Čistě dámský snowboarding ve filmu THE UNINVITED 3

To už tady dlouho nebylo! Čistě dámský snowboardový filmek plný streetového ježdění. Od filmu Too Hard, který světlo světa viděl divák naposledy v roce 2018, jsme zatím neviděli takto nabušený ježdění "něžného" pohlaví.

A když říkáme nabušený, tak to myslíme opravdu vážně! Ve filmu se představí velmi početný zástup riderek, které to na spotech dávají hlava/nehlava. Technické triky střídají stylovky a to na velmi zdařilém výběru spotů. Pokud máte rádi ortodoxní streety, tak dáme ruku do ohně, že vás film bude bavit od začátku do konce. Pokud milujete prašan, tak i pro vás ve filmu bude krátká část, kde nám holky ukázaly jak umí jezdit na skútrech a skákat obří backcountry skoky.  Film potrhuje povedený výběr hudby, který dodává celkovému snímku patřičnou atmošku.

Dámy a pánové dost bylo keců! Užijte si tento téměř půlhodinový balzám na snowboardové duši plný něžného až agresivního ježdění. Jo a těžte se na konec, zde na vás čeká vtipná držková polévka. Dobrou chuť!

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!