Období předsezónního ježdění pomalu začíná!

Archivní fotka.

Máme před začátkem prosince, což většinou bývá období, kdy ski areály začínají tasit své kanóny a stříkat první sněhový podklad na nadcházející sezónu. Letos tomu naštěstí není jinak a ve větších ski areálech již můžeme pozorovat první hromádky sněhu, které už tak trochu vybízejí k osazení alespoň nějaké té roury, haha.

Pokud jste teda nebyli během podzimu na nějakém ledovcovém výletě, tak pomalu vytahujte zaprášené prkno z komory a vyhlížejte první příležitost na nějaký ten domácí shred. Během týdne se již rozjely děla ve Špindlu, na Ještědu, Deštné, Klínovci, ale třeba i na Bílé v Beskydech. Pro místňáky ideální příležitost na vytažení překážek a osazení nějaké první „maličkosti“. Kromě toho by v následujících dnech mohlo dojít i na první sněhové srážky v nižších polohách a místy nasněžit až 10 centimetrů.

Pokud byste chtěli vyrazit za pořádným ježděním a ne jen za broušením nějaké té sketchy roury, tak se vydejte do arélu Monínec. Zde na vás bude čekat jedna plně vysněžená sjezdovka sněhem z čirého zázraku Snow Factory.
Večerní lyžování - ÚT–SO/18–21h
Denní lyžování - PA–NE/9–16h

Skiareál Špindlerův Mlýn

Ještěď

Sledujte nás na našem Instagramu @freerideczsnow pro pravidelnou dávku videí a informací ze světa snowboardingu nejen u nás, ale i v zahraničí!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!