Nesmysl, co všechno odjel 16letý Trent Stuckey za tento rok

Rok se nám chýlí ke konci, a tak se můžeme těšit na pořádnou nálož recap editů. První k nám dorazil od mlaďáka Trenta Stuckeyho, který to v tohle roce rozjel ve velkém!

Co vám budu říkat, mladší generace nás drtí už nějakou dobu, ale co je všechno schopný Trant odjet v 16 letech, je opravdu na pováženou! Je to jen další důkaz o tom, jak moc jde cable wakeboarding nahoru, a to je jenom dobře. V editu vás čeká jeden banger za druhým. Pomalu se z toho točí hlava. To ale neznamená, že Trent nemá styl, ani omylem! Už teď se těšíme, co všechno o něm ještě v budoucnu uslyšíme.

Trent Stuckey a jeho bomby na sockách:

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Slingshot France představuje svůj team!

Slingshot už je dlouho jedna z velkých světových wake značek. Teď se do toho ale obuli ještě víc a ukazují první edit SLINGSHOT GLOBAL, kde představují svůj našlapaný francouzský team.

Banda z Hyperlite Wake a jejich SUNSET

Hyperlite Wakeboards nám přináší našlapaný třídílný vlog od jejich brazilské party! V ní jsou jména jako Nicolas Leduc, Daniel Castro, Luiz Batista nebo Pedro Caldas. Všem už je teď asi jasný, že to bude pecka, tak jdeme rovnou na věc.

OFF-SEASON: Rozhovor se Shaunem o výhodách balance boardu!

V dalším článku ze série OFF-SEASON si dáme rozhovor se Shaunem Wolfem. Kdo jiný by nám totiž měl něco říct o balance boardu než tenhle freestyler srdcem i duší!