Nový film Vámonos od Nitro Snowboards je online ke shlédnutí!

Dnes 15.11. ve 19:00 vychází nový snowboardový film od Nitro Snowboards s názvem Vámonos! Počkejte s námi a dejte si premiéru téhle novinky přesně na čas.

VÁMONOS by Nitro Snowboards

„not your average snowboard movie“

Nitro Snowboards přináší další film plný kvalitního snowboardingu v podání jejich teamových riderů. Loňská zima sice nebyla jednou z těch tradičních a cestování mezi státy či kontinenty nebylo pro milovníky snowboardingu vůbec jednoduché. I přes to všechno se, ale podařilo Nitro crew nasbírat nespočet záběrů a zažít spostu skvělých momentů při hledání toho pravého snowboardového dobrodružství - trip obytňákem po Alpách, Off-Road výprava skrze pouště a hory západní Ameriky, vysokohorské ledovcové expedice, 100 mílí na zimním skůtru napříč odhlehlými částmi Britské Kolumbie, streetové ježdění ve Stockholmu a spoustu dalšího!

The adventures are one thing, but our focus is the good times, laughs, and friendships created and strengthened along the way.
Nitro Snowboards

Edited by: Karsten Boysen

Music by: Yves Ardelt Principle

Filmers: Karsten Boysen Justin Meyer

Producers: Knut Eliassen Andi Aurhammer

Sledujte nás na našem Instagramu @freerideczsnow pro pravidelnou dávku videí a informací ze světa snowboardingu nejen u nás, ale i v zahraničí!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Čistě dámský snowboarding ve filmu THE UNINVITED 3

To už tady dlouho nebylo! Čistě dámský snowboardový filmek plný streetového ježdění. Od filmu Too Hard, který světlo světa viděl divák naposledy v roce 2018, jsme zatím neviděli takto nabušený ježdění "něžného" pohlaví.

Trailer k filmu DRIVEN by Pirates Movie Production je více než inspirující!

Piráti jsou zpět a ready světu představit další film z jejich produkce. „DRIVEN“ bude mít svojí světovou premiéru 5. prosince 2021 na kanále Red Bull TV. DRIVEN je filmem o motivaci, inspiraci a tři roky trvajícím video projektem natáčeným na těch nejzajímavějších místech naší planety! Je radost sledovat, že v době TikToku, Instagramu a dalších těchto podivností stále existují lidi, kteří mají drive se pustit do takhle velkých a krásných projektů. DRIVEN přináší plody tříleté video sklizně zachycené pomocí nejmodernějšího filmového vybavení! Pojďte si užívat tuhle podívanou!

Darkslide parta si loni užila „Lyžák“ ve svém stylu

Darkslide asi všichni znáte spíše jako skejtový shop, ale ve svém týmu mají mimo jiné i snowboardistu a opičáka v jednom Kubu Šimůnka aka Shymonkeyho. Během loňské sezóny se parta dala dohromady a vyjela společně na lyžák se vším všudy! Pojďte se podívat na ten masterpiece, který z toho dali dohromady.