Nesmysl, co všechno odjel 16letý Trent Stuckey za tento rok

Rok se nám chýlí ke konci, a tak se můžeme těšit na pořádnou nálož recap editů. První k nám dorazil od mlaďáka Trenta Stuckeyho, který to v tohle roce rozjel ve velkém!

Co vám budu říkat, mladší generace nás drtí už nějakou dobu, ale co je všechno schopný Trant odjet v 16 letech, je opravdu na pováženou! Je to jen další důkaz o tom, jak moc jde cable wakeboarding nahoru, a to je jenom dobře. V editu vás čeká jeden banger za druhým. Pomalu se z toho točí hlava. To ale neznamená, že Trent nemá styl, ani omylem! Už teď se těšíme, co všechno o něm ještě v budoucnu uslyšíme.

Trent Stuckey a jeho bomby na sockách:

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Sladká odplata po 20 letech

Ne vždy vyjde trik na první dobrou. Někdy to trvá i dlouhou dobu. Skoro nikdy to ale není celých 20 let. Jenže to přesně se povedlo v projektu Unfinished Business s Brianem Grubbem.

Nová série Cable Carnival ukazuje wake trochu jinak!

Wakeboarding rozhodně není jenom o samotném ježdění. Hodně velkou roli tam hraje i samotná komunita a banda kamarádů kolem toho. Přesně to se povedlo zachytit v novém projektu Cable Carnival!

Meagan Ethell bere zlato v závodě Moxie Pro!

Další mezinárodní video contest je u konce! Tentokrát dostaly v závodě Moxie Pro prostor slečny a neskutečně zabíjely! Pojďme se podívat, jak to nakonec dopadnulo.