Pretty Average posílá další dvě epizody

Letí to hrozně rychle… Od prvního článku o Pretty Average utekly dva týdny, a to znamená jediné. Máme tu další dvě epizody, tak se na ně pojďme podívat!

JACOB'S BIRTHDAY, BEERS & WAKEBOARDING

Jacob Vinall oslavil své narozeniny tak, jak se sluší a patří! Pivo, wakeboarding, parta kamarádů a večer party. Co víc si přát…  Ještě k tomu si na to vybrali ideální místo, a to soukromý dvanulku Blackspot. Tahle epizoda je víc o livestyleu, ale dočkáš se i ježdění, a to jak na wakeu tak skateu.BOATS, BLOKES, BEERS, BABES, BOARDS & B****ES

V našich končinách ježdění za lodí tak časté není, ale rozhodně je o co stát. Představa, že strávíš celý den s partou na lodi a jezdíš, surfuješ, občas tam pošleš nějaké to pivko a obecně si užíváš života nezní vůbec špatně! Přesně tak strávili den Pretty Average a samozřejmě nám to natočili. 

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Junior Wake Tour jde do finále tuto sobotu na Merkuru

Je to tady. Poslední finálová zastávka Junior Wake Tour je za dveřmi. Pojede se stejně jako minulý rok na Merkuru, ale co ani zdaleka nemusí dopadnout stejně jsou celkový vítězové Tour! No prostě jde o hodně, tak si k tomu pojďme něco říct a zároveň se ohlédnout za předposlední zastávkou v Polsku.

Kuba Zalejsky k nám posílá MAYAN TRIP MOVIE!

Kuba v našich kruzích rozhodně není novou tváří. V létě pořádá Rajdrs kempy po celém Česku nebo lítá za kitem v Polsku. No a v zimě si jezdí často zajezdit do teplejších krajin. Dneska se na jeden takový výlet můžeš podívat i ty, protože nám Kuba společně s Kasia představí svůj MAYAN TRIP!

Máme tu pozvánku na další závod JWT a report z Wakeportu

Junior Wake Tour míří na svojí 4. zastávce do Polska do Wake Zone Stawiki! Řekneme si k závodu to nejdůležitější a taky se poohlédneme po minulé zastávce na Wakeportu.