Sladká odplata po 20 letech

Ne vždy vyjde trik na první dobrou. Někdy to trvá i dlouhou dobu. Skoro nikdy to ale není celých 20 let. Jenže to přesně se povedlo v projektu Unfinished Business s Brianem Grubbem.

Projekt z dílny Alliancewake magu doslova vnesl život do mrtvého projektu. Vraťme se 20let zpátky, kdy wakeboard a wakeskate byly ještě v plenkách a nové triky vyloženě čekaly na pokoření. V tu dobu se rozhodla parta nadšenců, že posunou svoje rail triky do nových výšin. To přesně jim vyřešilo pár spojených prken a loď. Neuvěřitelné se stalo skutečností a jejich výtvor fungoval a padal na něm jeden trik za druhým. Za své vzal i Brian Grubb, který tohle monstrum zkoušel zkrotit na skateu. Neměl k tomu daleko, ale stačil jeden špatný pád, zaseknutá hrazda a z celého railu zbyly jenom třísky.

Po takové době se mu dostala nová šance. Stejná parta se sebrala, postavila osudný rail a boj mohl pokračovat. Jak to nakonec dopadlo se, ale podívejte sami ve videu.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Jak na wake: 10. Jízda a start na velkém vleku

Jde do tuhého. Čeká nás první jízda na velkém vleku, a to znamená i první start. Velký vlek nám v tomhle neodpustí tolik jako ten malý, protože se rozjíždíme rovnou na 30km/h, ale i tak to není žádná věda, tak se na to pojďme podívat.

Jak na wake: 9. Bezpečnost na velkém vleku

V devátém díle se ještě na skok vrátíme k obecnějším radám, ale i tak hrozně důležitým. Budeme se totiž bavit o bezpečnosti na velkém vleku. Řekneme si, jak se chovat na startovacím mole, co sledovat při jízdě a co dělat, když spadnu. Tohle by měl určitě znát úplně každý wakeař, tak si na to najdi čas a koukni na zbytek článku.

Jak na wake: 8. Zatáčka na malém vleku

Jezdit rovně je krásný, ale bylo by to ještě lepší, kdyby ses nemusel pokaždé na konci potopit co? Přesně proto se v osmém díle Jak na wake naučíme zatáčet.