Pedro Caldas ničí UK wakeparky v editu "Cream Tea”

Pedro Caldas má na svědomí další vraždu. Tentokrát zabíjel v jeho novém editu "Cream Tea” - a Dave AV joint od Hyperlite Wakeboards. Pedro si tentokrát zajezdil ve třech anglických wakeparcích a právem získal novou přezdívku “The Brazilian Cowboy”!

Pedro Caldas je sázka na jistotu co se parkového ježdění týče. Své reputaci dostál i v novém editu. Do svého repertoáru navíc přidal i farmářský život a ochutnal i marmeládu. Jedná se tak o naprosto revoluční edit v jeho kariéře, který posunul jeho život na jinou úroveň. Kromě vleku se dočkáme i částí za lodí, ale všichni moc dobře víme, že Pedro je doma na vleku. To také potvrzuje a je to slast pro oči. Jeho úroveň ježdění je z technického hlediska totálně "on point" a o stylu nemá smysl ani mluvit. Určitě doporučuji skouknout!


Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Jak na wake: 10. Jízda a start na velkém vleku

Jde do tuhého. Čeká nás první jízda na velkém vleku, a to znamená i první start. Velký vlek nám v tomhle neodpustí tolik jako ten malý, protože se rozjíždíme rovnou na 30km/h, ale i tak to není žádná věda, tak se na to pojďme podívat.

Jak na wake: 9. Bezpečnost na velkém vleku

V devátém díle se ještě na skok vrátíme k obecnějším radám, ale i tak hrozně důležitým. Budeme se totiž bavit o bezpečnosti na velkém vleku. Řekneme si, jak se chovat na startovacím mole, co sledovat při jízdě a co dělat, když spadnu. Tohle by měl určitě znát úplně každý wakeař, tak si na to najdi čas a koukni na zbytek článku.

Jak na wake: 8. Zatáčka na malém vleku

Jezdit rovně je krásný, ale bylo by to ještě lepší, kdyby ses nemusel pokaždé na konci potopit co? Přesně proto se v osmém díle Jak na wake naučíme zatáčet.