Meagan Ethell bere zlato v závodě Moxie Pro!

Další mezinárodní video contest je u konce! Tentokrát dostaly v závodě Moxie Pro prostor slečny a neskutečně zabíjely! Pojďme se podívat, jak to nakonec dopadnulo.

Moxie Pro International je jedním z mála závodů, který se plně soustředil na ženský wakeboarding. Tím, že je teď složité cestování, tak se opět závod přesunul do on-lineu a bylo potřeba natočit 90vteřinový klip. Oh boy a že se to povedlo! Do finále se probojovalo hned 13 závodnic a padly neskutečné bomby. Žádné omezení nebylo, takže se potkali edity z vleku, lodi i winche. Porota tak měla co dělat, aby vybrala vítězku celé akce, ale nakonec se to povedlo. Jak už to u on-line závodů bývá, tak svůj hlas mohli uplatnit i fanoušci.

Hlavní cenu nakonec urvala 24letá Američanka Meagan Ethell. Ta neskutečně zabíjela za lodí, ale nebála se i dost přehnaných railů! Třešničku na dort pak dodala winch spotem na konci videa. Druhé místo zaslouženě dostala Lisa Baloo a třetí šlo Anně Nikstad.

Všechny ostatní edity najdete na webu moxie-pro.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Liam Brearly je nové žlízko v ohni Liquid Force

Liam Brearly se stal zaslouženě novým členem světového Liquid Force teamu! Nebylo by to správné uvítání bez pořádného welcome editu, tak se na něj pojďme podívat.

Pedro Caldas ničí UK wakeparky v editu "Cream Tea”

Pedro Caldas má na svědomí další vraždu. Tentokrát zabíjel v jeho novém editu "Cream Tea” - a Dave AV joint od Hyperlite Wakeboards. Pedro si tentokrát zajezdil ve třech anglických wakeparcích a právem získal novou přezdívku “The Brazilian Cowboy”!

Mikayo Mundy a jeho Fancy Footwork

Mikayo Mundy vydává nový edit s názvem Fancy Footwork. Do něho nasázel všechny klipy, co se mu povedlo natočit ještě před tím, než si šel od doktorů opravit rameno. Čekají na nás krásné tři minuty pure wakeboardingu, tak se na to pojďme podívat!