Parkové porno v editu "VACATION" od Enza Asserafa

Dneska si dáme hodně povedený edit od Enza z 313 Cable Parku. Jmenuje se "VACATION", ale pohodičku a odpočinek od toho rozhodně nečekej. Čeká tě totiž 4,5 minuty totálního jibbovacího a obecně překážkového porna.

Francouzský sympaťák Enzo Asseraf spojil síly s dalším sympaťákem Paulius Viederisem a máme z toho neskutečný edit "VACATION". Enzo se v něm totálně zbláznil na všech railech v 313 Wake parku v Litvě a Paulius to všechno luxusně natočil a zeditoval. Tahle spolupráce se prostě vyvedla a nám nezbývá, než klukům zatleskat a tebe donutit se na to podívat. Tohle prostě chceš vidět!

Rider: Enzo Asseraf
Film & Edite: Paulius Viederis
Sound design: Simon Gimelstein
Color grading: Karolis Labutis
Additional shots: Rien van der Pas, Karolis Paulauskas
Location:  313 Cable Park, Litva

Napsal

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

V pátek otvírá Wakepark v Hradci Králové!

Informaci o tom, že wakepark Hradec Králové otvírá tento pátek s víkendem jsi možná postřehl. My jsme se ale snažili zjistit trochu víc a všechny informace ti hezky naservírovat na jednom místě. Takže pokud plánuješ do Hradce přijet nebo o tom zatím jenom přemýšlíš, tak se ti článek určitě bude hodit!

David Havlásek a jeho 2021 season edit s rozhovorem!

David Havlásek aka DJ Dave k nám posílá svůj wake season edit! To nám ale nestačilo a dali jsme k tomu dohromady ještě nabitý rozhovor. V něm se dozvíš, kde všude Dave lítá, jakých prknech jezdí a co dělal v zimě. David je další mlaďák, kterého bys měl určitě mít v hledáčku, tak si to nenech ujít a čti dál!

Co přinese letošní série Junior Wake Tour?

Tato série se na našem rybníčku objevila minulý rok a hned za první sezónu si díky ní zazávodilo, a hlavně zajezdilo spoustu dětí! Junior Wake Tour se letos vrací se stejnou myšlenkou uspořádat pro děti i rodiče závody, kde nepůjde jen o vyhrávání, ale hlavně o radost z wakebordingu, kamarády a nové zážitky! Pojďme se společně podívat na to, co nás tento rok čeká.