Winch Away prozkoumává Kodaň v podání wakeu

Poslední dobou se nám to street party jenom hemží! Tentokrát se podíváme do Kodaně a zase je o co stát

Každé město má svoji krásu a každý wakeboardista má navíc lehké postižení, že si každou plochu vody představuje, jako winch spot. Je to skvělá představa, která ale většinou zůstane jenom v hlavě. To stejné se ovšem nedá říct o skupině ve složení Richard Sitranen, Joachim Clausen Hansen, Alexander Kaiser, Kasper Laugesen a Oliver Breumlund, kteří svoje sny převedly do reality. Vznikl z toho edit Winch Away, který nás přenese do hlavního města Dánska. Video je plné zajímavých spotů a triky padají jak na běžícím páse, ale nejdůležitější je stejně to, že je vidět ta čistá radost a nadšení. O tom to celé ve finále stejně je, a proto všichni tak rádi sami jezdíme!

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Meagan Ethell bere zlato v závodě Moxie Pro!

Další mezinárodní video contest je u konce! Tentokrát dostaly v závodě Moxie Pro prostor slečny a neskutečně zabíjely! Pojďme se podívat, jak to nakonec dopadnulo.

Matty Muncey totálně zabíjí na streetu!

Není to dávno co vyšly na světlo světa všechny Space Tapes edity. Pro jejich tvorbu vznikla celá řada klipů, co se nakonec nedostaly do finálního videa. Přesně toho se chytl Matty Muncey a vydává svůj winch part Dissolve!

Pořeš Vánoce Freeride.cz merchem!

Udělej radost sobě nebo svým blízkým a pořeš Vánoce Freeride.cz merchem! Rozjeli jsme třetí a zároveň poslední kolo naší merch kolekce Supporting Community, takže máš poslední možnost, jak si objednat věci s tímhle designem. Zároveň jsme přidali pár nových produktů, který pod stromečkem určitě nesmí chybět. Objednávej, udělej radost a podpoř náš / tvůj magazín!