Sladká odplata po 20 letech

Ne vždy vyjde trik na první dobrou. Někdy to trvá i dlouhou dobu. Skoro nikdy to ale není celých 20 let. Jenže to přesně se povedlo v projektu Unfinished Business s Brianem Grubbem.

Projekt z dílny Alliancewake magu doslova vnesl život do mrtvého projektu. Vraťme se 20let zpátky, kdy wakeboard a wakeskate byly ještě v plenkách a nové triky vyloženě čekaly na pokoření. V tu dobu se rozhodla parta nadšenců, že posunou svoje rail triky do nových výšin. To přesně jim vyřešilo pár spojených prken a loď. Neuvěřitelné se stalo skutečností a jejich výtvor fungoval a padal na něm jeden trik za druhým. Za své vzal i Brian Grubb, který tohle monstrum zkoušel zkrotit na skateu. Neměl k tomu daleko, ale stačil jeden špatný pád, zaseknutá hrazda a z celého railu zbyly jenom třísky.

Po takové době se mu dostala nová šance. Stejná parta se sebrala, postavila osudný rail a boj mohl pokračovat. Jak to nakonec dopadlo se, ale podívejte sami ve videu.

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Liam Brearly je nové žlízko v ohni Liquid Force

Liam Brearly se stal zaslouženě novým členem světového Liquid Force teamu! Nebylo by to správné uvítání bez pořádného welcome editu, tak se na něj pojďme podívat.

Pedro Caldas ničí UK wakeparky v editu "Cream Tea”

Pedro Caldas má na svědomí další vraždu. Tentokrát zabíjel v jeho novém editu "Cream Tea” - a Dave AV joint od Hyperlite Wakeboards. Pedro si tentokrát zajezdil ve třech anglických wakeparcích a právem získal novou přezdívku “The Brazilian Cowboy”!

Mikayo Mundy a jeho Fancy Footwork

Mikayo Mundy vydává nový edit s názvem Fancy Footwork. Do něho nasázel všechny klipy, co se mu povedlo natočit ještě před tím, než si šel od doktorů opravit rameno. Čekají na nás krásné tři minuty pure wakeboardingu, tak se na to pojďme podívat!