Parkové porno v editu "VACATION" od Enza Asserafa

Dneska si dáme hodně povedený edit od Enza z 313 Cable Parku. Jmenuje se "VACATION", ale pohodičku a odpočinek od toho rozhodně nečekej. Čeká tě totiž 4,5 minuty totálního jibbovacího a obecně překážkového porna.

Francouzský sympaťák Enzo Asseraf spojil síly s dalším sympaťákem Paulius Viederisem a máme z toho neskutečný edit "VACATION". Enzo se v něm totálně zbláznil na všech railech v 313 Wake parku v Litvě a Paulius to všechno luxusně natočil a zeditoval. Tahle spolupráce se prostě vyvedla a nám nezbývá, než klukům zatleskat a tebe donutit se na to podívat. Tohle prostě chceš vidět!

Rider: Enzo Asseraf
Film & Edite: Paulius Viederis
Sound design: Simon Gimelstein
Color grading: Karolis Labutis
Additional shots: Rien van der Pas, Karolis Paulauskas
Location:  313 Cable Park, Litva

Napsal

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Chceš vědět, jak dopadla série Junior Wake Tour 2022? Tak klikej!

Všech pět závodů Junior Wake Tour jsou minulostí, a proto se pojďme podívat, jak to celé dopadlo! Čeká tě nejenom report z posledního a zároveň finálového závodu na Merkuru, ale ohlédneme se i na celou sérii jako takovou, tak čti dál.

Junior Wake Tour jde do finále tuto sobotu na Merkuru

Je to tady. Poslední finálová zastávka Junior Wake Tour je za dveřmi. Pojede se stejně jako minulý rok na Merkuru, ale co ani zdaleka nemusí dopadnout stejně jsou celkový vítězové Tour! No prostě jde o hodně, tak si k tomu pojďme něco říct a zároveň se ohlédnout za předposlední zastávkou v Polsku.

Kuba Zalejsky k nám posílá MAYAN TRIP MOVIE!

Kuba v našich kruzích rozhodně není novou tváří. V létě pořádá Rajdrs kempy po celém Česku nebo lítá za kitem v Polsku. No a v zimě si jezdí často zajezdit do teplejších krajin. Dneska se na jeden takový výlet můžeš podívat i ty, protože nám Kuba společně s Kasia představí svůj MAYAN TRIP!