Tento víkend nás čekají poslední dvě premiéry filmu Riders Meeting

Máš poslední dvě šance se podívat na nejnovější český wake film na plátně! První příležitost bude v pátek 10. 5. na Wake Portu a druhá hned den potom v sobotu 11. 5. ve Wake Merkur. V dnešním článku shrneme všechny důležité informace.

Nevěřím tomu, že by někdo z naší wake komunity o filmu ještě neslyšel, tak jeho představení tentokrát úplně přeskočím. Další informace o filmu případně najdeš v našich minulých článcích. To důležité je stejně informace, že nás čekají poslední dvě premiéry filmu Riders Meeting THE MOVIE! Obě proběhnou už tento víkend, a to konkrétně v pátek 10. 5. ve Wake Portu a v sobotu 11. 5. ve Wake Merkur.

Zároveň za sebou máme první premiéru filmu v Hradci Králové a musíme říct, že to bylo naprosto skvělý! Moc děkujeme všem co dorazili a vytvořili parádní atmosféru. Bylo super se po takové době zase potkat, užít si otvíračku vleku a ukázat projekt, na kterém jsme makali! Ale pojďme se vrátit zpátky do současnosti a říct si, co nás čeká na Portu a Merkuru.

Premiéra RM ve Wake Portu

Druhá premiéra filmu proběhne v pátek 10. 5. ve Wake Portu a máš se na co těšit! V pátek bude areál otevřený pro ježdění od 15:00 do 19:30. V areálu mají od začátku sezóny úplně nový setup překážek, který za to určitě stojí a čeká tě toho mnohem víc!

Od 17:00 - 22:00 ti bude hrát DJ Ludva! Po zavíračce pro veřejnost od 19:30 do 20:00 se můžeš těšit na wake exhibici jezdců z Riders Meetingu, mezi kterými nebude chybět například Kryštof Wlosok, Adam Lejsek, Hugo Vaníček, Marek Kříž a další! Před promítáním ve 21:00 si dáme krátké povídání o vzniku filmu a celý večer zakončí noční Flyboard show v podání Petra Civína.

Program:
17:00 - 22:00 DJ Ludva
19:30 - 20:00 Wake Exhibice
21:00 - 21:45 Premiéra filmu
21:45 - 22:00 Flyboard show

Bude to něco, tak nezapomeň v pátek dorazit, přihlas se k události celé akce a vezmi bandu kámošů!

Premiéra RM ve Wake Merkur

Třetí a poslední premiéra filmu proběhne v sobotu 11. 5. ve Wake Merkur a i tady to bude naprosto skvělý! V sobotu se kola vleku roztočí od 12h a bude se jezdit do 19h. Na Merkuru se můžeš taky těšit na nový setup, a dokonce i novou překážku! Na vodě s tebou budou jezdit kluci z Riders Meeting party a večer tě od nich opět čeká exhibice!

Před filmem si zase něco řekneme o jeho vzniku a odpovíme na všechny otázky. Začátek promítání je nastavené opět na 21:00 a pak už nás čeká bar a pivo! Přihasit se na událost můžeš pod tímto odkazem a vidíme se tam!

Na premiéry se těší

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

O víkendu přijedou na Wake Port Peacock Brothers!

Máme tady další možnost si zatrénovat a zajezdit si s Peacock Brothers v Česku! Tentokrát kluci pořádají svůj Progression Camp ve Wake Portu a to už tento prodloužený víkend. Vše vypukne v pátek 17. 5. od 16h a kemp bude končit v neděli 19. 5. v 18h. Ještě zbývá několik volných míst, tak na nic nečekej!

Dlouho očekávaný závod LANGENFELD OPEN 2024 se jede už tuto sobotu!

LANGENFELD OPEN je jeden z těch závodů, který si nenechá ujít nikdo z nejlepších wake jezdců. Není se čemu divit, když krom prize money $15,000 se jede i o velkou prestiž na jednom z nejzajímavějších setupů roku! Závod nás čeká už tuhle sobotu 4. 5. a my pro tebe máme všechny důležité informace i s odkazem na livestream.

Přijeď na otvíračku v Hradci a premiéru Riders Meetingu!

V Hradci to minulé léto všechno začalo, a proto letošní sezónu startujeme ve stylu s premiérou Riders Meetingu! Čeká tě nabušený víkend plný wakeboardingu, kamarádů i kultury v podobě hudby od DJ a večerního filmu. V areálu tě také čeká nový setup a v provozu budou všechny 3 vleky.