Přijeď na otvíračku v Hradci a premiéru Riders Meetingu!

V Hradci to minulé léto všechno začalo, a proto letošní sezónu startujeme ve stylu s premiérou Riders Meetingu! Čeká tě nabušený víkend plný wakeboardingu, kamarádů i kultury v podobě hudby od DJ a večerního filmu. V areálu tě také čeká nový setup a v provozu budou všechny 3 vleky.

Otvíračka Wakeparku Hradec Králové

První se podíváme na to, jak bude vypadat samotná otvíračka hradeckého wakeparku a pak přejdeme na informace o filmu. Areál asi není nutné představovat, ale co určitě stojí za zmínku je to, že už od startu sezóny bude připravené všechno, na co jsi zvyklý. Navíc se do areálu opět vrátil druhý malý vlek, takže budou letos k dispozici dva malé vleky a jeden velký.

Na vodě budou všechny překážky a na tento rok se změnil i jejich set-up! Takže všechny překážky, co už jsi dával i poslepu budou působit zase trochu jinak. Navíc máme ještě informaci o tom, že se maká na nové překážce a prý to bude opět velká věc!

Vlek se roztočí už v pátek 3. 5. od 15h a pojede do večerní 20h. V sobotu 4. 5. se pojede 12h-20h a v neděli 5. 5. od 12h do 19h. Další informace o otvíračce najdeš níže. Ceny v Hradci zůstávají navzdory všemu zdražování letos stejné. Pro dospělého na víkend jsou ceny: 1h - 430 Kč, 2h - 550 Kč, 4h - 790 Kč a jízdné na celý den stojí 950 Kč. Zbytek případně najdeš na webu vleku. Co je ale ještě potřeba zmínit je 20 % sleva na sezónku, která platí do konce víkendu. Cena pro dospělého ve slevě je 13500 a pro dítě 9500.

Otevírací doba v sezóně 2024:

Květen: Pátek 15-20, Sobota 12-20, Neděle 12-19
Červen: Středa – Pátek 15-20, Sobota 12-20, Neděle 12-19
Červenec – Srpen: Pondělí – Pátek 14 – 20, Sobota 12-20, Neděle 12-19
Září – Říjen: Pátek 14-20, Sobota 12-20, Neděle 12-19

1. premiéra filmu Riders Meeting THE MOVIE

O filmu tě informujeme už nějakou dobu, tak asi není potřeba do detailu zmiňovat o co jde, ale pokud bys stejně nevěděl, tak koukni na tenhle článek.

Akce, kterou pořádal Patrik Hanes, pozvala 15 nejlepších jezdců z Česka a Slovenska, aby se na 5 dní všichni potkali ve Wakeparku Hradec Králové.  Tam společně jezdili, trénovali, fotili a natáčeli.  Nebylo to ale jenom o ježdění, Riders Meeting ukázal to nejlepší z wakeboardingu včetně kamarádství, dobré nálady a zároveň během akce proběhlo i několik dalších událostí, jako dětské závody, noční ježdění nebo kicker contest. Zkrátka a dobře to byla akce, na kterou se ještě nějakou dobu bude vzpomínat! 

Riders Meeting THE MOVIE těchto 5 dní shrnuje a dokumentuje, o čem celá akce byla.  Během 45 minut se dočkáš 15 editů od každého jezdce, nočního ježdění, dětského závodu a spousty zážitků kolem toho!  Přijď si užít hradeckou otvíračku, pokecat s kluky z filmu a k tomu se večer podívat na nejnovější český wake film! 

Film se začne promítat ve 21h večer ve vnitřní místnosti areálu. Žádné vstupné se neplatí, takže je potřeba jenom dorazit! Na akci samozřejmě nebude chybět Patrik Hanes ani moje maličkost a dorazí i část kluků!  Přihlásit se můžeš i na naší Facebookovou událost. Nemá to cenu dál okecávat, tak vezmi partu a doraz si užít otvíračku, pokecat a k tomu se večer podívat na film!

Na premiéru a otvíračku se těší

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Riders Meeting jde v neděli online!

Riders Meeting THE MOVIE má za sebou 4 vydařené premiéry a už tento víkend půjde online! Internetová premiéra proběhne v neděli 9. 6. ve 20h večer na YouTube kanálu Freeride.cz. Celý nejnovější český wake film si tak budeš moct pustit z klidu tvého gauče. Takže to můžou dohnat všichni, co to ještě nestihli nebo si můžeš znovu pustit tvojí oblíbenou část!