Období předsezónního ježdění pomalu začíná!

Archivní fotka.

Máme před začátkem prosince, což většinou bývá období, kdy ski areály začínají tasit své kanóny a stříkat první sněhový podklad na nadcházející sezónu. Letos tomu naštěstí není jinak a ve větších ski areálech již můžeme pozorovat první hromádky sněhu, které už tak trochu vybízejí k osazení alespoň nějaké té roury, haha.

Pokud jste teda nebyli během podzimu na nějakém ledovcovém výletě, tak pomalu vytahujte zaprášené prkno z komory a vyhlížejte první příležitost na nějaký ten domácí shred. Během týdne se již rozjely děla ve Špindlu, na Ještědu, Deštné, Klínovci, ale třeba i na Bílé v Beskydech. Pro místňáky ideální příležitost na vytažení překážek a osazení nějaké první „maličkosti“. Kromě toho by v následujících dnech mohlo dojít i na první sněhové srážky v nižších polohách a místy nasněžit až 10 centimetrů.

Pokud byste chtěli vyrazit za pořádným ježděním a ne jen za broušením nějaké té sketchy roury, tak se vydejte do arélu Monínec. Zde na vás bude čekat jedna plně vysněžená sjezdovka sněhem z čirého zázraku Snow Factory.
Večerní lyžování - ÚT–SO/18–21h
Denní lyžování - PA–NE/9–16h

Skiareál Špindlerův Mlýn

Ještěď

Sledujte nás na našem Instagramu @freerideczsnow pro pravidelnou dávku videí a informací ze světa snowboardingu nejen u nás, ale i v zahraničí!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Čistě dámský snowboarding ve filmu THE UNINVITED 3

To už tady dlouho nebylo! Čistě dámský snowboardový filmek plný streetového ježdění. Od filmu Too Hard, který světlo světa viděl divák naposledy v roce 2018, jsme zatím neviděli takto nabušený ježdění "něžného" pohlaví.

Trailer k filmu DRIVEN by Pirates Movie Production je více než inspirující!

Piráti jsou zpět a ready světu představit další film z jejich produkce. „DRIVEN“ bude mít svojí světovou premiéru 5. prosince 2021 na kanále Red Bull TV. DRIVEN je filmem o motivaci, inspiraci a tři roky trvajícím video projektem natáčeným na těch nejzajímavějších místech naší planety! Je radost sledovat, že v době TikToku, Instagramu a dalších těchto podivností stále existují lidi, kteří mají drive se pustit do takhle velkých a krásných projektů. DRIVEN přináší plody tříleté video sklizně zachycené pomocí nejmodernějšího filmového vybavení! Pojďte si užívat tuhle podívanou!

Darkslide parta si loni užila „Lyžák“ ve svém stylu

Darkslide asi všichni znáte spíše jako skejtový shop, ale ve svém týmu mají mimo jiné i snowboardistu a opičáka v jednom Kubu Šimůnka aka Shymonkeyho. Během loňské sezóny se parta dala dohromady a vyjela společně na lyžák se vším všudy! Pojďte se podívat na ten masterpiece, který z toho dali dohromady.