Anna Gasser - The Spark Within je online!

Původem rakouská v dnešní době jedna z nejznámějších snowboardistek světa Anna Gasser začala jezdit na snowboardu v docela pozdním věku a během pár let se dokázala probojovat mezi světovou špičku. Tahle holčina má totiž takové zapálení pro snowboarding jako málokdo na světě!

Trailer

O víkendu měl v Innsbrucku premiéru nový snowboardový dokument The Spark Within o již zmíněné snowboardistce Anně Gasser. Ta se v mládi sice věnovala závodně sportovní gymnastice, ale již od té doby tíhla k adrenalinu a cílevěomosti, která jí postupem času dostala až na samou špičku světového snowboardingu. V roce 2014 poprvé přepisovala hranice snoboardingu, když odjela první double v ženské historii tohoto sportu. V téže roce si nebyla jistá, jestli je vůbec reálné, aby holky někdy dělaly triply. Jenže o pár leto později v roce 2018 vzala vývoj snowboardingu do vlastních rukou a na Stubai si střihla první triple v ženském snowboardingu!!! Podívejte se na tenhle skvělý dokument o téhle kočce z Rakouska, která jednou pro vždy změnila snowboarding!

Pokud chcete vidět celý film, tak klikněte zde na link na Redbull.tv

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Čistě dámský snowboarding ve filmu THE UNINVITED 3

To už tady dlouho nebylo! Čistě dámský snowboardový filmek plný streetového ježdění. Od filmu Too Hard, který světlo světa viděl divák naposledy v roce 2018, jsme zatím neviděli takto nabušený ježdění "něžného" pohlaví.

Trailer k filmu DRIVEN by Pirates Movie Production je více než inspirující!

Piráti jsou zpět a ready světu představit další film z jejich produkce. „DRIVEN“ bude mít svojí světovou premiéru 5. prosince 2021 na kanále Red Bull TV. DRIVEN je filmem o motivaci, inspiraci a tři roky trvajícím video projektem natáčeným na těch nejzajímavějších místech naší planety! Je radost sledovat, že v době TikToku, Instagramu a dalších těchto podivností stále existují lidi, kteří mají drive se pustit do takhle velkých a krásných projektů. DRIVEN přináší plody tříleté video sklizně zachycené pomocí nejmodernějšího filmového vybavení! Pojďte si užívat tuhle podívanou!

Darkslide parta si loni užila „Lyžák“ ve svém stylu

Darkslide asi všichni znáte spíše jako skejtový shop, ale ve svém týmu mají mimo jiné i snowboardistu a opičáka v jednom Kubu Šimůnka aka Shymonkeyho. Během loňské sezóny se parta dala dohromady a vyjela společně na lyžák se vším všudy! Pojďte se podívat na ten masterpiece, který z toho dali dohromady.