Rene Rinnekangas si užíva snowboarding v jeho novém videu Sugared

Rene Rinnekangas se rozhodně řadí mezi v poslední době nejvíce viditelné ridery na světové scéně a není se čemu divit. Jeho přístup ke snowboardingu je totiž přesně takový, jaký by měl být.

Myšlenka stojící za filmem více než souhlasí s názorem naší redakce na současný vývoj snowboardingu a médií. Snowboarding se totiž bohužel začal přesouvat z obrazovek počítačů a promítacích sálů do našich telefonních displejů, kde místo sledování krásných celovečerních filmů, koukáme na jednotlivé záběry, amatérský sestříhané do moderní hudby a sdílené za účelem lajků.  Takhle by to podle nás rozhodně nemělo zůstat a Rene Rinnekangas vzal osud do svých rukou a přichází s nečekaným videem Sugared.

Riders: Rene Rinnekangas a Anton Kiiski

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Čistě dámský snowboarding ve filmu THE UNINVITED 3

To už tady dlouho nebylo! Čistě dámský snowboardový filmek plný streetového ježdění. Od filmu Too Hard, který světlo světa viděl divák naposledy v roce 2018, jsme zatím neviděli takto nabušený ježdění "něžného" pohlaví.

Trailer k filmu DRIVEN by Pirates Movie Production je více než inspirující!

Piráti jsou zpět a ready světu představit další film z jejich produkce. „DRIVEN“ bude mít svojí světovou premiéru 5. prosince 2021 na kanále Red Bull TV. DRIVEN je filmem o motivaci, inspiraci a tři roky trvajícím video projektem natáčeným na těch nejzajímavějších místech naší planety! Je radost sledovat, že v době TikToku, Instagramu a dalších těchto podivností stále existují lidi, kteří mají drive se pustit do takhle velkých a krásných projektů. DRIVEN přináší plody tříleté video sklizně zachycené pomocí nejmodernějšího filmového vybavení! Pojďte si užívat tuhle podívanou!

Darkslide parta si loni užila „Lyžák“ ve svém stylu

Darkslide asi všichni znáte spíše jako skejtový shop, ale ve svém týmu mají mimo jiné i snowboardistu a opičáka v jednom Kubu Šimůnka aka Shymonkeyho. Během loňské sezóny se parta dala dohromady a vyjela společně na lyžák se vším všudy! Pojďte se podívat na ten masterpiece, který z toho dali dohromady.