JUNIOR WAKE TOUR v Györu se jede již příští sobotu

Je to tady, letošní první závod JUNIOR WAKE TOUR se pojede v sobotu 11. června ve Westside Cable Park, Györ. Máme se na co těšit, ale určitě bychom si měli i k první zastávce něco říct, ať víme, co nás čeká.

Tour jsme si představili již v jednom z minulých článků, ale pojďme si to v rychlosti shrnout. JWT je série závodů pro děti všech dovedností a velikostí. Nezáleží na tom, jestli někdo jezdí první sezónu nebo drtí v parku každé léto, protože tady jde hlavně o samotnou radost z wakeu a akci, kde se děti můžou potkat a zazávodit si spolu. Zbytečně se tu nechci opakovat, takže pokud by vás zajímalo víc obecných informací o JWT, tak se podívej na předchozí článek.

Pojďme se už ale vrhnout na to hlavní, a to je první zastávka JWT v maďarském wakeparku Westside Cable Park, Györ. Závod se pojede od rána v sobotu 11. června a letos se tak začne hned zostra v novém prostředí! Těšit se můžeme na zajímavý start, kde se potkají krom známých tváří z naší kotliny i místní děti a možná i další zahraniční střely!

Formát závodu zůstává stejný jako minulý rok, takže se pojede formou wake Jamu a kategorie budou podle výkonosti dětí. Každý tak bude mít dost času ukázat co všechno umí a může se vyhecovat i do těžších triků. Registrace bude probíhat na místě od 8h, ale předem je potřeba se registrovat i na celou Tour na Facebooku JWT. Trénink před závodem bude možný od 8h do 9h a hned potom začnou první jízdy. Přesný harmonogram se bude včas vyvěšen na Facebooku JWT.

Závodní vlek ve Westside Cable Park, Györ

Pro delší trénink před závodem budou moct děti využít celodenní jízdné na 2 dny, které dostanou v ceně startovného. Otevírací doba velku je v pátek od 15h do 20h a o víkendu od 11h do 20h. Na místo se nejlépe dostanete autem a doporučujeme si před cestou koupit i dálniční známku na Slovensko a na Maďarsko. Taky je potřeba myslet na to, že park není přímo ve městě Györ, ale směrem na vedlejší vesnici Ikrény, ale s tím si navigace v pohodě poradí.: https://goo.gl/maps/xkX8tFezYwm8Cskv7

Pokud přijedete dřív, tak je možné v areálu přespat, a to jak ve stanech, karavanech nebo i v autech. Jinak v areálu funguje půjčovna vybavení, restaurace, gril, bar na nealko nápoje a sociální zařízení, takže se nemusíte bát, že by tam něco chybělo.

Zázemí areálu

Zkrátka a dobře tu máme před sebou začátek letošní JWT, takže i první příležitost, kde můžou děti nabrat první body do celkového hodnocení Tour. Letos navíc bude pro vítěze každé kategorie připraven speciální vítězný dres, který budu moc nosit až do příštího ročníku série, jako důkaz toho, že jsou prostě dobrý a vyhráli! Pro víc informací doporučujeme sledovat Facebook JWT.

Při měsíčku do klávesnice vyťukal

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Junior Wake Tour jde do finále tuto sobotu na Merkuru

Je to tady. Poslední finálová zastávka Junior Wake Tour je za dveřmi. Pojede se stejně jako minulý rok na Merkuru, ale co ani zdaleka nemusí dopadnout stejně jsou celkový vítězové Tour! No prostě jde o hodně, tak si k tomu pojďme něco říct a zároveň se ohlédnout za předposlední zastávkou v Polsku.

Kuba Zalejsky k nám posílá MAYAN TRIP MOVIE!

Kuba v našich kruzích rozhodně není novou tváří. V létě pořádá Rajdrs kempy po celém Česku nebo lítá za kitem v Polsku. No a v zimě si jezdí často zajezdit do teplejších krajin. Dneska se na jeden takový výlet můžeš podívat i ty, protože nám Kuba společně s Kasia představí svůj MAYAN TRIP!

Máme tu pozvánku na další závod JWT a report z Wakeportu

Junior Wake Tour míří na svojí 4. zastávce do Polska do Wake Zone Stawiki! Řekneme si k závodu to nejdůležitější a taky se poohlédneme po minulé zastávce na Wakeportu.