Mindfully crafted Arbor: 100% ze solární energie

Partnerství s průmyslem SWS a Arbor je skvělá souhra od prvního dne. Jejich pozornost věnovaná pečlivému vytváření snowboardů, které přesahují dnešní standardy kvality a udržitelnosti by měla být inspirací pro všechny. Jejich odhodlání vyvíjet každý krok výrobního procesu jdou dokonale v souladu s hlavními hesly – kvalitní řemeslo, udržitelnost a výkon.

ARBOR:

„Jsme hrdí na to, že můžeme výrábět Arbor Snowboards v prostorách, které jsou ze 100% poháněny solární energií. Úspora CO2 odpovídá výši spotřeby elektřiny 68 domácností za rok. Jsme hrdí na výrobu Arbor Snowboards s upřednostněním recyklovaných materiálů, přírodních vláken z udržitelných zdrojů, bioepoxidů a ekologických plastů.“

Partnerství Arbor a SWS se neustále vyvíjí, díky tomu, že se stále učí a vyvíjí svou produktovou řadu. Vytvářejí procesy pro budoucnost snowboardingu i planety.

„Nikdy dokonalý, ale přesto se společně honíme za výrobou perfektního snowboardu tak, aby byl lepší než ten předchozí.“

Širokou nabídku snowboardů značky ARBOR najdeš na Snowboard Zezula.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Pája Turková jako další snowboardový host v podcastu u Tupých hran

Podcásteři Šimon Bartík a Tomáš Kroczek si do svého nového dílu pozvali instruktorku snowboardingu Páju Turkovou. Povídání probíhalo okolo instruktorování, cestování a hlavně snowboardování či wakeboardování. Chceš se stát instruktorem a nevíš jak na to nebo tě jen zajímá instruktorskej život? Pojď si poslechnout tento parádní díl Tupých hran!

Letní dvojrozhovor se Snowboardel jezdci - Michal Štrunc a Štěpán Pruša

Michal Štrunc a Štěpán Pruša se spolu na jaře potkali v Absolutparku a společně zajezdili a natočili povedený edit, který nedávno vyšel. Při té příležitosti jsme kluky vyzvali k rozhovoru a zeptali se jich na pár otázek k videu, k ježdění v AP a plánům na následující sezónu. Pojď si to dát!

Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!