Meagan Ethell bere zlato v závodě Moxie Pro!

Další mezinárodní video contest je u konce! Tentokrát dostaly v závodě Moxie Pro prostor slečny a neskutečně zabíjely! Pojďme se podívat, jak to nakonec dopadnulo.

Moxie Pro International je jedním z mála závodů, který se plně soustředil na ženský wakeboarding. Tím, že je teď složité cestování, tak se opět závod přesunul do on-lineu a bylo potřeba natočit 90vteřinový klip. Oh boy a že se to povedlo! Do finále se probojovalo hned 13 závodnic a padly neskutečné bomby. Žádné omezení nebylo, takže se potkali edity z vleku, lodi i winche. Porota tak měla co dělat, aby vybrala vítězku celé akce, ale nakonec se to povedlo. Jak už to u on-line závodů bývá, tak svůj hlas mohli uplatnit i fanoušci.

Hlavní cenu nakonec urvala 24letá Američanka Meagan Ethell. Ta neskutečně zabíjela za lodí, ale nebála se i dost přehnaných railů! Třešničku na dort pak dodala winch spotem na konci videa. Druhé místo zaslouženě dostala Lisa Baloo a třetí šlo Anně Nikstad.

Všechny ostatní edity najdete na webu moxie-pro.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Jak na wake: 10. Jízda a start na velkém vleku

Jde do tuhého. Čeká nás první jízda na velkém vleku, a to znamená i první start. Velký vlek nám v tomhle neodpustí tolik jako ten malý, protože se rozjíždíme rovnou na 30km/h, ale i tak to není žádná věda, tak se na to pojďme podívat.

Jak na wake: 9. Bezpečnost na velkém vleku

V devátém díle se ještě na skok vrátíme k obecnějším radám, ale i tak hrozně důležitým. Budeme se totiž bavit o bezpečnosti na velkém vleku. Řekneme si, jak se chovat na startovacím mole, co sledovat při jízdě a co dělat, když spadnu. Tohle by měl určitě znát úplně každý wakeař, tak si na to najdi čas a koukni na zbytek článku.

Jak na wake: 8. Zatáčka na malém vleku

Jezdit rovně je krásný, ale bylo by to ještě lepší, kdyby ses nemusel pokaždé na konci potopit co? Přesně proto se v osmém díle Jak na wake naučíme zatáčet.