Parkové porno v editu "VACATION" od Enza Asserafa

Dneska si dáme hodně povedený edit od Enza z 313 Cable Parku. Jmenuje se "VACATION", ale pohodičku a odpočinek od toho rozhodně nečekej. Čeká tě totiž 4,5 minuty totálního jibbovacího a obecně překážkového porna.

Francouzský sympaťák Enzo Asseraf spojil síly s dalším sympaťákem Paulius Viederisem a máme z toho neskutečný edit "VACATION". Enzo se v něm totálně zbláznil na všech railech v 313 Wake parku v Litvě a Paulius to všechno luxusně natočil a zeditoval. Tahle spolupráce se prostě vyvedla a nám nezbývá, než klukům zatleskat a tebe donutit se na to podívat. Tohle prostě chceš vidět!

Rider: Enzo Asseraf
Film & Edite: Paulius Viederis
Sound design: Simon Gimelstein
Color grading: Karolis Labutis
Additional shots: Rien van der Pas, Karolis Paulauskas
Location:  313 Cable Park, Litva

Napsal

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

V Německu se jel indoorový závod Pooltastic!

Wakeboardové závody v lednu jsou luxus, který se zatím u nás nekoná, ale něco o tom vědí sousedi v Německu. Možná si teď někdo říká, že tam to taky teď nejsou úplné tropy a má svatou pravdu. Právě tam se ale minulý víkend jel závod, a to hezky pod střechou a nesl název Pooltastic. V dnešním článku si ho představíme, tak čti dál.

Hlasuj v Cable Mekka Awards a vyhraj!

Asi nikoho nezaskočím s novinkou, že už tady máme rok 2023. Moc dobře si uvědomuji, že na to jsem 14 dní pozadu a taky se to dá hezky přepokládat, žejo... Co by ti ale mohlo uniknout, je anketa Cable Mekka Awards ve které můžeš hlasovat o ty nejlepší z nejlepších a zároveň se přihlásit do slosování o ceny! No a na to už bude slyšet zaručeně každý, tak na nic nečekej a hlasuj!