Koukněte na 7 nabitých editů z contestu Crafted seconds!

Máme tady nálož video editů pro závod Crafted seconds 2020! Říkáš si, proč by tě měl zajímat další video contest? No třeba protože teď se do něj zapojila úplně jiná parta lidí a rozhodně je to zase skvělý!

Leon Illenseer

Konni Lehndorff

Samy Kautner

Katinka Buiting

Quique Cornejo

Philipp Burkhart

Leon Aulbach

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Sessionismore mají na svědomí první ročník závodu CRAFTED SECONDS, kde je hlavním cílem vytvořit co nejlepší edit. Myšlenka je jasná, podporovat u jezdců tvořivost a přimět je, aby pouštěli do světa jednu pecku za druhou! Jak dopadl první ročník? Za nás dost dobře. Vzniklo hned 7 nových editů, které nešetří na stylu, kreativitě ani technice. No a my tak máme zase na chvíli o zábavu postaráno!

Letošního ročníku se zúčastnilo hned 6 borců a jedna statečná borka. Léto plné ježdění a natáčení pak zakončilo samotné vyhodnocení, kde se rozdávaly první 3 místa a cena za edit. Hodnocení měli na starosti sami profi jezdci, takže se nemusíte bát, že by něco vyhrálo omylem. První místo bral ze sousedního Německa Leon Illenseer. Druhý byl Konni Lehndorff a třetí flek má i s cenou editu Samy Kautner!

Rozhodně doporučujeme skouknout edity všechny, ale tyhle tři opravdu stojí za to!

Jezdci: Quique Cornejo, Samy Kautner, Katinka Buiting, Leon Illenseer, Philipp Burkhart, Konni Lehndorff a Leon Aulbach

Další zajímavé články

Bogdan Kornas nám řekl pár slov k jeho editu z Těrla

Kornas nedávno vystřelil do světa sociálních sítí edit z Těrlicka! Takovou příležitost jsme nemohli nechat jen tak, a proto jsem ho rovnou vyzpovídali z toho, jak se letošní sezónu měl, co plánuje na zimu a jestli už má nějaké plány na příští rok.

Maxime Giry a Jules Charraud Winčují fór dejz

Na stole nám přistál další edit z winch tripu! Tentokrát se o něj postaralo trio milovníků žabích stehýnek a kvalitního vína. Hlavní roli ve videu obsadil Maxime Giry s Jules Charraud a za kameru se postavil Cam Charraud. Tahle trojice kamarádů, a z části i rodinných příslušníků, vzala útokem všechny zídky ve Francii a vznikl z toho parádní edit "Winch for dayz"!

Alex Aulbach se řítí s editem TURBOLAPS

Alex Aulbach je zpátky s jeho IG editem Turbolaps! Tenhle povedený dvouminutový pojezd ti rozhodně zlepší den, tak se pohodlně usaď a připrav se na dnešní jízdu!