Pretty Average posílá další dvě epizody

Letí to hrozně rychle… Od prvního článku o Pretty Average utekly dva týdny, a to znamená jediné. Máme tu další dvě epizody, tak se na ně pojďme podívat!

JACOB'S BIRTHDAY, BEERS & WAKEBOARDING

Jacob Vinall oslavil své narozeniny tak, jak se sluší a patří! Pivo, wakeboarding, parta kamarádů a večer party. Co víc si přát…  Ještě k tomu si na to vybrali ideální místo, a to soukromý dvanulku Blackspot. Tahle epizoda je víc o livestyleu, ale dočkáš se i ježdění, a to jak na wakeu tak skateu.BOATS, BLOKES, BEERS, BABES, BOARDS & B****ES

V našich končinách ježdění za lodí tak časté není, ale rozhodně je o co stát. Představa, že strávíš celý den s partou na lodi a jezdíš, surfuješ, občas tam pošleš nějaké to pivko a obecně si užíváš života nezní vůbec špatně! Přesně tak strávili den Pretty Average a samozřejmě nám to natočili. 

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Nenech si v sobotu ujít závod RedBull WakeDuel 2022!

Máme před námi další závodní „svěťák“. Tentokrát se wakeboard špička sjela v jednom z nejlepších wakeparků vůbec a to do 313 Cable Parku v Litvě. Tam se totiž jede již tradiční RedBull WakeDuel! Těšit se můžeme opět na nervydrásající klání s jedním vítězem, kde proti sobě budou stát ti nejlepší z nejlepších. Tak se na to pojďme podívat pořádně.

JUNIOR WAKE TOUR v Györu se jede již příští sobotu

Je to tady, letošní první závod JUNIOR WAKE TOUR se pojede v sobotu 11. června ve Westside Cable Park, Györ. Máme se na co těšit, ale určitě bychom si měli i k první zastávce něco říct, ať víme, co nás čeká.