Nový film Vámonos od Nitro Snowboards je online ke shlédnutí!

Dnes 15.11. ve 19:00 vychází nový snowboardový film od Nitro Snowboards s názvem Vámonos! Počkejte s námi a dejte si premiéru téhle novinky přesně na čas.

VÁMONOS by Nitro Snowboards

„not your average snowboard movie“

Nitro Snowboards přináší další film plný kvalitního snowboardingu v podání jejich teamových riderů. Loňská zima sice nebyla jednou z těch tradičních a cestování mezi státy či kontinenty nebylo pro milovníky snowboardingu vůbec jednoduché. I přes to všechno se, ale podařilo Nitro crew nasbírat nespočet záběrů a zažít spostu skvělých momentů při hledání toho pravého snowboardového dobrodružství - trip obytňákem po Alpách, Off-Road výprava skrze pouště a hory západní Ameriky, vysokohorské ledovcové expedice, 100 mílí na zimním skůtru napříč odhlehlými částmi Britské Kolumbie, streetové ježdění ve Stockholmu a spoustu dalšího!

The adventures are one thing, but our focus is the good times, laughs, and friendships created and strengthened along the way.
Nitro Snowboards

Edited by: Karsten Boysen

Music by: Yves Ardelt Principle

Filmers: Karsten Boysen Justin Meyer

Producers: Knut Eliassen Andi Aurhammer

Sledujte nás na našem Instagramu @freerideczsnow pro pravidelnou dávku videí a informací ze světa snowboardingu nejen u nás, ale i v zahraničí!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Report, galerie a video: Freeride.cz Snowboard Weekend 2022 Havlíčkův Brod

Týden zpět proběhl velkolepý comeback akce z naší produkce. Po Just ridech a dalších legendárních eventech, které měl na starosti Márty, Lohy a další starší pardálové z redakce, bylo teď kormidlo na straně mladých redaktorů Štěpána a Vaška. A o co vlastně šlo? Celovíkendovou, předsezónní, jibbovací a benefiční akci v Havlíčkově Brodě v podobě Freeride.cz Snowboard Weekendu, ze kterého vám momentálně přinášíme rozsáhlý report včetně videa a salvy fotek. Tak pojďme na to!

Sledujte živý přenos Rock A Rail v Innsbrucku!

Pro všechny, kdo se tak trošku pohybují ve světe snowboardingu, tak tohle možná nebude úplná novinka, ale my jsme z ní nadšení! Již zítra v sobotu 26.11. 2022 se v Innsbrucku odjede po delší pauze Rock A Rail! Tahle legendární akce, kterou v minulosti všichni hltali všemi smysly se totiž letos vrací a rovnou se přestěhovala do Mekky evropského snowboardingu tedy do Innsbrucku! A my se na ní můžeme koukat v živém přenosu klidně z pohodlí domova!

Akce: Stop Zevling Winter přenese snowboarding a freesking do Prahy

Hola, hola scéno. Máme pro vás další dobrou zprávu. Potom, co jsme se sešli minulý víkend v Havlíčkově Brodě na našem Freeride.cz Snowboard Weekendu, tak se společně můžeme potkat i 10.12. v Praze, kde proběhne další snb a freeski event od partičky Stop Zevling!