Fonna přivítala Mushroom Banked Slalom 2018

Na norský ledovec Folgegonna se dnes podíváme opět pohledem objektivu Mushroom crew. Nebude to díky jejich projektu Friday at Fonna, ale díky Banked Slalomu, za kterým stojí právě tato crew. Jakou trať letos pánové postavili, kdo si troufl do letošních zatáček, a kdo si odvezl prvenství a hodnotný ceny?

Výsledky:

Kings:
1. Len Roald Jørgensen
2. Markus Vognild Rustad
3. Eirik Nesse

Queens:
1. Enni Rukajärvi
2. Andrea Straume
3. Stine Tønnessen

Kids:
1. Johannes
2. Jakob
3. Odin

TimeLord (Best Guess):
Emil Fossheim

Switch:
Len Roald & Enni

Video by Øivind Fykse

Další zajímavé články

Alex Stewart - Poveri Noi Full Part

Zábavná parta Rusty Toothbrush loňskou zimu makala na novém filmu Poveri Noi, který měl svou premiéru 1.12. i v Praze, kde jste se mohli setkat i s hlavním představitelem Alexem Stewartem. ''Peppino'' nám svým full partem opět dokazuje, že mu nápady na nové triky rozhodně nedochází. Pohodlně se usaďte a sledujte, jak vypadá kvalitní snowboarding v podání kreativního Novozélanďana.

Zima je tady!

Jak to na českých horách i v Alpách vypadá, zima konečně dorazila v plné parádě! Není to pro ní až tak špatný výsledek vzhledem k tomu, že ještě není ani půlka prosince. Prašan pokryl nejen alpské oblasti u našich rakouských sousedů a v dalších evropských zemích, ale ve velké míře i české hory, což mnoha areálům již umožnilo odstartovat sezónu. Pojďme si tak dát naše sněhové zpravodajství.

Bode Merrill - Melodrama full part

Bode Merrill opět dokazuje, že je králem backcountry a streetu v jednom. Takových riderů, kteří by dokázali ovládnout obě tyhle říše mnoho není a když už od Bodeho něco vyjde, tak je to opravdu luxusní podívaná. Přesvědčte se sami jeho full partem z filmu Melodrama. Enjoy!