JUNIOR WAKE TOUR v Györu se jede již příští sobotu

Je to tady, letošní první závod JUNIOR WAKE TOUR se pojede v sobotu 11. června ve Westside Cable Park, Györ. Máme se na co těšit, ale určitě bychom si měli i k první zastávce něco říct, ať víme, co nás čeká.

Tour jsme si představili již v jednom z minulých článků, ale pojďme si to v rychlosti shrnout. JWT je série závodů pro děti všech dovedností a velikostí. Nezáleží na tom, jestli někdo jezdí první sezónu nebo drtí v parku každé léto, protože tady jde hlavně o samotnou radost z wakeu a akci, kde se děti můžou potkat a zazávodit si spolu. Zbytečně se tu nechci opakovat, takže pokud by vás zajímalo víc obecných informací o JWT, tak se podívej na předchozí článek.

Pojďme se už ale vrhnout na to hlavní, a to je první zastávka JWT v maďarském wakeparku Westside Cable Park, Györ. Závod se pojede od rána v sobotu 11. června a letos se tak začne hned zostra v novém prostředí! Těšit se můžeme na zajímavý start, kde se potkají krom známých tváří z naší kotliny i místní děti a možná i další zahraniční střely!

Formát závodu zůstává stejný jako minulý rok, takže se pojede formou wake Jamu a kategorie budou podle výkonosti dětí. Každý tak bude mít dost času ukázat co všechno umí a může se vyhecovat i do těžších triků. Registrace bude probíhat na místě od 8h, ale předem je potřeba se registrovat i na celou Tour na Facebooku JWT. Trénink před závodem bude možný od 8h do 9h a hned potom začnou první jízdy. Přesný harmonogram se bude včas vyvěšen na Facebooku JWT.

Závodní vlek ve Westside Cable Park, Györ

Pro delší trénink před závodem budou moct děti využít celodenní jízdné na 2 dny, které dostanou v ceně startovného. Otevírací doba velku je v pátek od 15h do 20h a o víkendu od 11h do 20h. Na místo se nejlépe dostanete autem a doporučujeme si před cestou koupit i dálniční známku na Slovensko a na Maďarsko. Taky je potřeba myslet na to, že park není přímo ve městě Györ, ale směrem na vedlejší vesnici Ikrény, ale s tím si navigace v pohodě poradí.: https://goo.gl/maps/xkX8tFezYwm8Cskv7

Pokud přijedete dřív, tak je možné v areálu přespat, a to jak ve stanech, karavanech nebo i v autech. Jinak v areálu funguje půjčovna vybavení, restaurace, gril, bar na nealko nápoje a sociální zařízení, takže se nemusíte bát, že by tam něco chybělo.

Zázemí areálu

Zkrátka a dobře tu máme před sebou začátek letošní JWT, takže i první příležitost, kde můžou děti nabrat první body do celkového hodnocení Tour. Letos navíc bude pro vítěze každé kategorie připraven speciální vítězný dres, který budu moc nosit až do příštího ročníku série, jako důkaz toho, že jsou prostě dobrý a vyhráli! Pro víc informací doporučujeme sledovat Facebook JWT.

Při měsíčku do klávesnice vyťukal

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

V Německu se jel indoorový závod Pooltastic!

Wakeboardové závody v lednu jsou luxus, který se zatím u nás nekoná, ale něco o tom vědí sousedi v Německu. Možná si teď někdo říká, že tam to taky teď nejsou úplné tropy a má svatou pravdu. Právě tam se ale minulý víkend jel závod, a to hezky pod střechou a nesl název Pooltastic. V dnešním článku si ho představíme, tak čti dál.

Hlasuj v Cable Mekka Awards a vyhraj!

Asi nikoho nezaskočím s novinkou, že už tady máme rok 2023. Moc dobře si uvědomuji, že na to jsem 14 dní pozadu a taky se to dá hezky přepokládat, žejo... Co by ti ale mohlo uniknout, je anketa Cable Mekka Awards ve které můžeš hlasovat o ty nejlepší z nejlepších a zároveň se přihlásit do slosování o ceny! No a na to už bude slyšet zaručeně každý, tak na nic nečekej a hlasuj!