Mark Carter a Bryan Iguchi v novém dokumentu Range Finder

Není social distancing jako social distancing. Zatímco se celý svět hroutil, že musí sedět doma na zadku, tak Bryan Iguchi a Mark Carter oslavovali, že jejich oblíbená aktivita je konečně společností více než vítaná. Tyhle dvě legendy si totiž tenhle způsob trávení času umí udělat po svém a ve stylu, který by rozhodně nevadil ani tomu největšímu snowboardovému extrovertovi!

Mrkněte na tento hluboko zavrtávající dokument, který vás vezme až do samého středobodu šedé kůry mozkové těchto dvou snowboardistů, zatímco budou před váma shredit v krásných a divokých horách Wyomingu.

To pravé prkno pro kovboje jako je Bryan a Mark nemůže být přece nic jiného než krásné dřevo od Arbor Snowboards. Pokud aspiruješ na kariéru osamělého kovboje, tak neváhej navštívit Snowboard Zezula a vybrat si tu správnou “klisničku“ na dráždění divokých svahů!

Social distancing trénuje

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!

BUSH DOOF 2023 aneb snowboardový mayhem z australského Thredbo

Zatímco my vyhlížíme tu pravou zimu, tak v Austrálii si zatím užívají poctivé jarní shredy. Druhý ročník akce “BUSH DOOF“ opět připravil neskutečnou podívanou plnou šílených kombíček na railech, kterou si my všichni zimní nedočkavci můžeme vychutnat pěkně z pohodlí domova a zasnít se na chvíli nad blížící se zimou. Cheers a brzy se vidíme opět na kopcích!