Mikayo Mundy nově za Liquid Force

Mikayo Mundy se stal dalším koněm globálního týmu Liquid Force. Takové věci se nedějí každý den a samozřejmě to muselo být i hezky doplněné welcome editem. Hlavně na něj se teda dneska podíváme!

Mikayo Mundy zase zabíjel! Tenhle welcome edit rozhodně stojí za pozornost! Mikayo se v něm podíval do Cairns Wake ParkuBli Bli Watersports Complex a samozřejmě na jeho oblíbený Blackspot! Tam řádí hlavně se svojí partou Pretty Average, kterou určitě taky znáš.

Ve videu Mikayo klasicky posílá jednu bombu za druhou, takže tě nepřekvapí ani s doublem, ani s flipem na rail. Prostě se příprav na pořádnou nálož, díky které se dostal i k takové značce jako je Liquid Force! Tam si ho ale vzali i díky jeho schopnostem s kamerou a editem. To už je teď skoro nevyhnutelné pro většinu profíků a Mikayo, to má vážně v malíku!

Nahodil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Jak na wake: 12. Ukončení jízdy na velkém vleku

V našem zatím posledním díle série Jak na wake jsme sice už zvládli to nejdůležitější, ale ještě nevíme, jak správně svou jízdu ukončit. Navíc wakeboarding není sport, kde by učení někdy skončilo. Vždycky je v čem se zlepšovat a to je na tom to hezké.

Jak na wake: 11. Zatáčka na velkém vleku

Máme za sebou rozjezd na velkém vleku, ale před námi se rychle blíží další záludnost. Tou je zatáčka, na kterou si musíme dobře najet, nenechat si prověsit lano ani se zbytečně nechat vynést. Zkrátka a dobře, je na čase si v 11 díle říct pár tipů k zatáčkám na velkém vleku.

Jak na wake: 10. Jízda a start na velkém vleku

Jde do tuhého. Čeká nás první jízda na velkém vleku, a to znamená i první start. Velký vlek nám v tomhle neodpustí tolik jako ten malý, protože se rozjíždíme rovnou na 30km/h, ale i tak to není žádná věda, tak se na to pojďme podívat.