Voda? Sníh? Nikolas Plytas v projektu H2O zvládá oboje!

Spojit wakeboarding a snowboarding si o to úplně říká a konečně se do toho někdo opřel a takový projekt udělal! Nikolas Plytas si to vzal za své a společně s RedBullem z toho udělali parádní edit H2O.

Že prý wakeboarding je sport na léto a v zimě se jezdit nedá? Ehm, Nikolas Plytas z Řecka na to má jiný názor. V jeho novém editu s RedBullem totiž spojil wake a snowboard dohromady a rozhodně se nebál vyzvat ani zábradlí nebo skok. Samozřejmě, že je teplo na wake příjemnější, ale když je člověk srdcař a má v hlavě vysněný projekt, tak ho nic nezastaví.

@Alex Grymanis / Red Bull Content Pool

V projektu H2O se Nikolas podíval na Jezero Plastiras, které je obklopené horami a na podobný edit je jako stvořené. Svoje místo si ve videu našly i meandry zasněžené říčky, které byly opepřené o pár kickerů a bránu, aby to nebyla taková nuda.

@Alex Grymanis / Red Bull Content Pool

"I have been involved in watersports for as long as I can remember, as well as snowboarding. I always wanted to combine them and when I saw these two places (Lake Plastira and Pertouliotika Livadia) the idea came to me immediately!”
Nikolas Plytas

@Alex Grymanis / Red Bull Content Pool

Podobné projekty jsou pro dobro obou sportů důležité, protože podporují kreativitu ve všech prkenných sportech, a to je jenom dobře. Celé video najdete zatím jenom na webu RedBullu, ale určitě doporučujeme se na něj podívat!

Publikoval

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

O víkendu přijedou na Wake Port Peacock Brothers!

Máme tady další možnost si zatrénovat a zajezdit si s Peacock Brothers v Česku! Tentokrát kluci pořádají svůj Progression Camp ve Wake Portu a to už tento prodloužený víkend. Vše vypukne v pátek 17. 5. od 16h a kemp bude končit v neděli 19. 5. v 18h. Ještě zbývá několik volných míst, tak na nic nečekej!

Tento víkend nás čekají poslední dvě premiéry filmu Riders Meeting

Máš poslední dvě šance se podívat na nejnovější český wake film na plátně! První příležitost bude v pátek 10. 5. na Wake Portu a druhá hned den potom v sobotu 11. 5. ve Wake Merkur. V dnešním článku shrneme všechny důležité informace.

Dlouho očekávaný závod LANGENFELD OPEN 2024 se jede už tuto sobotu!

LANGENFELD OPEN je jeden z těch závodů, který si nenechá ujít nikdo z nejlepších wake jezdců. Není se čemu divit, když krom prize money $15,000 se jede i o velkou prestiž na jednom z nejzajímavějších setupů roku! Závod nás čeká už tuhle sobotu 4. 5. a my pro tebe máme všechny důležité informace i s odkazem na livestream.