Období předsezónního ježdění pomalu začíná!

Archivní fotka.

Máme před začátkem prosince, což většinou bývá období, kdy ski areály začínají tasit své kanóny a stříkat první sněhový podklad na nadcházející sezónu. Letos tomu naštěstí není jinak a ve větších ski areálech již můžeme pozorovat první hromádky sněhu, které už tak trochu vybízejí k osazení alespoň nějaké té roury, haha.

Pokud jste teda nebyli během podzimu na nějakém ledovcovém výletě, tak pomalu vytahujte zaprášené prkno z komory a vyhlížejte první příležitost na nějaký ten domácí shred. Během týdne se již rozjely děla ve Špindlu, na Ještědu, Deštné, Klínovci, ale třeba i na Bílé v Beskydech. Pro místňáky ideální příležitost na vytažení překážek a osazení nějaké první „maličkosti“. Kromě toho by v následujících dnech mohlo dojít i na první sněhové srážky v nižších polohách a místy nasněžit až 10 centimetrů.

Pokud byste chtěli vyrazit za pořádným ježděním a ne jen za broušením nějaké té sketchy roury, tak se vydejte do arélu Monínec. Zde na vás bude čekat jedna plně vysněžená sjezdovka sněhem z čirého zázraku Snow Factory.
Večerní lyžování - ÚT–SO/18–21h
Denní lyžování - PA–NE/9–16h

Skiareál Špindlerův Mlýn

Ještěď

Sledujte nás na našem Instagramu @freerideczsnow pro pravidelnou dávku videí a informací ze světa snowboardingu nejen u nás, ale i v zahraničí!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Od zítra to ve Snowparku Bukovka roztočí Snowboard Zezula Springs Session 2023

Tři dny nabitý zábavy a ježdění tě od zítra čekají ve Snowparku Bukovka...

Rozhovor s Terkou a Ondrou Bauerem o snowboardingu a rodičovství

Ondra a Terka Bauerovic jsou jedni z nejtvořivějších lidí na české scéně a ještě k tomu dělají ze snowboardingu nejvíce sexy rodičovskou aktivitu pod sluncem. Přišel proto čas je vyzpovídat o tom, jak se změnil jejich snowboardový život s příchodem malého Erika. Mimo jiné došlo na spoustu dalších témat od jejich lifetime snowboardových tripů až po spolupráci s českým shopem Snowboard Zezula.

Report a galerie: Blackcomb.cz Jib Contest proběhl ve ski areálu Severka!

Dva týdny zpět se v beskydském ski areálu Severka sešla partička snowboardistů a lyžařů, aby veřejně projevila svou lásku k našim sportům a východu. Dnes vám z téhle akce servírujeme skvělý report od samotného hlavního pořadatele a srdcaře všech srdcařů Raďulla Vránky, který do akce vložil duši a společně s kámoši připravil jedinou snowboardovou akci letošní zimy na východě republiky!