Vychutnej si MALONUMAS od Alex Aulbach // H/L

Alex Aulbach je zpátky s další parkovou peckou! Ani teď nás nenechá o hladu a servíruje nám video lahůdku s názvem MALONUMAS, tak si ji pojďme vychutnat.

Jestli se těšíš na léto alespoň z poloviny jako my, tak hltáš každý edit, který teď vychází. Dává to smysl, snažíš se nabrat poslední drobečky inspirace, díky kterým pak na vodě zazáříš. Od Alexe jsme zvyklí čerpat hlavně styl a ani ve videu MALONUMAS to nebude jinak. Fun fact – název editu najdeš i na grafice jeho promodelu wakeboardu PLEASURE, který vytvořil pod křídly značky Hyperlite Wakeboards. Ve videu ti pak Alex názorně ukáže, jak se na takovém prkně dá řádit, abychom to my už za pár týdnů začali zkoušet u nás na vleku!


Pokud chceš v létě zazářit i na mole, tak si objednej něco z naší Unholy kolekce merche! Tím si na svoji stranu nakloníš všechny nadpřirozené síly a narovnáš si zaručeně všechny čakry v těle. Je možný, že před zaseknutím přední hrany tě to neochrání, ale vyloučit se to taky nedá a kdo by to chtěl riskovat. Víc informací o kolekci najdeš v článku nebo mrkni rovnou na náš e-shop.


asdfgh

Martin Ludvík
Další články autora

Další zajímavé články

V pátek otvírá Wakepark v Hradci Králové!

Informaci o tom, že wakepark Hradec Králové otvírá tento pátek s víkendem jsi možná postřehl. My jsme se ale snažili zjistit trochu víc a všechny informace ti hezky naservírovat na jednom místě. Takže pokud plánuješ do Hradce přijet nebo o tom zatím jenom přemýšlíš, tak se ti článek určitě bude hodit!

David Havlásek a jeho 2021 season edit s rozhovorem!

David Havlásek aka DJ Dave k nám posílá svůj wake season edit! To nám ale nestačilo a dali jsme k tomu dohromady ještě nabitý rozhovor. V něm se dozvíš, kde všude Dave lítá, jakých prknech jezdí a co dělal v zimě. David je další mlaďák, kterého bys měl určitě mít v hledáčku, tak si to nenech ujít a čti dál!

Co přinese letošní série Junior Wake Tour?

Tato série se na našem rybníčku objevila minulý rok a hned za první sezónu si díky ní zazávodilo, a hlavně zajezdilo spoustu dětí! Junior Wake Tour se letos vrací se stejnou myšlenkou uspořádat pro děti i rodiče závody, kde nepůjde jen o vyhrávání, ale hlavně o radost z wakebordingu, kamarády a nové zážitky! Pojďme se společně podívat na to, co nás tento rok čeká.