Jordan Powderly - Valentýnský edit

Moc rádi vám přinášíme edit, za kterým stojí náš slovenský kamarád Jordy. Jeho home resortem jsou rakouské Alpy a právě tam se s ním dnes vydáme. Na svatého Valentýna natočil svou pow kameru několik sjezdů v okolí Dachsteinu a dnes se o tyto záběry podělí i s vámi. Co všechno se dá stihnout za jeden sváteční den? Koukněte se na to. 

Pokud se vám Jordyho video zalíbí, klidně koukněte na jeho stránky Powderia.com, kde najdete plno jeho dalších výletů za prašanem.

Další zajímavé články

First Layer Switzerland - Movie by Vans Snow

Evropský team značky Vans nám v minulých letech přinesl již dvakrát projekt First Layer. V prvním jsme se podívali do Japonska, v druhém do Ruska a dnes je tady třetí pokračování, které nás vezme do jedné z nejúžasnější evropské země, do Švýcarska.

Luca Mérimée (11 let) - Season edit 17/18

Z jižní Francie k nám dorazil edit, ve kterém nám teprve 11ti letý Luca Mérimée ukáže, co všechno v minulé sezóně natočil a použil do svého season editu.

Alek Oestreng uvádí teaser k filmu Void

Je tady další zábava ze severu. Člen známé party RK1 Alek Oestreng se pustil do natáčení svého projektu Void a dnes je tady první upoutávka. Za ní stojí nejen Alek a jeho kámoši na prknech, ale i Martin Strom.