Riders Meeting jde v neděli online!

Riders Meeting THE MOVIE má za sebou 4 vydařené premiéry a už tento víkend půjde online! Internetová premiéra proběhne v neděli 9. 6. ve 20h večer na YouTube kanálu Freeride.cz. Celý nejnovější český wake film si tak budeš moct pustit z klidu tvého gauče. Takže to můžou dohnat všichni, co to ještě nestihli nebo si můžeš znovu pustit tvojí oblíbenou část!

V první řadě musíme moc poděkovat za všechny premiéry filmu! Nedokázali jsme odhadnout, kolik lidí se ukáže a jestli se film bude vůbec líbit, ale naštěstí naše wake komunita nezklamala! Každá zastávka měla skvělou atmosféru, lidé dorazili a my jsme měli radost z toho, že vás film bavil.

Všechno začalo ve Wake Parku Hradec Králové a tam proběhla i první premiéra. Místní parta se sešla, dali jsme si popcorn, řekli něco na úvod a potom si užili film. Další zastávka ve Wake Portu se nesla v podobném duchu, a dokonce přinesla i exhibici hlavních jmen Riders Meetingu a celý večer zakončila světelná Flyboard show! Wake Merkur navázal s další večerní exhibicí, ke které se přidali i lokálové. Jako poslední park jsme navštívili Wake Ejpovice, kde si to partička taky náramně užila.

Všechny premiéry navíc doprovázela i celá galerie fotek od Zbyňála! Nějaké vlaštovky už byly vidět na Instagramu nebo v dalších článcích, ale všechny fotky bylo možné vidět jenom tam a tak to minimálně ještě na chvíli zůstane. Nicméně i v tomto článku si můžeš dát slušnou dávku vizuálního porna!

Co se týče nedělní online premiéry, tak tam asi není moc co řešit. Film vyjde v celé délce a stejné podobě v neděli 9. 6. ve 20h večer. Na YouTube už teď najdeš nahrané video, takže bude stačit si počkat a v neděli si film pustit.

Mezitím se můžeš mrknou na to, co na finální podobu filmu říká jeho producent Patrik Hanes a jak hodnotí premiéry a reakci naší komunity. Pokud bych měl něco říct za sebe, tak díky moc všem, kdo na premiéry přišli a ukázali, že podobné projekty mají smysl a hlavně, že přišli ukázat tu nejlepší stránku wakeboardingu a to, že jsme se zase potkali, pokecali a společně si zajezdili. Díky moc všem!

S výsledkem filmu jsem spokojený! Myslím, že se to povedlo, bylo to poprvé co jsem s Martinem Ludvíkem spolupracoval na takhle velkém filmu/projektu. Martin i já máme poněkud odlišný vkus, co se týče filmové produkce, ale díky tomu je výsledek takhle povedený. V podstatě nám to ukázalo, že je v ČR možné vytvořit kvalitní wakeboardový film i bez velkého rozpočtu. Samozřejmě nám to taky ukázalo věci ke zlepšení, jak jsem již řekl, byl to náš první společný projekt a už teď víme co chceme zdokonalit. A nemůžu se dočkat až si s Martinem znovu budeme lézt na nervy při tvorbě dalšího projektu.
Patrik Hanes - producent filmu
Reakce lidí byla skvělá! Všichni si náš film chválili. Myslím, že každý pochopil, co jsme chtěli dokázat. Především mi to dalo impuls k pokračování tohoto projektu názvem Riders Meeting.
Patrik Hanes - producent filmu

Kdo by chtěl podpořit podobné projekty a ocenit naši práci nebo si jenom na tričko nebo mikinu hodit, že taky patříš do naší wake komunity, tak si můžeš koupit něco z naší Freeride.cz UnHoly kolekce merche! Kdo byl na premiérách si na ně mohl v reálů sáhnout a podívat se, že je o co stát. Bohužel teď nemáme puštěný e-shop, ale jestli se ti merch líbí a chceš nás podpořit, tak nám kamkoliv napiš a rádi se s tebou domluvíme osobně.

Mikina - 1200,-
Tričko - 600,-

Natočil, sestříhal, premiéry objel a vydal

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články