Rene Rinnekangas si užíva snowboarding v jeho novém videu Sugared

Rene Rinnekangas se rozhodně řadí mezi v poslední době nejvíce viditelné ridery na světové scéně a není se čemu divit. Jeho přístup ke snowboardingu je totiž přesně takový, jaký by měl být.

Myšlenka stojící za filmem více než souhlasí s názorem naší redakce na současný vývoj snowboardingu a médií. Snowboarding se totiž bohužel začal přesouvat z obrazovek počítačů a promítacích sálů do našich telefonních displejů, kde místo sledování krásných celovečerních filmů, koukáme na jednotlivé záběry, amatérský sestříhané do moderní hudby a sdílené za účelem lajků.  Takhle by to podle nás rozhodně nemělo zůstat a Rene Rinnekangas vzal osud do svých rukou a přichází s nečekaným videem Sugared.

Riders: Rene Rinnekangas a Anton Kiiski

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!

BUSH DOOF 2023 aneb snowboardový mayhem z australského Thredbo

Zatímco my vyhlížíme tu pravou zimu, tak v Austrálii si zatím užívají poctivé jarní shredy. Druhý ročník akce “BUSH DOOF“ opět připravil neskutečnou podívanou plnou šílených kombíček na railech, kterou si my všichni zimní nedočkavci můžeme vychutnat pěkně z pohodlí domova a zasnít se na chvíli nad blížící se zimou. Cheers a brzy se vidíme opět na kopcích!