Darkslide parta si loni užila „Lyžák“ ve svém stylu

Darkslide asi všichni znáte spíše jako skejtový shop, ale ve svém týmu mají mimo jiné i snowboardistu a opičáka v jednom Kubu Šimůnka aka Shymonkeyho. Během loňské sezóny se parta dala dohromady a vyjela společně na lyžák se vším všudy! Pojďte se podívat na ten masterpiece, který z toho dali dohromady.

Fotky: Peťo Mercell

"Týmový tripy a natáčení smysluplnejch videí jsou pro nás od začátku na prvním místě. Už pár let máme v týmu všem dobře známýho Kubu Šimůnka a bylo mi tak trochu líto, že takhle dobrej rider nedostává žádnej snowboard gear, natož aby ho třeba někdo někam vyvezl. Domluvili jsme se tak na společnym prodlouženym víkendu v Jeseníkách, kterýmu jsme dali pracovní název "Lyžák". Vznikla spousta super fotek a hlavně video, který je přehlídkou úsměvů a radosti. Prostě snowboardy, snowskaty, snowsurfy a navíc i skateboarding v krytý minirampě. Lidi, nebuďte líný. Jezděte s kámošema, vymejšlejte, tvořte, žijeme jen jednou a nesmí to bejt nuda!"

Mirek Kvapil

Fotky: Peťo Mercell

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!