Meagan Ethell bere zlato v závodě Moxie Pro!

Další mezinárodní video contest je u konce! Tentokrát dostaly v závodě Moxie Pro prostor slečny a neskutečně zabíjely! Pojďme se podívat, jak to nakonec dopadnulo.

Moxie Pro International je jedním z mála závodů, který se plně soustředil na ženský wakeboarding. Tím, že je teď složité cestování, tak se opět závod přesunul do on-lineu a bylo potřeba natočit 90vteřinový klip. Oh boy a že se to povedlo! Do finále se probojovalo hned 13 závodnic a padly neskutečné bomby. Žádné omezení nebylo, takže se potkali edity z vleku, lodi i winche. Porota tak měla co dělat, aby vybrala vítězku celé akce, ale nakonec se to povedlo. Jak už to u on-line závodů bývá, tak svůj hlas mohli uplatnit i fanoušci.

Hlavní cenu nakonec urvala 24letá Američanka Meagan Ethell. Ta neskutečně zabíjela za lodí, ale nebála se i dost přehnaných railů! Třešničku na dort pak dodala winch spotem na konci videa. Druhé místo zaslouženě dostala Lisa Baloo a třetí šlo Anně Nikstad.

Všechny ostatní edity najdete na webu moxie-pro.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Kryštof Wlosok posílá edit Lost Tapes z Těrlicka

Máme tady nové video od těrlické střely Kryštofa Wlosoka! Edit dostal název "Lost Tapes" (hádej proč) a při téhle příležitosti jsme Kryštofa hned lehce vyzpovídali.

Spicy servíruje pikantní sérii Wax My Chilli Show!

Dneska máme na talíři celou sérii editů z kuchyně party Spicy jménem Wax My Chilli Show! Těšit se můžeš na hodně vostrý edity okořeněné o slušnou dávku livestyle záběrů! V hlavní roli se představí Pedro Caldas, Enzo Asseraf, Mik Nieuwenhoff a další.

Chytré sportovní hodinky Amazfit T‑Rex Pro vás podrží při jakékoliv akci

Snowboarding, freeskiing, surfing nebo kiteboarding jsou sporty často se odehrávající v nehostinných přírodních podmínkách, a proto je fajn mít u sebe něco, na co se dá spolehnout. V tom vám mohou pomoci nové chytré sportovní hodinky Amazfit T-Rex Pro, které vám díky svým přednostem zajistí, že se z hor nebo z vody vždy budete vracet s vědomím dobře změřeného sportovního výkonu.