Faction Skis mají venku nadupanej celovečerák "Roots"

Jeden z nejlepších filmů letošní sezóny "Roots" od Faction Skis je konečně online...

Letošní podzim jsme ve filmovém menu měli už nejeden lahodný pokrm a dezert. Dnes tu ale máme vyloženě hlavní chod a možná nejlepší kousek, který se dá pro letošek grátis shlídnout na internetu. Řeč není o ničem jiném než o třetím celovečerním týmovým filmu značky Faction Skis. Tady nejsou potřeba žádně výmluvy a okliky. Čeká nás jednoduše kvalita a pětihvězdičková zábava! Pod taktovkou režiséra Etienne Mérele a ve spolupráci s Red Bull Media House se pořádně šlape na plyn! A díky Danovi Hankovi nechybí ani nepřehlédnutelná česká stopa! Pro český lyžníky tak jasná přidaná hodnota!

Antti Ollila v Ruce (foto Faction - Timo Jarvinen)

Film je rozdělen celkem do osmi nadupaných kapitol. Začneme s macatým backcountry v americkém Wyomingu, finská Ruka pak nabídne parádní noční záběry a parkový dobroty. Hned dva příběhy nás vtáhnou do švýcarského Verbieru. Další tuny prašanu okoštujeme za oceánem v Mt. Bakeru, holky to na railech a skocích rozjedou v Corvatschi, velké dobrodružství, kde se kromě lyží bude hodit i horolezecká výbava, zažijeme v italských Dolomitech a pomyslnou třešničku na dortu obstará brutální kicker v Crans Montaně. Bez nějakých debat, tohle je jeden z nejlepších filmů podzimu a my jsme rádi, že i naše malá zemička přispěla svým dílem. Skvělá práce všech od Faction Skis!

Jezdci: Alex Hall, Alexis Ghisleni, Antti Ollila, Astrid Cheylus, Bella Bacon, Ben Buratti, Blake Wilson, Cody Cirillo, Daniel Hanka, Duncan Adams, Elisabeth Gerritzen, Kaditane Gomis, Mac Forehand, Margaux Hackett, Markus Fohr, Matěj Švancer, Mathilde Gremaud, Micah Evangelista, Sam Anthamatten, Sandra Eie, Sarah Hoefflin, Simon Charrière, Sophia Rouches, Tim McChesney, Tim Sivignon, Yann Rausis

"Roots" full movie:

Faction Skis web zde.

doporučuje všema deseti

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Jarní várka stylu od Buldozlife crew z Alaïa Parks

Banda Buldozlife nás vezme do nový jarní destinace Alaïa Parks v Crans Montaně...

Street fandy potěší Max Siudak s editem "Mill Of Release"

Maximus Siudak přichází s menším urban videem "Mill Of Release"...