Čistě dámský snowboarding ve filmu THE UNINVITED 3

To už tady dlouho nebylo! Čistě dámský snowboardový filmek plný streetového ježdění. Od filmu Too Hard, který světlo světa viděl divák naposledy v roce 2018, jsme zatím neviděli takto nabušený ježdění "něžného" pohlaví.

A když říkáme nabušený, tak to myslíme opravdu vážně! Ve filmu se představí velmi početný zástup riderek, které to na spotech dávají hlava/nehlava. Technické triky střídají stylovky a to na velmi zdařilém výběru spotů. Pokud máte rádi ortodoxní streety, tak dáme ruku do ohně, že vás film bude bavit od začátku do konce. Pokud milujete prašan, tak i pro vás ve filmu bude krátká část, kde nám holky ukázaly jak umí jezdit na skútrech a skákat obří backcountry skoky.  Film potrhuje povedený výběr hudby, který dodává celkovému snímku patřičnou atmošku.

Dámy a pánové dost bylo keců! Užijte si tento téměř půlhodinový balzám na snowboardové duši plný něžného až agresivního ježdění. Jo a těžte se na konec, zde na vás čeká vtipná držková polévka. Dobrou chuť!

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!