It’s Tits! by Jess Kimura

Jess Kimura se rozhodla uspořádat akci vyloženě pro holky a výtěžek věnovat charitní společnosti Boarding For Breast Cancer. I proto si zvolila jednoduchý název It´s Tits! Setup akce byl inspirován projektem Holy Bowly a i tentokrát se na něm podílela produkce Snowboy. Jak akce proběhla a jak si holky užívaly krásného parku v Boreal Mountain? Tady je video, ve kterém se nám ukáží tyto holky: Maria Thomsen, Kennedi Deck, Nali Prevedel, Melissa Riitano, Nirvana Ortanez, Lily Calabrese, Naima Antolin, Stefi Luxton, Madison Blackley, Desiree Melancon, Jess Kimura a další. 

Další zajímavé články

Dušan Kříž v The Crap Show Laax 2018 #5

Nejlepší evropský snowpark v Laaxu hostil jarní session od magazínu Pleasure a na místě byla i parta, která stojí za místní sérií The Crap Show. Než odstartuje nová sezóna, dáme si ještě jarní záběry v rámci letošního 5. dílu. V něm se nám ukáže i Dušan Kříž.

Oakley Week x Mammoth by Stale Sandbech

Loňský Oakley Week v kalifornském resortu Mammoth Mountain byl setkáním skvělých lidí a úžasného snowboardingu. Stale Sandbech na něm nemohl chybět a tady je další rekapitulace z editorského pera Drewa Hastingse.

Report z pražské premiéry filmu Shaka

Praha se včera dočkala premiéry nového snowboard/surf dokumentu Shaka a my jsme u takové události samozřejmě nemohli chybět! Mrkněte jak to vypadalo ve Slovanském domě a na afterparty v klubu NOD díky fotkám od našeho francouzského kamaráda Juliana Petryho aka Perlyho.