Období předsezónního ježdění pomalu začíná!

Archivní fotka.

Máme před začátkem prosince, což většinou bývá období, kdy ski areály začínají tasit své kanóny a stříkat první sněhový podklad na nadcházející sezónu. Letos tomu naštěstí není jinak a ve větších ski areálech již můžeme pozorovat první hromádky sněhu, které už tak trochu vybízejí k osazení alespoň nějaké té roury, haha.

Pokud jste teda nebyli během podzimu na nějakém ledovcovém výletě, tak pomalu vytahujte zaprášené prkno z komory a vyhlížejte první příležitost na nějaký ten domácí shred. Během týdne se již rozjely děla ve Špindlu, na Ještědu, Deštné, Klínovci, ale třeba i na Bílé v Beskydech. Pro místňáky ideální příležitost na vytažení překážek a osazení nějaké první „maličkosti“. Kromě toho by v následujících dnech mohlo dojít i na první sněhové srážky v nižších polohách a místy nasněžit až 10 centimetrů.

Pokud byste chtěli vyrazit za pořádným ježděním a ne jen za broušením nějaké té sketchy roury, tak se vydejte do arélu Monínec. Zde na vás bude čekat jedna plně vysněžená sjezdovka sněhem z čirého zázraku Snow Factory.
Večerní lyžování - ÚT–SO/18–21h
Denní lyžování - PA–NE/9–16h

Skiareál Špindlerův Mlýn

Ještěď

Sledujte nás na našem Instagramu @freerideczsnow pro pravidelnou dávku videí a informací ze světa snowboardingu nejen u nás, ale i v zahraničí!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

SNOWBOARD: Mrkej na první fotky a video ze Swatch Nines 2024

Swatch Nines nás zase letos pošlou do kolen! Čekuj první obrázky a edit ze švýcarskýho Schilthornu...

Doražte na opening Horsefeathers snowparku Mölltaler Gletscher!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 20. dubna!

Obertauern hostí finální závod kvaldy na Freeride World Tour 2025!

Obertauern letos vůbec poprvé hostí závody 4* Freeride World Tour Challenger Series. Již tento víkend se tam potkají nejlepší jezdci Freeride World Tour a nejlepší jezdci kvalifikace a budou bojovat o poslední cenné body, které rozhodnou zda i do příští sezóny zůstanou v nejvyšší třídě Freeride World Tour. Sledujte živý přenos ze závodu přímo tady!