Darkslide parta si loni užila „Lyžák“ ve svém stylu

Darkslide asi všichni znáte spíše jako skejtový shop, ale ve svém týmu mají mimo jiné i snowboardistu a opičáka v jednom Kubu Šimůnka aka Shymonkeyho. Během loňské sezóny se parta dala dohromady a vyjela společně na lyžák se vším všudy! Pojďte se podívat na ten masterpiece, který z toho dali dohromady.

Fotky: Peťo Mercell

"Týmový tripy a natáčení smysluplnejch videí jsou pro nás od začátku na prvním místě. Už pár let máme v týmu všem dobře známýho Kubu Šimůnka a bylo mi tak trochu líto, že takhle dobrej rider nedostává žádnej snowboard gear, natož aby ho třeba někdo někam vyvezl. Domluvili jsme se tak na společnym prodlouženym víkendu v Jeseníkách, kterýmu jsme dali pracovní název "Lyžák". Vznikla spousta super fotek a hlavně video, který je přehlídkou úsměvů a radosti. Prostě snowboardy, snowskaty, snowsurfy a navíc i skateboarding v krytý minirampě. Lidi, nebuďte líný. Jezděte s kámošema, vymejšlejte, tvořte, žijeme jen jednou a nesmí to bejt nuda!"

Mirek Kvapil

Fotky: Peťo Mercell

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Kubou Hronešem o letošním The Nines 2023!

Akci The Nines, která každoročně ohromí celý svět freestyle sportů svým kreativním a megalomanským set upem letos poprvé navštívil i český snowboardista Jakub Hroneš. Jaké to bylo snídat cab 1440 a hrát extrémní duet na flétnu s Šimbou a mnohem více se dočtete v dnešním rozhovoru!

Již tuto sobotu se bude opět skákat do Vltavy během akce COOLIFE FEST!

Pro všechny, kteří by rádi započali léto ve velkém stylu, zde máme skvělou příležitost! V sobotu 27. května přijďte na Smíchovskou náplavku v Praze a zažijte jedinečnou show plnou DJ´s a freestyle sportů, včetně snowboardingu a freeskiingu. Bude se totiž opět skákat z konstrukce stojící uprostřed Vltavy a my pro vás dokonce máme tři volné místa!