Anna Gasser - The Spark Within je online!

Původem rakouská v dnešní době jedna z nejznámějších snowboardistek světa Anna Gasser začala jezdit na snowboardu v docela pozdním věku a během pár let se dokázala probojovat mezi světovou špičku. Tahle holčina má totiž takové zapálení pro snowboarding jako málokdo na světě!

Trailer

O víkendu měl v Innsbrucku premiéru nový snowboardový dokument The Spark Within o již zmíněné snowboardistce Anně Gasser. Ta se v mládi sice věnovala závodně sportovní gymnastice, ale již od té doby tíhla k adrenalinu a cílevěomosti, která jí postupem času dostala až na samou špičku světového snowboardingu. V roce 2014 poprvé přepisovala hranice snoboardingu, když odjela první double v ženské historii tohoto sportu. V téže roce si nebyla jistá, jestli je vůbec reálné, aby holky někdy dělaly triply. Jenže o pár leto později v roce 2018 vzala vývoj snowboardingu do vlastních rukou a na Stubai si střihla první triple v ženském snowboardingu!!! Podívejte se na tenhle skvělý dokument o téhle kočce z Rakouska, která jednou pro vždy změnila snowboarding!

Pokud chcete vidět celý film, tak klikněte zde na link na Redbull.tv

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!