umí taky jezdit už víme všichni, co od nich ale moc často nevidíme jsou edity! To se rozhodla napravit Lisa Baloo s videem z Ruska.