Známe jezdce X Games Real Ski 2020

X Games vypustily jména šesti jezdců,který čeká prestižní videoklání Real Ski...

X Games to už dávno není jen tradiční poměřování sil ve slopestylu, rampě a big airu. Nedílnou součástí jsou videobitvy X Games Real Series, kde pro nás jako pro lyžníky je středobodem vesmíru kategorie Real Ski. Ani letošní rok nebudeme o tuhle šlehu ochuzení. Šestice vyvolených jezdců opět dostane prostý ale náročný úkol. Natočit nejnabitější krátkej streeotovej edit, ten hodit do placu a už jen čekat, jestli padne odborný porotě do oka nebo ne. No a my teď čerstvě známe letošní sestavu šesti jezdců, kteří dostali výsadní právo. Najdeme tu hned pět nováčků a pouze jednoho zabijáka, který zasáhl do loňskýho ročníku. A jména to jsou určitě zajímavá, ale většinou nečekaná…

Tím jediným zkušeným je štylařkej shreďák, kterej za to ale umí sakra vzít a jmenuje se Jake Mageau alias Mista Mango. Jeho video loni hodně zaujalo, ale překvapivě se ani jedný placky nedostal. Na letošek určitě nachystá sladkou pomstu. První nováčkem je Amík Alex Hackel, jehož jméno by nás na první dobrou s Real Ski spojovat nenapadlo. Necháme se tady překvapit. To kanadskej vlasáč Emile Bergeron se často prezentuje stretovejma kouskama, a tak do konceptu určitě zapadne jak ulitej. K Jesperovi Tjäderovi asi nemusíme nic moc dodávat. Jibovej šílenec, od kterýho čekáme nečekaný. Tohle by mohl bejt černej kuň. To pyrenejský zvíře Noah Albaladejo bude sázet hlavně na styl a okům lahodící věci. Těšíme se. Posledním pánem na holení je další trochu nenápadný jméno a to Sam Zahner. Ten si letos z festivalu iF3 odnesl cenu Discovery of the Year za film "Welcome" a teď dostal šanci předvíst se v rámci prestižních X Games. 

Letos to tak vypadá hodně vyrovnaně a neprůhledně, a tak necháme tipy na vítěze radši na Vás… I když dobrá… U nás se vsází na Jesper. A kdo je vaším favoritem?       

loňský X Games Real Ski

Více o X Games Real Series zde.

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Freeride World Tour odhalila kalendář a formát na ročník 2022

Známe kalendář a další novinky Freeride World Tour na nadcházející sezónu...

Druhý letošní filmový zářez party Strictly bude prašanová "Wildcard"

Plodná parta Strictly letos chystá taky prašanovku "Wildcard"...

Šimba hypuje chystaný video "Slav and Friends" novým trailerem

Šimon Bartík nás ještě jedou pořádně navnadí před premiérou "Slav and Friends"...