Rene Rinnekangas si užíva snowboarding v jeho novém videu Sugared

Rene Rinnekangas se rozhodně řadí mezi v poslední době nejvíce viditelné ridery na světové scéně a není se čemu divit. Jeho přístup ke snowboardingu je totiž přesně takový, jaký by měl být.

Myšlenka stojící za filmem více než souhlasí s názorem naší redakce na současný vývoj snowboardingu a médií. Snowboarding se totiž bohužel začal přesouvat z obrazovek počítačů a promítacích sálů do našich telefonních displejů, kde místo sledování krásných celovečerních filmů, koukáme na jednotlivé záběry, amatérský sestříhané do moderní hudby a sdílené za účelem lajků.  Takhle by to podle nás rozhodně nemělo zůstat a Rene Rinnekangas vzal osud do svých rukou a přichází s nečekaným videem Sugared.

Riders: Rene Rinnekangas a Anton Kiiski

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Již tuto sobotu se bude opět skákat do Vltavy během akce COOLIFE FEST!

Pro všechny, kteří by rádi započali léto ve velkém stylu, zde máme skvělou příležitost! V sobotu 27. května přijďte na Smíchovskou náplavku v Praze a zažijte jedinečnou show plnou DJ´s a freestyle sportů, včetně snowboardingu a freeskiingu. Bude se totiž opět skákat z konstrukce stojící uprostřed Vltavy a my pro vás dokonce máme tři volné místa!