Pretty Average posílá další dvě epizody

Letí to hrozně rychle… Od prvního článku o Pretty Average utekly dva týdny, a to znamená jediné. Máme tu další dvě epizody, tak se na ně pojďme podívat!

JACOB'S BIRTHDAY, BEERS & WAKEBOARDING

Jacob Vinall oslavil své narozeniny tak, jak se sluší a patří! Pivo, wakeboarding, parta kamarádů a večer party. Co víc si přát…  Ještě k tomu si na to vybrali ideální místo, a to soukromý dvanulku Blackspot. Tahle epizoda je víc o livestyleu, ale dočkáš se i ježdění, a to jak na wakeu tak skateu.BOATS, BLOKES, BEERS, BABES, BOARDS & B****ES

V našich končinách ježdění za lodí tak časté není, ale rozhodně je o co stát. Představa, že strávíš celý den s partou na lodi a jezdíš, surfuješ, občas tam pošleš nějaké to pivko a obecně si užíváš života nezní vůbec špatně! Přesně tak strávili den Pretty Average a samozřejmě nám to natočili. 

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Matty Muncey a jeho Mixtapes

Matty Muncey je střela z Londýna, která se jen tak nedá zastavit. S prknem na nohách se cítí jako doma a je to na něm i vidět! Matty má všechno od stylu po techniku, a proto je radost se na něj dívat. Na své socky začal vydávat IG sérii Mixtapes, tak se na ni pojďme mrknout.

Děcka a rodiče pozor, blíží se Junior Wake Contest 2021

Další ročník úspěšného dětského závodu Junior Wake Contest je skoro tady! Zbývá pár posledních týdnů, tak koukejte zaregistrovat svoje ratolesti nebo přemluvit rodiče, ať vás tam vezmou. Pojďme se podívat, co nás letos čeká a co byste rozhodně měli před závodem vědět.

Nové překážky v českých wakeparcích

Za posledních pár týdnů nám na českém rybníčku přibyla celá řada překážek. Dohromady jsme napočítali alespoň 7 nových kousků v zajetých areálech, které čekají na zdolání. Pojďme se podívat o jaké překážky jde a kde je najdeš.