Koukněte na 7 nabitých editů z contestu Crafted seconds!

Máme tady nálož video editů pro závod Crafted seconds 2020! Říkáš si, proč by tě měl zajímat další video contest? No třeba protože teď se do něj zapojila úplně jiná parta lidí a rozhodně je to zase skvělý!

Leon Illenseer

Konni Lehndorff

Samy Kautner

Katinka Buiting

Quique Cornejo

Philipp Burkhart

Leon Aulbach

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Sessionismore mají na svědomí první ročník závodu CRAFTED SECONDS, kde je hlavním cílem vytvořit co nejlepší edit. Myšlenka je jasná, podporovat u jezdců tvořivost a přimět je, aby pouštěli do světa jednu pecku za druhou! Jak dopadl první ročník? Za nás dost dobře. Vzniklo hned 7 nových editů, které nešetří na stylu, kreativitě ani technice. No a my tak máme zase na chvíli o zábavu postaráno!

Letošního ročníku se zúčastnilo hned 6 borců a jedna statečná borka. Léto plné ježdění a natáčení pak zakončilo samotné vyhodnocení, kde se rozdávaly první 3 místa a cena za edit. Hodnocení měli na starosti sami profi jezdci, takže se nemusíte bát, že by něco vyhrálo omylem. První místo bral ze sousedního Německa Leon Illenseer. Druhý byl Konni Lehndorff a třetí flek má i s cenou editu Samy Kautner!

Rozhodně doporučujeme skouknout edity všechny, ale tyhle tři opravdu stojí za to!

Jezdci: Quique Cornejo, Samy Kautner, Katinka Buiting, Leon Illenseer, Philipp Burkhart, Konni Lehndorff a Leon Aulbach

Další zajímavé články

Liam Brearly je nové žlízko v ohni Liquid Force

Liam Brearly se stal zaslouženě novým členem světového Liquid Force teamu! Nebylo by to správné uvítání bez pořádného welcome editu, tak se na něj pojďme podívat.

Pedro Caldas ničí UK wakeparky v editu "Cream Tea”

Pedro Caldas má na svědomí další vraždu. Tentokrát zabíjel v jeho novém editu "Cream Tea” - a Dave AV joint od Hyperlite Wakeboards. Pedro si tentokrát zajezdil ve třech anglických wakeparcích a právem získal novou přezdívku “The Brazilian Cowboy”!

Mikayo Mundy a jeho Fancy Footwork

Mikayo Mundy vydává nový edit s názvem Fancy Footwork. Do něho nasázel všechny klipy, co se mu povedlo natočit ještě před tím, než si šel od doktorů opravit rameno. Čekají na nás krásné tři minuty pure wakeboardingu, tak se na to pojďme podívat!