Dew Tour 2018: Rachel Karker vítězkou rampy, Evan McEachran králem slopestylu

Máme tady páteční a sobotní výsledky na letošní Dew Tour v americkém Breckenridge.

V americkém Breckenridge nás celý víkend momentálně zaměstnává letošní Dew Tour. Ta se už přehoupla do posledního dne. My se ale ještě musíme juknout jaký se tady v pátek a sobotu vyrojily výsledky. Začneme dámskou modified superpipe, se kterou se holky trošku praly. Přece jenom nejsou na to zvyklý a pádů bylo dost. Nejdůležitější ale je, že se z vítězství radovala Rachel Karker a připsala si tak svůj životní výsledek. Velká favoritka a její krajanka Cassie Sharpe se pro tentokrát musela spokojit se stříbrem. Třetí flek pak ukořistila domácí Devin Logan. Pátek ještě taky patřil pánskýmu streetstylu, kterej se jel přímo uprostřed města. Nejvíc v něm naložil Alex Hall, kterej za sebou nechal dvojku Colby StevensonAlex Bellemare. Best trick pak sbalil Keegan Kilbride.

Výsledky modified superpipe žen na Dew Tour 2018:

1. Rachel Karker (CAN)
2. Cassie Sharpe (CAN)
3. Devin Logan (USA)
4. Brita Sigourney (USA)
5. Abigale Hansen (USA)
6. Sea Irving (USA)
7. Maddie Bowman (USA)
8. Annalisa Drew (USA)

nejlepší dámy v modified superpipe (foto Dew Tour)

Sobota pak patřila pánům ve slopestylu a to bylo jiný pokoukáníčko. Čekal je samostatnej závod na kickerech a pak samotný raily a bejt v roli rozhodčího bylo určitě dosti nezávihodné. Kluci to tam sekali hlava a nehlava a vybrat nejlepší jízdu bylo jak hledat jehlu v kupě hnoje. Po sečtení všech výsledků se nakonec nejvíc mohl radovat kanadskej maniak Evan McEachran. Druhej flek bral Alex Hall a třetí místo opanoval nakonec Henrik Harlaut.

Výsledky slopestylu mužů na Dew Tour 2018:

1. Evan McEachran (CAN)
2. Alex Hall (USA)
3. Henrik Harlaut (SWE)
4. Alex Beaulieu-​Marchand (CAN)
5. Andri Ragettli (SUI)
6. Oscar Wester (SWE)
7. James Woods (GBR)
8. McRae Williams (USA)
9. Teal Harle (CAN)
10. Gus Kenworthy (USA)
11. Fabian Böch (SUI)
12. Ferdinand Dahl (NOR)

Alex, Evan a E-​dollo (foto Dew Tour)

Celou Dew Tour pak dneska čeká poslední soutěžní den. Nás jako freeskiery bude zajímat už jen jedna disciplína a to modified superpipe mužů, která startuje v 17:15. Live stream můžeš sledovat tady.

Další zajímavé články

Letní Mt. Hood od Olivera Hoblitzelleho

Léto na Mt. Hoodu jede i letos...

Mark Ortiz season edit

Jeden punkovej season edit americkýho freeridera Marka Ortize...

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!