Winch Away prozkoumává Kodaň v podání wakeu

Poslední dobou se nám to street party jenom hemží! Tentokrát se podíváme do Kodaně a zase je o co stát

Každé město má svoji krásu a každý wakeboardista má navíc lehké postižení, že si každou plochu vody představuje, jako winch spot. Je to skvělá představa, která ale většinou zůstane jenom v hlavě. To stejné se ovšem nedá říct o skupině ve složení Richard Sitranen, Joachim Clausen Hansen, Alexander Kaiser, Kasper Laugesen a Oliver Breumlund, kteří svoje sny převedly do reality. Vznikl z toho edit Winch Away, který nás přenese do hlavního města Dánska. Video je plné zajímavých spotů a triky padají jak na běžícím páse, ale nejdůležitější je stejně to, že je vidět ta čistá radost a nadšení. O tom to celé ve finále stejně je, a proto všichni tak rádi sami jezdíme!

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Liam Brearly je nové žlízko v ohni Liquid Force

Liam Brearly se stal zaslouženě novým členem světového Liquid Force teamu! Nebylo by to správné uvítání bez pořádného welcome editu, tak se na něj pojďme podívat.

Pedro Caldas ničí UK wakeparky v editu "Cream Tea”

Pedro Caldas má na svědomí další vraždu. Tentokrát zabíjel v jeho novém editu "Cream Tea” - a Dave AV joint od Hyperlite Wakeboards. Pedro si tentokrát zajezdil ve třech anglických wakeparcích a právem získal novou přezdívku “The Brazilian Cowboy”!

Mikayo Mundy a jeho Fancy Footwork

Mikayo Mundy vydává nový edit s názvem Fancy Footwork. Do něho nasázel všechny klipy, co se mu povedlo natočit ještě před tím, než si šel od doktorů opravit rameno. Čekají na nás krásné tři minuty pure wakeboardingu, tak se na to pojďme podívat!