Je tady video z Czech Freeski Tour MČR ve Vítkovicích

Dorazilo video z Czech Freeski Tour 2022 ve Vítkovicích, který bylo zároveň mistrovstvím republiky...

Oblíbené Vítkovice v Krkonoších jsou pro nás už skoro druhým domovem. Český pohár slyšící na jméno Czech Freeski Tour se sem poctivě vrací každý rok, takže jsme zaběhlou tradici neporušili ani letos. Poslední únorový víkend jsme tady vtrhli na třetí zastávku ročníku 2022, kterou navíc pozvedlo do vyšších pater ocejchování přídomkem mistrovství republiky. Ve všech kategoriích se tak kromě o dvojnásobnou porci bodů, taky zápasilo o mistrovské tituly! My se teď ještě jednou do lokální snowparku vrátíme, a to díky ofiko video, kteří si stejně jako z Deštnýho připravili pánové z 3 Guys Production. Kdo čistě náhodou minul report, tak si ho může prosvištět tady.

Lukáš Peterka

Nejsladčeji si video asi vychutnají samotní vítězové sobotního závodu tedy Terka Korábová za holky, Péťa Muller za nejmladší chlapáky, Mára Krčál, který vévodil juniorům a v neposlední řadě Honza Ferbr, který tasil nejvyšší trumfy mezi muži. A co mi ostatní?! My se přece ve Vítkách zase sejdem! Jasně je to trošku ohraná písnička, ale z hlavy jí jen tak nevytlučete. Závěrečná zastávka CFT se totiž rychlostí blesku musela z Krušných hor přestěhovat do náhradní lokality. Vy už správně tušíte, že pomocnou ruku nám podali právě tady a my se tak v sobotu 12. března letos naposledy zťukneme, abychom konečně odhalili letošního krále a královnu celýho seriálu. Počasí je objednaný, tak už jen stačí dorazit! A teď už to slibovaný video…

Czech Freeski Tour 2022 MČR ve Vítkovicích:

bez traumat Vítky přežil

Maty Vránek
Další články autora

šéf fotek

Jiří Novotný
Další články autora

képo videa

Petr Suchý
Další články autora

Další zajímavé články

Teton Gravity na podzim udeří filmem "Magic Hour"

Nový film chystají pánové z Teton Gravity Research a dneska nám ho představí ve svojí upoutávce...

Report: Narvik, dostupná perla Norska

Lyžování za polárním kruhem zní jako skvělý zážitek, stojí to ale fakt za to? Jak je to s náročností terénu, potřebnou úrovní lyžování, ale i s financemi jsme se rozhodli zjistit na přelomu února a března.

Veteráni z Matchstick Productions vypustili trailer na film "Anywhere From Here"

Legendární produkce MSP ani letos nezklame a pošle ven film "Anywhere From Here"...