Duben 2018

Letošní zima je sice už za námi a většina z vás se už v myšlenkách přesunula do slunečných letních dnů, vyznavači snowboardingu a sněhu jí ale až tak lehce opustit nechtějí. Přesně pro ně je tu rekapitulace posledního zimního měsíce, který byl na snowboarding opět hodně silný. Nejsledovanější desítka dubnových videí je tu a díky nim se tak můžeme poohlédnout za koncem sezóny 17/18.

Po měsíci se opět hlásí naše rekapitulační rubrika FReview, ve které se podíváme na nejsledovanější videa ze čtvrtého měsíce roku 2018. Duben bývá na snowboarding ještě hodně silný a zajímavých editů neubývá. Tady jsou ta, která vás zaujala nejvíce.

1. Never Summer Dvoračky/​Monkey Race 2018

2. Samuel Jaroš odjel trik Bs Triple Cork 1440 Mute

3. Tomáš Špidlen - Livigno edit 2018

4. Poslední den sezóny 17/​18 v Jasné

5. Shred Vacation 2018

6. The Audi Nines 2018 - Epic Contest Highlights video

7. Eli Bouchard odjel v 10ti letech Fs 1080 Double Cork

8. Fabio Wibmer ujíždí policistům v Saalbachu

9. Zoltán Strcuľa - Horsefeathers King Of Jib 2018

10. Xavier de le Rue a jeho jízda z FWT 2018 Verbier

Děkujeme vám že sledujete náš magazín a těšíme se za měsíc u další rekapitulace FReview.

Další zajímavé články

Ohlédnutí za Dew Tour 2018

Letošní Dew Tour je definitivně za námi a jako každý rok bylo i letos na co koukat! Netradiční systém závodění a kreativní setup, který si pro závodníky připravili organizátoři, splnil svůj úkol a my se teď ve zkratce podíváme, jak to všechno dopadlo.

Ježíšek přináší FR kulichy!

Sháníš ještě pro někoho kolem sebe vánoční dárek a nemáš nápad? Máme tu pro tebe super tip. Objednej si kulich Freeride.cz, udělej někomu radost a podpoř svůj oblíbený online magazín!

Absolut Season - Ep. 1

Ahoj Freeride.cz! Jmenuji se Štěpán Košík a rozhodl jsem se pro vás psát blog. Chci se s vámi podělit o kus mé sezóny. Podařilo se mi usadit se v Absolut Boardinghousu a konečně trávit sezónu jinde, než na českých horách.