Mindfully crafted Arbor: 100% ze solární energie

Partnerství s průmyslem SWS a Arbor je skvělá souhra od prvního dne. Jejich pozornost věnovaná pečlivému vytváření snowboardů, které přesahují dnešní standardy kvality a udržitelnosti by měla být inspirací pro všechny. Jejich odhodlání vyvíjet každý krok výrobního procesu jdou dokonale v souladu s hlavními hesly – kvalitní řemeslo, udržitelnost a výkon.

ARBOR:

„Jsme hrdí na to, že můžeme výrábět Arbor Snowboards v prostorách, které jsou ze 100% poháněny solární energií. Úspora CO2 odpovídá výši spotřeby elektřiny 68 domácností za rok. Jsme hrdí na výrobu Arbor Snowboards s upřednostněním recyklovaných materiálů, přírodních vláken z udržitelných zdrojů, bioepoxidů a ekologických plastů.“

Partnerství Arbor a SWS se neustále vyvíjí, díky tomu, že se stále učí a vyvíjí svou produktovou řadu. Vytvářejí procesy pro budoucnost snowboardingu i planety.

„Nikdy dokonalý, ale přesto se společně honíme za výrobou perfektního snowboardu tak, aby byl lepší než ten předchozí.“

Širokou nabídku snowboardů značky ARBOR najdeš na Snowboard Zezula.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.