Winch Away prozkoumává Kodaň v podání wakeu

Poslední dobou se nám to street party jenom hemží! Tentokrát se podíváme do Kodaně a zase je o co stát

Každé město má svoji krásu a každý wakeboardista má navíc lehké postižení, že si každou plochu vody představuje, jako winch spot. Je to skvělá představa, která ale většinou zůstane jenom v hlavě. To stejné se ovšem nedá říct o skupině ve složení Richard Sitranen, Joachim Clausen Hansen, Alexander Kaiser, Kasper Laugesen a Oliver Breumlund, kteří svoje sny převedly do reality. Vznikl z toho edit Winch Away, který nás přenese do hlavního města Dánska. Video je plné zajímavých spotů a triky padají jak na běžícím páse, ale nejdůležitější je stejně to, že je vidět ta čistá radost a nadšení. O tom to celé ve finále stejně je, a proto všichni tak rádi sami jezdíme!

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

O víkendu přijedou na Wake Port Peacock Brothers!

Máme tady další možnost si zatrénovat a zajezdit si s Peacock Brothers v Česku! Tentokrát kluci pořádají svůj Progression Camp ve Wake Portu a to už tento prodloužený víkend. Vše vypukne v pátek 17. 5. od 16h a kemp bude končit v neděli 19. 5. v 18h. Ještě zbývá několik volných míst, tak na nic nečekej!

Tento víkend nás čekají poslední dvě premiéry filmu Riders Meeting

Máš poslední dvě šance se podívat na nejnovější český wake film na plátně! První příležitost bude v pátek 10. 5. na Wake Portu a druhá hned den potom v sobotu 11. 5. ve Wake Merkur. V dnešním článku shrneme všechny důležité informace.

Dlouho očekávaný závod LANGENFELD OPEN 2024 se jede už tuto sobotu!

LANGENFELD OPEN je jeden z těch závodů, který si nenechá ujít nikdo z nejlepších wake jezdců. Není se čemu divit, když krom prize money $15,000 se jede i o velkou prestiž na jednom z nejzajímavějších setupů roku! Závod nás čeká už tuhle sobotu 4. 5. a my pro tebe máme všechny důležité informace i s odkazem na livestream.