Mindfully crafted Arbor: 100% ze solární energie

Partnerství s průmyslem SWS a Arbor je skvělá souhra od prvního dne. Jejich pozornost věnovaná pečlivému vytváření snowboardů, které přesahují dnešní standardy kvality a udržitelnosti by měla být inspirací pro všechny. Jejich odhodlání vyvíjet každý krok výrobního procesu jdou dokonale v souladu s hlavními hesly – kvalitní řemeslo, udržitelnost a výkon.

ARBOR:

„Jsme hrdí na to, že můžeme výrábět Arbor Snowboards v prostorách, které jsou ze 100% poháněny solární energií. Úspora CO2 odpovídá výši spotřeby elektřiny 68 domácností za rok. Jsme hrdí na výrobu Arbor Snowboards s upřednostněním recyklovaných materiálů, přírodních vláken z udržitelných zdrojů, bioepoxidů a ekologických plastů.“

Partnerství Arbor a SWS se neustále vyvíjí, díky tomu, že se stále učí a vyvíjí svou produktovou řadu. Vytvářejí procesy pro budoucnost snowboardingu i planety.

„Nikdy dokonalý, ale přesto se společně honíme za výrobou perfektního snowboardu tak, aby byl lepší než ten předchozí.“

Širokou nabídku snowboardů značky ARBOR najdeš na Snowboard Zezula.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!

BUSH DOOF 2023 aneb snowboardový mayhem z australského Thredbo

Zatímco my vyhlížíme tu pravou zimu, tak v Austrálii si zatím užívají poctivé jarní shredy. Druhý ročník akce “BUSH DOOF“ opět připravil neskutečnou podívanou plnou šílených kombíček na railech, kterou si my všichni zimní nedočkavci můžeme vychutnat pěkně z pohodlí domova a zasnít se na chvíli nad blížící se zimou. Cheers a brzy se vidíme opět na kopcích!