Galerie a video z druhého tréninkového dne na Audi SnowJamu 2022!

Ve Špindlerově Mlýně včera proběhl druhý tréninkový den na letošní zastávku Fis světového poháru v podobě Audi SnowJamu! A my vám teď díky dobré práci Prouziče přinášíme další sérii fotek. K tomu všemu si můžete smysly poškádlit i videem. V pátek se to roztočí na plné koule, tak doufáme, že se tam aspoň o víkendu uvidíme!

Laura Záveská stahuje okýnka za letu. Michal Prouzič Prouza fotí!

Video by Jan Dolejší.

Galerie by Michal Prouza

Kuba Hroneš

Dobrá mikina Richarde!

Vanessa Volopichová

Koukněte na fotky a video z prvního dne.

Více informací o celém závodě a program najdete ve článcích níže.

Za foťákem stále zabíjí

Michal Prouza
Další články autora

Kvalitní obědové menu servíruje

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

S Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek

Vydejte se s Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek. Tahle neskutečná akce z dílny Ethana Morgana, která je v současnosti tím nejvíc, co street snowboarding může divácky a obsahově nabídnout tentokrát zažehla evropskou Mekku street snowboardingu! Dejte si text doplněný o skvělé fotky od fotografa Michala Prouzy aka Prouziče, který se na akci s Horsefeathers vydal.

Galerie a článek: Vítek Ludvík o freeridingu v Japonsku

Freeriding v Japonsku je snem snad každého ridera. Dokud se tam sami nevydáte, tak si přečtěte aspoň tenhle krátký článek z dílny Vítka Luvíka a vydejte se tam třeba příští rok v jeho doprovodu na výlet za životníma lajnama!

Čeká nás další kvalifikační závod pro nadšence neupravených svahů - X OVER RIDE

Zásobník legendárních riderů na této akci, slibuje opravdové highlighty (=vysoká světla). Na apríla, tedy 1.4. pokud jste radši na čísla, se sejde freeridová scéna ve velice známém středisku v Zell am See – Kaprun. Podíváná, všem očím lahodící, se bude odehrávat na svahu roztomilého pahorku Kitzsteinhorn. Proběhne tu totiž další kvalifikační závod série Freeride world tour qualifier s hodnocením 3*.