Koukněte na 7 nabitých editů z contestu Crafted seconds!

Máme tady nálož video editů pro závod Crafted seconds 2020! Říkáš si, proč by tě měl zajímat další video contest? No třeba protože teď se do něj zapojila úplně jiná parta lidí a rozhodně je to zase skvělý!

Leon Illenseer

Konni Lehndorff

Samy Kautner

Katinka Buiting

Quique Cornejo

Philipp Burkhart

Leon Aulbach

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Sessionismore mají na svědomí první ročník závodu CRAFTED SECONDS, kde je hlavním cílem vytvořit co nejlepší edit. Myšlenka je jasná, podporovat u jezdců tvořivost a přimět je, aby pouštěli do světa jednu pecku za druhou! Jak dopadl první ročník? Za nás dost dobře. Vzniklo hned 7 nových editů, které nešetří na stylu, kreativitě ani technice. No a my tak máme zase na chvíli o zábavu postaráno!

Letošního ročníku se zúčastnilo hned 6 borců a jedna statečná borka. Léto plné ježdění a natáčení pak zakončilo samotné vyhodnocení, kde se rozdávaly první 3 místa a cena za edit. Hodnocení měli na starosti sami profi jezdci, takže se nemusíte bát, že by něco vyhrálo omylem. První místo bral ze sousedního Německa Leon Illenseer. Druhý byl Konni Lehndorff a třetí flek má i s cenou editu Samy Kautner!

Rozhodně doporučujeme skouknout edity všechny, ale tyhle tři opravdu stojí za to!

Jezdci: Quique Cornejo, Samy Kautner, Katinka Buiting, Leon Illenseer, Philipp Burkhart, Konni Lehndorff a Leon Aulbach

Další zajímavé články

Kryštof Wlosok posílá edit Lost Tapes z Těrlicka

Máme tady nové video od těrlické střely Kryštofa Wlosoka! Edit dostal název "Lost Tapes" (hádej proč) a při téhle příležitosti jsme Kryštofa hned lehce vyzpovídali.

Spicy servíruje pikantní sérii Wax My Chilli Show!

Dneska máme na talíři celou sérii editů z kuchyně party Spicy jménem Wax My Chilli Show! Těšit se můžeš na hodně vostrý edity okořeněné o slušnou dávku livestyle záběrů! V hlavní roli se představí Pedro Caldas, Enzo Asseraf, Mik Nieuwenhoff a další.

Chytré sportovní hodinky Amazfit T‑Rex Pro vás podrží při jakékoliv akci

Snowboarding, freeskiing, surfing nebo kiteboarding jsou sporty často se odehrávající v nehostinných přírodních podmínkách, a proto je fajn mít u sebe něco, na co se dá spolehnout. V tom vám mohou pomoci nové chytré sportovní hodinky Amazfit T-Rex Pro, které vám díky svým přednostem zajistí, že se z hor nebo z vody vždy budete vracet s vědomím dobře změřeného sportovního výkonu.