Novoroční palba wake editů

Po vánoční pauze jsme zpátky a doháníme co jsme do té doby neřešili. Dneska pro tebe máme rovnou 3 různé edity, takže si vybere opravdu každý! Joe Battleday je po zraní zpátky, koukneme na winch edit od Johna Dreilinga a nevynecháme ani season edit Daniela Granta! Bude to velký, tak si nachystej chuťové pohárky a jdeme na to.

Joe Battleday - Welcome back

Joe Battleday to poslední dva roky neměl úplně růžové. Stejně jako všichni řešil problémy kolem dnešní doby, ale co spíš, tak nemohl dělat to co má nejradši a na čem si postavil své jméno a kariéru. Zranění kotníku ho poslalo na dlouho mimo prkno a celou tu dobu nemyslel na nic jiného než na to, kdy se konečné vrátí na vodu! Naštěstí teď je úplnému uzdravení hodně blízko, a i když do toho ještě nemůže šlapat na plno, tak by stejně zajel nás všechny dohromady! O to víc bude zajímavější sledovat, co všechno bude na wakeu kouzlit, až bude totálně ready. Podle videa má navíc obrovský hlad, který nezažene ani Double Big Mac menu! Dej si tenhle startovací edit, který tě rozhodně nakopne na další jeho počiny.


John Dreiling x Fresh Bros - Wakeboarding in the Florida springs

Přesuneme se někam víc do tepla. John Dreiling je sázka na jistotu a ani tentokrát nezklamal. Útokem vzal Florida springs, které okouzlí už na první pohled. Další rozměr pak nabraly s prknem na nohách a hrazdičkou v ruce. Velké dropy přes jezy v tomhle editu nečekej, ale vizuálního porna se ti dostane. Ocenit rozhodně musíme i samotnou práci s kamerou a obecně je vidět, že si s tím parta vyhrála a vzniklo luxusní video! Až si dostatečně vychutnáš krásnou přírodu, každou přeskočenou palmu a přejetou zídku, tak se přesuň dolů, kde nás čeká dnešní poslední video.


Daniel Grant - Polymerase Chain Reaction

Daniel Grant šlape do wakeboardigu už spoustu let a nás pořád baví ho sledovat. Jeho brácha Bobby vycítil naše nevyslovené přání, prohrabal Grantův hard drive a je z toho 2021 season edit! Jedná se o čistě wakeovou záležitost, ve které se podíváme na 6 wake trpiů, které Daniel podniknul, a dokonce si připomeneme i jeden z velkých závodů tuto sezónu – Red Bull Wake Capital. I přes všechna omezení z toho Daniel vytěžil totální maximum a my jsme rádi, že mu po takové době ježdění pořád nedochází nápady a chuť!

Všichni šílenci do prken pozor. Vánoce jsou sice za námi, ale to neznamená, že už se nedá koupit náš nový Unholy Series merch, právě naopak. Kusů je pořád dost, a navíc jsme na sklad přidali parádní SNAPBACK s origo FR logem, který se v létě rozhodně neztratí! Za kvalitu hadrů by se nestyděla ani čtveřice božstva, která ti bude dělat radost na zádech, tak na nic nečekej a doplň si skříň! Všechny kousky najdeš v našem e-shopu pod tímto odkazem.

Zábavu na večer zařídil

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Podívali jsme se pod pokličku značky Flamenell!

Flamenell je značka, kterou hrdě reprezentuje komunita holek, co milují všechny board sporty! Každou chvíli pořádají nějakou akci, kemp nebo minimálně fandí všem holkám co jezdí a podporují naši komunitu. Vždycky na sobě mají něco z jejich parádního oblečení, ale ani tam nezastavují. V článku jsme vyzpovídali zakladatelku Nelinou Veselou, tak si to dej!

Čekuj indoor wakepark v podání Rileyho Dillona a jeho edit "Free Agent"

Toronto uprostřed zimy rozhodně wakeboarding nekřičí, ale i tak se ho tam na konci ledna dočkali. V rámci výstavy lodí se tam totiž konal Indoor Wakeboard Canadian Championship! No a tam samozřejmě nesměl chybět ani Riley Dillon a Matt Bujok, kteří nám právě servírují jejich highlight video.

Sleduj v sobotu živě závody ze Siargao Wakeparku!

Závody uprostřed džungle! Přesně to si na sobotu připravil Siargao Wakepark a přijít o to nemusíme ani my, protože celou akci můžeš sledovat živě i z té naší betonové džungle. Čeká nás nabitý lineup světových jezdců a setup složený z betonového poolgapu, kickeru a trubky. Závod začíná v 7 hodin ráno našeho času, takže ideální záležitost na koukání z postele!