Mark Carter a Bryan Iguchi v novém dokumentu Range Finder

Není social distancing jako social distancing. Zatímco se celý svět hroutil, že musí sedět doma na zadku, tak Bryan Iguchi a Mark Carter oslavovali, že jejich oblíbená aktivita je konečně společností více než vítaná. Tyhle dvě legendy si totiž tenhle způsob trávení času umí udělat po svém a ve stylu, který by rozhodně nevadil ani tomu největšímu snowboardovému extrovertovi!

Mrkněte na tento hluboko zavrtávající dokument, který vás vezme až do samého středobodu šedé kůry mozkové těchto dvou snowboardistů, zatímco budou před váma shredit v krásných a divokých horách Wyomingu.

To pravé prkno pro kovboje jako je Bryan a Mark nemůže být přece nic jiného než krásné dřevo od Arbor Snowboards. Pokud aspiruješ na kariéru osamělého kovboje, tak neváhej navštívit Snowboard Zezula a vybrat si tu správnou “klisničku“ na dráždění divokých svahů!

Social distancing trénuje

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Výběr top 10 filmů za měsíc listopad

Listopad je měsíc premiér snowboardových filmů a i letos tomu nebylo jinak. Těsně před sezónou vychází jeden snímek za druhým a vyznat se v tom, který je dobrý či nejlepší, je určitě těžké. Navíc stihnout zkouknout každé movie od amatérských či profi produkcí z celého světa je časové velmi náročně. My ale všechny sledujeme a pečlivě vybíráme top do našeho výběru, kde pro vás vybíráme nejlepších 10 filmů co vyšly za minulý měsíc. Pojďme se na ně podívat!

Nidecker prezentuje video ESCAPISM a novou sérii snowboardů!

Zatímco švýcarská firma Nidecker postupně utekla od výroby trakařů k výrobě špičkových snowboardů, tak vy byste měli utéct do hor hledat pořádné zážitky v prašanu. Právě v novém videu ESCAPISM dostanete podrobný návod, jak to udělat a uniknout z každodenní reality třeba do pořádného prachu!

Zapojte se do instagramové soutěže Burton Trick Czech!

Zapojte se do instagramové soutěže od Burton.cz a vyhrajte si za své triky stylový cestovní Riders bag na vaše příští horské dobrodružství! Pravidla jsou jednoduché, tak neváhejte a střelte na svůj instagramový profil nějaký ten trik ještě dnes.