Mark Carter a Bryan Iguchi v novém dokumentu Range Finder

Není social distancing jako social distancing. Zatímco se celý svět hroutil, že musí sedět doma na zadku, tak Bryan Iguchi a Mark Carter oslavovali, že jejich oblíbená aktivita je konečně společností více než vítaná. Tyhle dvě legendy si totiž tenhle způsob trávení času umí udělat po svém a ve stylu, který by rozhodně nevadil ani tomu největšímu snowboardovému extrovertovi!

Mrkněte na tento hluboko zavrtávající dokument, který vás vezme až do samého středobodu šedé kůry mozkové těchto dvou snowboardistů, zatímco budou před váma shredit v krásných a divokých horách Wyomingu.

To pravé prkno pro kovboje jako je Bryan a Mark nemůže být přece nic jiného než krásné dřevo od Arbor Snowboards. Pokud aspiruješ na kariéru osamělého kovboje, tak neváhej navštívit Snowboard Zezula a vybrat si tu správnou “klisničku“ na dráždění divokých svahů!

Social distancing trénuje

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!