Už v sobotu se roztočí vlek v Ejpovicích a my víme, co tě čeká!

Je to tady! První vlek, který se letos rozjede bude Wake Ejpovice. Stane se tak již tuto sobotu 26.3. a my ti dneska odpovíme na všechny otázky, které by tě kolem otvíračky mohli napadnout!

Pro toho, kdo zdejší patru zná, není žádné překvapení, že první vlek v Česku, který se bude točit je právě Wake Ejpovice. Místní partička je plná srdcařů a ty na vodu skočili hned jak to šlo! Vlek je tak otestovaný, po pádu do vody taky nezmrzneme a s krásnou předpovědí 17 °C slunečno se nám to rýsuje na perfektní zahájení sezóny.

Všechno odstartuje dopoledne v 10:30, kdy si budou první nadšenci moct objet pár koleček. Z místních dvou vleků bude na otvíračku připravený hlavní vlek "pro pokročilé" (č.1). Tam na tebe budou čekat 4 překážky. Z toho budeš mít na výběr hned ze 3 kickerů a jedné bedny. Na oblíbenci "Evženovi" (pro nezasvěcené: překážka) se v tuhle chvíli ještě maká a do otevření se nejspíš na vodu ještě nepodívá... Na první den to je ale super set-up, na kterém oprášíš všechny triky z minulého léta. Za tohle parádní svezení dáš 300,- na den, takže super příležitost se po zimě svést i na kapalné vodě.

Co se určitě bude po ježdění hodit je sauna, ve které se budeš moct pořádně zahřát před dalším kolečkem. K dispozici bude i půjčovna, takže se může přijít svést opravdu každý. Nebude chybět ani malé občerstvení a grill. Takže si buď můžeš dát něco na místě nebo si vezmi s sebou něco na oheň a můžeš si to udělat tam. Na co si ale budeme muset ještě počkat je jídlo z kuchyně kempu. Tam totiž probíhá rekonstrukce a tím pádem je zavřená. Přespat v kempu, ale samozřejmě můžeš, a to buď v autě nebo ve stanu. To si ale všechno dopředu domluv a zjisti přímo v kempu - www.kempejpovice.cz.

Jak vlek pojede po otvíračce a na co se můžeme těšit?

Jezdit se po zahájení sezóny bude hlavně o víkendech. Nejčastěji to půjde od pátku do neděle, ale všechno to samozřejmě bude záviset na počasí a domluvě. Všechny důležité informace se dozvíš na Instagramu @wakeejpovice, tak to určitě sleduj!

Novinky v letošní sezóně budou hlavně v překážkách. Zatím nemůžeme prozradit všechno, ale o něco povyroste "Evžen" a na vodu dostane i několik dalších plastových kámošů z Německa. O co přesně jde, zjistíš, až bude správný čas, ale máme informaci o tom, že by pak mohlo být na každém vleku cca 5 překážek, což by bylo naprosto skvělý! 

Tím to máme pro dnešek vše. V sobotu čekáme všechny nastoupené na mole a doufáme, že co nejdřív budou následovat i další vleky a my budeme moc oficiálně sezonu 2022 odpálit v plné kráse!

Pokud chceš v létě zazářit i na mole, tak si objednej něco z naší Unholy kolekce merche! Tím si na svoji stranu nakloníš všechny nadpřirozené síly a narovnáš si zaručeně všechny čakry v těle. Je možný, že před zaseknutím přední hrany tě to neochrání, ale vyloučit se to taky nedá a kdo by to chtěl riskovat. Víc informací o kolekci najdeš v článku nebo mrkni rovnou na náš e-shop.

Otvíračku si nenechá ujít

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Už za týden nás čeká otvíračka Wake Ejpovice!

Parto, je to tady! Příští sobotu 25.3. se v Ejpovicích roztočí vlek a zahájíme letošní sezónu. Zima není špatná, ale je čas jí hezky zamávat a začít si užívat u vody. Zjistili jsme pro tebe, jak otvíračka proběhne a co tě čeká a nemine, tak čti dál.