Backcountry hrátky s Timem McChesneym

Tim McChesney a jeho backcountry záběry ze dvou filmových projektů...

Amík Tim McChesney je poslední sezóny vidět hlavně v různejch filmovejch a video projektech, kde lítá v backcountry nebo drtí streetový spoty. Naposledy se jako člen Faction Skis týmu objevil v jejich týmovce "The Collective" nebo taky v menších movie "Cruise Control" od party Good Company. Teď posbíral svoje prašanový záběry z obou snímků a frknul je jednoho společnýho powder editu. Backcountry polety a plno prašanu. Tohle my můžeme všema deseti.

Tim McChesney Faction x Good Company edit:

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Mark Ortiz season edit

Jeden punkovej season edit americkýho freeridera Marka Ortize...

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!

Zveme vás na Freeride.cz Meet Again Party do Radlický!

Zdravíme všechny snowboarďáky, freeskiery, wejkaře, surfaře a všechny z vás, kdo jste součástí naší komunity! Posledních pár měsíců jsme zažívali něco, co většina z nás nezná - nemohli jsme se vídat na akcích. Sice pořád ještě žijeme v době koronavirové, ale věříme, že už je čas se začít znovu potkávat a vystoupit ze strachu. Je samozřejmě na každém, jak k akcím v dnešní době přistupuje. My máme ale jasno... Chceme se zase potkat!