Rene Rinnekangas si užíva snowboarding v jeho novém videu Sugared

Rene Rinnekangas se rozhodně řadí mezi v poslední době nejvíce viditelné ridery na světové scéně a není se čemu divit. Jeho přístup ke snowboardingu je totiž přesně takový, jaký by měl být.

Myšlenka stojící za filmem více než souhlasí s názorem naší redakce na současný vývoj snowboardingu a médií. Snowboarding se totiž bohužel začal přesouvat z obrazovek počítačů a promítacích sálů do našich telefonních displejů, kde místo sledování krásných celovečerních filmů, koukáme na jednotlivé záběry, amatérský sestříhané do moderní hudby a sdílené za účelem lajků.  Takhle by to podle nás rozhodně nemělo zůstat a Rene Rinnekangas vzal osud do svých rukou a přichází s nečekaným videem Sugared.

Riders: Rene Rinnekangas a Anton Kiiski

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Letní dvojrozhovor se Snowboardel jezdci - Michal Štrunc a Štěpán Pruša

Michal Štrunc a Štěpán Pruša se spolu na jaře potkali v Absolutparku a společně zajezdili a natočili povedený edit, který nedávno vyšel. Při té příležitosti jsme kluky vyzvali k rozhovoru a zeptali se jich na pár otázek k videu, k ježdění v AP a plánům na následující sezónu. Pojď si to dát!

Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!