Nový film DRIVEN by Pirates Movie Production je online!

DRIVEN je filmem o motivaci, inspiraci a tři roky trvajícím video projektem natáčeným na těch nejzajímavějších místech naší planety! Je radost sledovat, že v době TikToku, Instagramu a dalších těchto podivností stále existují lidi, kteří mají drive se pustit do takhle velkých a krásných projektů. DRIVEN přináší plody tříleté video sklizně zachycené pomocí nejmodernějšího filmového vybavení! Pojďte si užívat tuhle podívanou!

John Jackson, Gigi Rüf, Manuel Diaz & Victor Daviet. Tohle je sestava, která byla po tři roky pronásledováná partičkou Pirátů a vydala se napříč Amerikou, Rakouskem, Kanadou, Japonskem a dokonce se podívala až na dalekou Kamčatku. Crew trávila v každé lokalitě alespoň jeden měsíc, čímž minimalizovala svojí uhlíkovou stopu, ale zároveň maximalizovala potenciál. Od prudkých, zasněžených vrcholků Britské Kolumbie až po popelem pokryté kopce vulkanického pohoří Kamčatky s výhledem na Tichý oceán. Tady všude se během uplynulých let jezdilo pod nadvládou Pirátů a čtyř snowboardových pardálů. Tak snad díky tomuhle movie najdete ten váš drive pro další snowboardové dobrodružství!

Sledujte nás na našem Instagramu @freerideczsnow pro pravidelnou dávku videí a informací ze světa snowboardingu nejen u nás, ale i v zahraničí!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!