Darkslide parta si loni užila „Lyžák“ ve svém stylu

Darkslide asi všichni znáte spíše jako skejtový shop, ale ve svém týmu mají mimo jiné i snowboardistu a opičáka v jednom Kubu Šimůnka aka Shymonkeyho. Během loňské sezóny se parta dala dohromady a vyjela společně na lyžák se vším všudy! Pojďte se podívat na ten masterpiece, který z toho dali dohromady.

Fotky: Peťo Mercell

"Týmový tripy a natáčení smysluplnejch videí jsou pro nás od začátku na prvním místě. Už pár let máme v týmu všem dobře známýho Kubu Šimůnka a bylo mi tak trochu líto, že takhle dobrej rider nedostává žádnej snowboard gear, natož aby ho třeba někdo někam vyvezl. Domluvili jsme se tak na společnym prodlouženym víkendu v Jeseníkách, kterýmu jsme dali pracovní název "Lyžák". Vznikla spousta super fotek a hlavně video, který je přehlídkou úsměvů a radosti. Prostě snowboardy, snowskaty, snowsurfy a navíc i skateboarding v krytý minirampě. Lidi, nebuďte líný. Jezděte s kámošema, vymejšlejte, tvořte, žijeme jen jednou a nesmí to bejt nuda!"

Mirek Kvapil

Fotky: Peťo Mercell

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!