Pedro Caldas ničí UK wakeparky v editu "Cream Tea”

Pedro Caldas má na svědomí další vraždu. Tentokrát zabíjel v jeho novém editu "Cream Tea” - a Dave AV joint od Hyperlite Wakeboards. Pedro si tentokrát zajezdil ve třech anglických wakeparcích a právem získal novou přezdívku “The Brazilian Cowboy”!

Pedro Caldas je sázka na jistotu co se parkového ježdění týče. Své reputaci dostál i v novém editu. Do svého repertoáru navíc přidal i farmářský život a ochutnal i marmeládu. Jedná se tak o naprosto revoluční edit v jeho kariéře, který posunul jeho život na jinou úroveň. Kromě vleku se dočkáme i částí za lodí, ale všichni moc dobře víme, že Pedro je doma na vleku. To také potvrzuje a je to slast pro oči. Jeho úroveň ježdění je z technického hlediska totálně "on point" a o stylu nemá smysl ani mluvit. Určitě doporučuji skouknout!


Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Banda z Hyperlite Wake a jejich SUNSET

Hyperlite Wakeboards nám přináší našlapaný třídílný vlog od jejich brazilské party! V ní jsou jména jako Nicolas Leduc, Daniel Castro, Luiz Batista nebo Pedro Caldas. Všem už je teď asi jasný, že to bude pecka, tak jdeme rovnou na věc.

OFF-SEASON: Rozhovor se Shaunem o výhodách balance boardu!

V dalším článku ze série OFF-SEASON si dáme rozhovor se Shaunem Wolfem. Kdo jiný by nám totiž měl něco říct o balance boardu než tenhle freestyler srdcem i duší!

Marko Gačić a jeho sezónní edit Border Control!

Marko Gačić celou sezónu na tajňáka makal na jeho sezónním editu Border Control a konečně ho máme tady! Za nás se jeho poctivá práce rozhodně vyplatila, tak se na samotný edit pojďme podívat.