Anna Gasser - The Spark Within je online!

Původem rakouská v dnešní době jedna z nejznámějších snowboardistek světa Anna Gasser začala jezdit na snowboardu v docela pozdním věku a během pár let se dokázala probojovat mezi světovou špičku. Tahle holčina má totiž takové zapálení pro snowboarding jako málokdo na světě!

Trailer

O víkendu měl v Innsbrucku premiéru nový snowboardový dokument The Spark Within o již zmíněné snowboardistce Anně Gasser. Ta se v mládi sice věnovala závodně sportovní gymnastice, ale již od té doby tíhla k adrenalinu a cílevěomosti, která jí postupem času dostala až na samou špičku světového snowboardingu. V roce 2014 poprvé přepisovala hranice snoboardingu, když odjela první double v ženské historii tohoto sportu. V téže roce si nebyla jistá, jestli je vůbec reálné, aby holky někdy dělaly triply. Jenže o pár leto později v roce 2018 vzala vývoj snowboardingu do vlastních rukou a na Stubai si střihla první triple v ženském snowboardingu!!! Podívejte se na tenhle skvělý dokument o téhle kočce z Rakouska, která jednou pro vždy změnila snowboarding!

Pokud chcete vidět celý film, tak klikněte zde na link na Redbull.tv

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Lukášem Kasíkem o stěhování SNOWBOARDELU

Není tomu dávno, co se oblíbený boardshop Snowboardel přestěhoval z Butovic do zbrusu nové provozovny do Jinočan na Pražském okruhu. O nástrahách stěhování a historickém postupu tohoto dnes již kultovního krámu jsme se rozpovídali s jeho ředitelem Lukášem Kasíkem.

VIDEO: DIYX CSTL JAM 2023 byla naprosto šílená akce!

Včera jsme tady dávali report z DIYX CSTL JAMU z pohledu HORSEFEATHERS party a dnes vyšlo tohle skvělé video, které celý event dokonale vykreslí! Tak na nic nečekejte a pouštějte to dříve, než to zakážou!!!

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!