Už v sobotu se roztočí vlek v Ejpovicích a my víme, co tě čeká!

Je to tady! První vlek, který se letos rozjede bude Wake Ejpovice. Stane se tak již tuto sobotu 26.3. a my ti dneska odpovíme na všechny otázky, které by tě kolem otvíračky mohli napadnout!

Pro toho, kdo zdejší patru zná, není žádné překvapení, že první vlek v Česku, který se bude točit je právě Wake Ejpovice. Místní partička je plná srdcařů a ty na vodu skočili hned jak to šlo! Vlek je tak otestovaný, po pádu do vody taky nezmrzneme a s krásnou předpovědí 17 °C slunečno se nám to rýsuje na perfektní zahájení sezóny.

Všechno odstartuje dopoledne v 10:30, kdy si budou první nadšenci moct objet pár koleček. Z místních dvou vleků bude na otvíračku připravený hlavní vlek "pro pokročilé" (č.1). Tam na tebe budou čekat 4 překážky. Z toho budeš mít na výběr hned ze 3 kickerů a jedné bedny. Na oblíbenci "Evženovi" (pro nezasvěcené: překážka) se v tuhle chvíli ještě maká a do otevření se nejspíš na vodu ještě nepodívá... Na první den to je ale super set-up, na kterém oprášíš všechny triky z minulého léta. Za tohle parádní svezení dáš 300,- na den, takže super příležitost se po zimě svést i na kapalné vodě.

Co se určitě bude po ježdění hodit je sauna, ve které se budeš moct pořádně zahřát před dalším kolečkem. K dispozici bude i půjčovna, takže se může přijít svést opravdu každý. Nebude chybět ani malé občerstvení a grill. Takže si buď můžeš dát něco na místě nebo si vezmi s sebou něco na oheň a můžeš si to udělat tam. Na co si ale budeme muset ještě počkat je jídlo z kuchyně kempu. Tam totiž probíhá rekonstrukce a tím pádem je zavřená. Přespat v kempu, ale samozřejmě můžeš, a to buď v autě nebo ve stanu. To si ale všechno dopředu domluv a zjisti přímo v kempu - www.kempejpovice.cz.

Jak vlek pojede po otvíračce a na co se můžeme těšit?

Jezdit se po zahájení sezóny bude hlavně o víkendech. Nejčastěji to půjde od pátku do neděle, ale všechno to samozřejmě bude záviset na počasí a domluvě. Všechny důležité informace se dozvíš na Instagramu @wakeejpovice, tak to určitě sleduj!

Novinky v letošní sezóně budou hlavně v překážkách. Zatím nemůžeme prozradit všechno, ale o něco povyroste "Evžen" a na vodu dostane i několik dalších plastových kámošů z Německa. O co přesně jde, zjistíš, až bude správný čas, ale máme informaci o tom, že by pak mohlo být na každém vleku cca 5 překážek, což by bylo naprosto skvělý! 

Tím to máme pro dnešek vše. V sobotu čekáme všechny nastoupené na mole a doufáme, že co nejdřív budou následovat i další vleky a my budeme moc oficiálně sezonu 2022 odpálit v plné kráse!

Pokud chceš v létě zazářit i na mole, tak si objednej něco z naší Unholy kolekce merche! Tím si na svoji stranu nakloníš všechny nadpřirozené síly a narovnáš si zaručeně všechny čakry v těle. Je možný, že před zaseknutím přední hrany tě to neochrání, ale vyloučit se to taky nedá a kdo by to chtěl riskovat. Víc informací o kolekci najdeš v článku nebo mrkni rovnou na náš e-shop.

Otvíračku si nenechá ujít

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

Chceš vědět, jak dopadla série Junior Wake Tour 2022? Tak klikej!

Všech pět závodů Junior Wake Tour jsou minulostí, a proto se pojďme podívat, jak to celé dopadlo! Čeká tě nejenom report z posledního a zároveň finálového závodu na Merkuru, ale ohlédneme se i na celou sérii jako takovou, tak čti dál.

Junior Wake Tour jde do finále tuto sobotu na Merkuru

Je to tady. Poslední finálová zastávka Junior Wake Tour je za dveřmi. Pojede se stejně jako minulý rok na Merkuru, ale co ani zdaleka nemusí dopadnout stejně jsou celkový vítězové Tour! No prostě jde o hodně, tak si k tomu pojďme něco říct a zároveň se ohlédnout za předposlední zastávkou v Polsku.

Kuba Zalejsky k nám posílá MAYAN TRIP MOVIE!

Kuba v našich kruzích rozhodně není novou tváří. V létě pořádá Rajdrs kempy po celém Česku nebo lítá za kitem v Polsku. No a v zimě si jezdí často zajezdit do teplejších krajin. Dneska se na jeden takový výlet můžeš podívat i ty, protože nám Kuba společně s Kasia představí svůj MAYAN TRIP!