Pretty Average posílá další dvě epizody

Letí to hrozně rychle… Od prvního článku o Pretty Average utekly dva týdny, a to znamená jediné. Máme tu další dvě epizody, tak se na ně pojďme podívat!

JACOB'S BIRTHDAY, BEERS & WAKEBOARDING

Jacob Vinall oslavil své narozeniny tak, jak se sluší a patří! Pivo, wakeboarding, parta kamarádů a večer party. Co víc si přát…  Ještě k tomu si na to vybrali ideální místo, a to soukromý dvanulku Blackspot. Tahle epizoda je víc o livestyleu, ale dočkáš se i ježdění, a to jak na wakeu tak skateu.BOATS, BLOKES, BEERS, BABES, BOARDS & B****ES

V našich končinách ježdění za lodí tak časté není, ale rozhodně je o co stát. Představa, že strávíš celý den s partou na lodi a jezdíš, surfuješ, občas tam pošleš nějaké to pivko a obecně si užíváš života nezní vůbec špatně! Přesně tak strávili den Pretty Average a samozřejmě nám to natočili. 

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý posílají WAKE CZECH Road Trippin' 2023

Kuba Zalejsky a Roman Dlauhý toho stihnuli minulé léto opravdu hodně! Během týdne objeli 5 wakeparků, několik akcí, měst a celé to navíc natáčeli. Z původně zamýšleného reelska se postupně záběry nahromadily tak, že se Kuba rozhodl z toho udělat film! Dostal název "WAKE CZECH Road Trippin' 2023", ty si ho už teď můžeš pustit a k tomu si přečíst krátký rozhovor.