Winch Away prozkoumává Kodaň v podání wakeu

Poslední dobou se nám to street party jenom hemží! Tentokrát se podíváme do Kodaně a zase je o co stát

Každé město má svoji krásu a každý wakeboardista má navíc lehké postižení, že si každou plochu vody představuje, jako winch spot. Je to skvělá představa, která ale většinou zůstane jenom v hlavě. To stejné se ovšem nedá říct o skupině ve složení Richard Sitranen, Joachim Clausen Hansen, Alexander Kaiser, Kasper Laugesen a Oliver Breumlund, kteří svoje sny převedly do reality. Vznikl z toho edit Winch Away, který nás přenese do hlavního města Dánska. Video je plné zajímavých spotů a triky padají jak na běžícím páse, ale nejdůležitější je stejně to, že je vidět ta čistá radost a nadšení. O tom to celé ve finále stejně je, a proto všichni tak rádi sami jezdíme!

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Mystic team řádí s winchem v ulicích Francie

Dominik Hernler, Maxim van Helvoort a Timo Kapl. Už jenom tohle nám napovídá, že edit "Nothing Toulouse" bude stát a to!

Kryštof Wlosok posílá edit Lost Tapes z Těrlicka

Máme tady nové video od těrlické střely Kryštofa Wlosoka! Edit dostal název "Lost Tapes" (hádej proč) a při téhle příležitosti jsme Kryštofa hned lehce vyzpovídali.

Spicy servíruje pikantní sérii Wax My Chilli Show!

Dneska máme na talíři celou sérii editů z kuchyně party Spicy jménem Wax My Chilli Show! Těšit se můžeš na hodně vostrý edity okořeněné o slušnou dávku livestyle záběrů! V hlavní roli se představí Pedro Caldas, Enzo Asseraf, Mik Nieuwenhoff a další.