Pretty Average posílá další dvě epizody

Letí to hrozně rychle… Od prvního článku o Pretty Average utekly dva týdny, a to znamená jediné. Máme tu další dvě epizody, tak se na ně pojďme podívat!

JACOB'S BIRTHDAY, BEERS & WAKEBOARDING

Jacob Vinall oslavil své narozeniny tak, jak se sluší a patří! Pivo, wakeboarding, parta kamarádů a večer party. Co víc si přát…  Ještě k tomu si na to vybrali ideální místo, a to soukromý dvanulku Blackspot. Tahle epizoda je víc o livestyleu, ale dočkáš se i ježdění, a to jak na wakeu tak skateu.BOATS, BLOKES, BEERS, BABES, BOARDS & B****ES

V našich končinách ježdění za lodí tak časté není, ale rozhodně je o co stát. Představa, že strávíš celý den s partou na lodi a jezdíš, surfuješ, občas tam pošleš nějaké to pivko a obecně si užíváš života nezní vůbec špatně! Přesně tak strávili den Pretty Average a samozřejmě nám to natočili. 

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Už za týden nás čeká otvíračka Wake Ejpovice!

Parto, je to tady! Příští sobotu 25.3. se v Ejpovicích roztočí vlek a zahájíme letošní sezónu. Zima není špatná, ale je čas jí hezky zamávat a začít si užívat u vody. Zjistili jsme pro tebe, jak otvíračka proběhne a co tě čeká a nemine, tak čti dál.