Clemens Millauer se prohání do kopce za helikoptérou

Zatímco my chudí snowboardisté z Čech a Moravy poctivě šlapeme kopce již po staletí, abychom ušetřily každičkou kačku, tak v Rakousku se Clemens Millauer prohání po sjezdovce nahoru za helikoptérou. Na výsledek tohoto „low cost“ počinu se můžete podívat hned teď ve videu níže!

Snowboarding, jak se říká na šlapačku je rozhodně důkazem naší lásky k tomuhle sportu a zároveň tradicí, která má v česku silně zarostlé kořeny. Spoustu šlapajících srdcařů na tuhle aktivitu nedá za žádnou cenu dopustit a považuje jí za jedinou volitelnou variantu ježdění. Pojďme se teda na chvíli vytrhnout z té naší šlapací rutiny a podívat se na to, jak se to dělá za hranicemi, kde peníze občas rostou i na stromech.

Sledujte nás na našem Instagramu @freerideczsnow pro pravidelnou dávku videí a informací ze světa snowboardingu nejen u nás, ale i v zahraničí!

O víkendu bude šlapat

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Coolife Fest 2022 si užijeme tuto v sobotu 21. května

Už tuto sobotu se sejdeme na pražské Smíchovské náplavce, kde vypukne Coolife Fest 2022...

Report z prosluněné Spring Session na Bukovce

Měsíc zpátky proběhla legendární Spring Session na Bukové hoře v Orlických horách. To, co tam místní shapers předvedli, by se nemuseli stydět ani shapeři na Mt. Hoodu. Jak prohlásil Ondra Bauer "Toto je hotová Californie" a měl rozhodně pravdu. Pojďme se v tomto reportu podívat, jak to na Bukovce 26. března vypadalo!

CHYTRÁ SEZÓNKA vám otevře bránu do 10 resortů za pouhých 12 190 Kč!

Buďte chytří a připravte se na příští zimní sezónu včas. S CHYTROU SEZÓNKOU PREMIUM 2022/23 si můžete užívat snowboarding a lyžování deset měsíců v roce na území Česka, Polska, Slovenska nebo dokonce v rakouských Alpách! V první dubnové vlně prodeje jí ještě ke všemu pořídíte za luxusních 12 190 Kč.