Mindfully crafted Arbor: 100% ze solární energie

Partnerství s průmyslem SWS a Arbor je skvělá souhra od prvního dne. Jejich pozornost věnovaná pečlivému vytváření snowboardů, které přesahují dnešní standardy kvality a udržitelnosti by měla být inspirací pro všechny. Jejich odhodlání vyvíjet každý krok výrobního procesu jdou dokonale v souladu s hlavními hesly – kvalitní řemeslo, udržitelnost a výkon.

ARBOR:

„Jsme hrdí na to, že můžeme výrábět Arbor Snowboards v prostorách, které jsou ze 100% poháněny solární energií. Úspora CO2 odpovídá výši spotřeby elektřiny 68 domácností za rok. Jsme hrdí na výrobu Arbor Snowboards s upřednostněním recyklovaných materiálů, přírodních vláken z udržitelných zdrojů, bioepoxidů a ekologických plastů.“

Partnerství Arbor a SWS se neustále vyvíjí, díky tomu, že se stále učí a vyvíjí svou produktovou řadu. Vytvářejí procesy pro budoucnost snowboardingu i planety.

„Nikdy dokonalý, ale přesto se společně honíme za výrobou perfektního snowboardu tak, aby byl lepší než ten předchozí.“

Širokou nabídku snowboardů značky ARBOR najdeš na Snowboard Zezula.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!