O víkendu přijedou na Wake Port Peacock Brothers!

Máme tady další možnost si zatrénovat a zajezdit si s Peacock Brothers v Česku! Tentokrát kluci pořádají svůj Progression Camp ve Wake Portu a to už tento prodloužený víkend. Vše vypukne v pátek 17. 5. od 16h a kemp bude končit v neděli 19. 5. v 18h. Ještě zbývá několik volných míst, tak na nic nečekej!

Příležitost se učit od největších profíků není tak často, ale po roce je zase šance! Bráchové Ryan a Liam přijedou už tento prodloužený víkend od pátku 17. 5. do neděle 19. 5. na Wake Port. Tam budou mít svůj kemp pro všechny nadšené wakeaře a wakeařky. Jeden kemp kluků už proběhl minulý rok a reakce lidí mluví za vše! Kluci mají rozhodně co předat a jejich energie a nadšení tě hecne do každého triku, kterého ses předtím bál.

Kemp je ideální pro všechny úrovně jezdců, protože kluci s jejich zkušenostmi si poradí s každým. Jediné, co je potřeba, je umět anglicky, protože bez toho si s nimi nepokecáš. Během kempu tě čeká 5 jednotlivých tréninkových sessions, dvojlano s kluky, teoretické lekce a spoustu dalšího. Nebudou chybět ani fotky z akce nebo přístup k jejich online tréninkové sérii videí „Road To Pro".

Velkou příležitostí bude i jenom to se s Peacock Brothers potkat, pokecat s nimi a vidět je jezdit! Oba kluci mají hromadu zkušeností, a to jak z pohledu ježdění, závodění, trénování nebo i cestování mezi jednotlivými wakeparky po celém světě. Pár týdnů zpátky se dokonce Liam zúčastnil jednoho z největších závodů letos a to Langenfeld Open, kde proti šílené konkurenci bral 3 místo.

Pokud se na kemp chystáš nebo chceš kluky jenom vidět a přijedeš o víkendu na Wake Port, tak doporučujeme zůstat i na jejich exhibici. Ta bude v pátek od 19:30 i v sobotu a ze zkušenosti z minulého roku se máš opravdu na co těšit! Budou padat neskutečná pekla a další šílenosti, které nevidíš každý den. Napovíme, že minule kluci třeba skákali na sebe.

Jestli se bojíš, že přijdeš o hokej, tak i na to se myslelo. Krom klasické večerní zábavy se konkrétně v sobotu můžeš těšit i na promítání hokeje. Takže den plný ježdění a trénování můžeš zakončit klasicky po česku s pivem v ruce u hokeje!

Určitě se máme na co těšit, takže ještě jednou připomínáme, že už tento prodloužený víkend budeš mít na Wake Portu jedinečnou možnost se učit od jednich z nejzkušenějších wakeařů a pokecat s nimi o čem budeš chtít. Pokud ještě váháš, tak se koukni na náš rozhovor, co jsme s kulkami dělali minulý rok před jejich kempem na Merkuru nebo se rovnou přihlas na jejich kemp! Už moc míst nezbývá.

Na kluky se přijede podívat

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Tento víkend nás čekají poslední dvě premiéry filmu Riders Meeting

Máš poslední dvě šance se podívat na nejnovější český wake film na plátně! První příležitost bude v pátek 10. 5. na Wake Portu a druhá hned den potom v sobotu 11. 5. ve Wake Merkur. V dnešním článku shrneme všechny důležité informace.

Dlouho očekávaný závod LANGENFELD OPEN 2024 se jede už tuto sobotu!

LANGENFELD OPEN je jeden z těch závodů, který si nenechá ujít nikdo z nejlepších wake jezdců. Není se čemu divit, když krom prize money $15,000 se jede i o velkou prestiž na jednom z nejzajímavějších setupů roku! Závod nás čeká už tuhle sobotu 4. 5. a my pro tebe máme všechny důležité informace i s odkazem na livestream.

Přijeď na otvíračku v Hradci a premiéru Riders Meetingu!

V Hradci to minulé léto všechno začalo, a proto letošní sezónu startujeme ve stylu s premiérou Riders Meetingu! Čeká tě nabušený víkend plný wakeboardingu, kamarádů i kultury v podobě hudby od DJ a večerního filmu. V areálu tě také čeká nový setup a v provozu budou všechny 3 vleky.